Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na kogo glosujecie w niedziele??

Polecane posty

Gość gość

pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
booże tylko nie komorowski i duda! ludzie przejrzyjcie na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie idę głosować, bo uważam, że Polsce prezydent jest niepotrzebny. A kandydaci z wczorajszej debaty - żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł kukiz jedyny kandydat z tej calej sitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź głosować, lepiej wybrać mniejsze zło. jeżeli nie dla siebie to zrób to dla innych obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na kukiza. ale wiem że ma jednak niewielkie szanse. do drugiej tury przejdą duda i komoruski, gdzie wtedy zagłosuje na dudę. ale wygra i tak komoruski, po pierwsze sporo ludzi naprawdę jest ślepa i tępa i kretyńsko odda na tego tępaka głos, a po drugie w.s.i. już o to zadba aby mieć na kolejną kadencje swojego człowieka pod żyrandolem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem jak ktoś jeszcze może chcieć głosować na komorowskiego? przecież ten człowiek jest skompromitowany. pomijając to że podejmuje kompletnie niepopularne społecznie decyzje, jak podniesienie podatków, wieku emerytalnego, to typ popełnił masę żenujących wpadek. ok, zgadzam się że sondaże na www to zgadzam się że mogą był drukowane na zamówienie, na potrzeby kreowania opinii publicznej jednak jak widzę te sondy uliczne i naprawdę różnych ludzi tępo paplających że będą głosować na tego przygłupa a zapytani o powód odpowiadają, że po prostu wydaje się sympatyczny, to mnie krew zalewa, jak można być takim ślepcem i ignorantem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz,ha ha ha,ktoś taki ma reprezentować kraj w świecie?On nawet wyslowić poprawnie się nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na k***in albo kukiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość president
Braun mówił ciekawie,ale jakiś taki dziwny jest,sztywny i niepotrzebnie ręką gestykuluje,jak prorok jakiś,ale dobrze mówił... Janusze jak zwykle,jeden chciał pokazać że głupszy jest od drugiego. gościo z RN przemawiał jak Gebels na zjeździe NSDAP. kukiz pokazał,że prezydentura to za wysokie progi,komor po raz kolejny okazał się ignorantem i POwską marionetką,reszta wypadla dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dudę albo Kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliscie wczoraj spot reklamowy a. dudy?? o in vitro ? On jest na nie dla in vitro bo to nie jest naturalne. to jest oszustwo... i wy chcecie głosowac na człowieka który uważa ze in vitro to oszustwo??ja na to przyzwolenia nie daje. A co z tymi dziecmi które zostały stworzone dzięki in vitro? Jak one się moga poczuć? jak jakieś roboty, wyrzutki, niepotrzebne śmieci które są oszustwem i nienaturalnością. Dla mnie to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory to był spot komorowskiego. wczoraj tylko to słyszałam w tv podczas sprzątania. O jezu juz czekam na fale hejtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na kogo glosowac serio.... zastanawiam sie czy w ogole pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba oczywiste ze na Dude .Tylko on może wygrać z Komorowskim.A po za tym jest z nich wszystkich najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepszy Duda i ma szansę wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Duda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona123123
k***in albo kukiz. najlepiej jakby polaczyli sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Kukiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na JKM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
duda to demagog sam nie wierzy w to co mówi . ``pokój spokój ``.` Takie gadki typowego populisty , który nie ma pojęcia o gospodarce albo wiek emerytalny 65 lat przeciez jakby obnizył wiek emerytalny ,to jestem ciekaw skąd wezmie pieniadze na bankrutujacy ZUS ? Pewnie obnizy najnizszą krajowa o 200 zł i odda emerytom Przeciez jasne jest ze to socjlaista ten duda . A socjal niszczy gospodarkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieracie ludzi nie mających szans wygrać z Komorowskim.Po co ? Tylko Duda może pokonać tego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Janusza KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
polska nie potrzebuje obnizenia wieku emerytalnego do 65 lat . To tylko pogrązy gospodarkę. a efekt wydluzenia to polityka PO i PIS panstwa socjalnego . PRzeciez to Przez PIS i PO mamy bankruta ZUs bo to oni przez te lata sprawili ze zus mial coraz wieksze długi . Mieli szanse to zmienic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kukiza i nie obchodzi mnie czy ma duże szanse. Nie oddam głosu na bronka ani dude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×