Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nachalny adorator

Polecane posty

Gość gość

Jak mam odstraszyć gościa ,który chce rozpierdolić mój związek(nie uprawiałam z nim seksu)Tylko rozmawiałam z nim,spotykałam się pogadać jak z przyjacielem a on mnie przytula i maca mnie choć błagam by tego nie robił.I z prywatnych wydzwania numerów.Powiedział też,że podoba mu się,gdy zła jestem.Boję się,że będzie mnie szukał.:( Już mam obsesję,że mnie śledzi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj,numer można zablokować jeśli masz smartfona albo zmienić i najlepiej w ogóle nie reagować na jego telefony czy sms-y. Dopóki jest jakakolwiek reakcja z twojej strony doputy on ma bodziec aby to robić. Pamiętaj,zero reakcji ,znudzi mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.18-zablokowałam...tylko boję się,że zacznie żądać seksu w zamian za milczenie(w zasadzie to robił ponoć mi na złość)I przez to jestem grzeczna do niego,bo nie wiem co strzeli mu do łba.A jak groziłam mu policją to on powiedział,że prokuratora ma w rodzinie i da mi namiary.Albo gra albo rzeczywiście każdy kontakt ze mną będzie dobry.Boję się,że się mu odmieni i znów będzie chciał więcej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech twój chłopak albo ojciec mu wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wyjaśni po męsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.58-ojciec mój nie żyje tyle lat a mój facet nie może się dowiedzieć,bo zabije go.Więc chujnia...jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×