Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo głosować z moimi poglądami

Polecane posty

Gość gość

* Podatki na pewno powinny być zmniejszone, powinny pokrywać armię, policję, podstawową administrację i infrastrukturę. * Rozdział Kościoła od państwa. * Prywatna służba zdrowia i edukacja, tyle że kontrolowana (żeby nie nauczano bzdur, bo mamy się rozwijać, a nie cofać) * Wolność jednostki, dozwolona eutanazja, samobójstwo i aborcja. * Mimo wszystko kontrola rynku, chciałabym, by funkcjonowało coś na kształt sanepidu, a nie, że kupię coś w sklepie, rozchoruję się i ktoś mi powie, że tak się zdarza i spadaj :o * Może wrócić kara śmierci, niektóre jednostki powinny być eliminowane dla dobra ogółu, w przypadku pomyłki i tak lepsze to niż dożywocie w więzieniu. Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dozwolona eutanazja, samobójstwo i aborcja." xxx Tak mi się wydaje , że za samobójstwo powinna grozić kara śmierci. ;-) Swoją drogą ono chyba jest dozwolone. Aczkolwiek w tym państwie niczego pewnym być nie można. xxx "Może wrócić kara śmierci w przypadku pomyłki i tak lepsze to niż dożywocie w więzieniu." xxx No nie wiem , czy stojąc przed stryczkiem byś poglądów nie zmienił. xxx "Na kogo głosować z moimi poglądami" xxx Oczywiście na najlepszego z możliwych kandydatów - samego siebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dude głosój bo z twoimi pogladami to zaden polityk ale komorowski to nadaje sie z swoimi wpadkami i osmieszaniu polski do cyrku brzydkie baby to kaszaloty znieczylica do powodzian powiedział ze przyzwyczalili sie do wody to tak samo jak zepchnac babcie z schodów i krzyczec gdzie sie tak spieszy albo nasrac sasiadowi na wycieraczke i zadzwonic i poprosic o papier toaletowy bo takie mamy panstwo jak wynika z tasmy kupa kamieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak mi się wydaje , że za samobójstwo powinna grozić kara śmierci. oczko.gif Swoją drogą ono chyba jest dozwolone. Aczkolwiek w tym państwie niczego pewnym być nie można." Niby jest, ale po próbie samobójczej od razu masz badania psychiatryczne i jest duża szansa, że wylądujesz w szpitalu psychiatrycznym, a przecież nie każdy, kto chce skończyć ze sobą, musi być chory, to może być racjonalnie podjęta decyzja. x "No nie wiem , czy stojąc przed stryczkiem byś poglądów nie zmienił." Teraz częściej używa się już zastrzyku :) Zresztą nie zamierzam zamordować nikogo brutalnie, zgwałcić ani nic podobnego. Żywię zresztą ogromną nadzieję, że po śmierci nic nie ma. A jeśli jest coś na kształt np. nieba, to osoba zabita chyba nie trafi do piekła, bo co, jej ofiary też? Wtedy chyba wszyscy zatem. x Część poglądów, zwłaszcza gospodarczych, podzielam z Kukizem i Mikkem; Korwin moim zdaniem zdobędzie więcej głosów, jest już dłużej znany, z drugiej strony nie mam ochoty przykładać ręki do jego "sukcesu", ponieważ wiele poglądów ma głupich, nie ma ogłady, wcale nie będzie nas dobrze reprezentował. Kukiz z kolei będzie miał raczej niższe wyniki, mówi za dużo o JOW-ach; one są spoko, ale to nie jest lekarstwo na wszystko. No i jest dużo kwestii, których z nimi nie podzielam, np. Kościół czy aborcja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są poglądy, tylko konglomerat tego co ci się podoba, wydaje słuszne nie masz raczej skrystalizowanych poglądów bo poglądy to coś o wiele bardziej głębszego i spójnego najlepiej nie głosuj na nikogo bo i tak niewiele z tego co się dzieje rozumiesz jak zresztą większość narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak glupi ze tylko na Komorowskiego Na Dude nie bo na niego głosują ludzie inteligentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie są poglądy, tylko konglomerat tego co ci się podoba, wydaje słuszne nie masz raczej skrystalizowanych poglądów bo poglądy to coś o wiele bardziej głębszego i spójnego najlepiej nie głosuj na nikogo bo i tak niewiele z tego co się dzieje rozumiesz jak zresztą większość narodu lapka.gif" Może mam książkę napisać tutaj, żeby opisać wszystko, co myślę? Chyba logiczne, że jest to tylko niewielka część, krótkie streszczenie. Ciekawe, jakie Ty masz wspaniałe poglądy, pewnie uważasz, że tylko Ty powinieneś mieć prawo głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najbliższy Twoim poglądom spośród kandydatów jest Janusz Palikot: postuluje niższe podatki, rozdział kościoła od państwa i mniejszy interwencjonizm w sprawach obyczajowych, ale jednocześnie daleko mu do pełnej prywatyzacji służby zdrowia i edukacji i całkowitej wolności gospodarczej typu sprzedaż niesprawdzonej żywności. Nawiasem mówiąc nie wydaje mi się, żebyś znalazł poważnego i idealnego kandydata na Twoje poglądy bo np. służba zdrowia moze być albo prywatna albo kontrolowana przez państwo - trudno wykoncypować cokolwiek pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×