Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

naciagam mojego bylego na kase buahaha

Polecane posty

Gość gość

Zawsze byl debilem, jest obcokrajowcem, kiedys mieszkalam w jego kraju i byliśmy długo razem. Ale mnie oszukal, lecial na kilka frontow. Juz kiedys po tym jak zerwalismy naciagnelam go na kase, pozyczylam i nie oddalam. Nie mialam skrupulow bo przez niego wiele wycierpialam. Teraz od kilku lat mieszkam juz w Polsce. Ten kretyn znalazl mnie na fb o zaczelismy pisac. On ma juz zone z ktora chyba mu sie nie uklada bo strasznie napalil sie na seksy ze mna haha. Powiedzialam ze mam straszna ochote i bym przyjechala na pare dni ale nie mam na bilet. Jutro mi wysle 500 euro po czym go zablokuje na fb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klamiesz pedale ,pokaz cycki:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mialabym klamac? To jest typ faceta ktory mysli tylko gdzie wsadzic, jak ze mna byl to mnie zdradzal, zasluzyl sobie i nie mam zadnych skrupulow. Teraz tez ma juz zone a mi proponuje posuwanko takich ludzi nalezy tepic. A mi sie przyda zastrzyk gotowki kupie sobie cos ladnego na wiosne. Zaluje troche ze nie powiedzialam mu ze bilet kosztuje wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to na pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze 2000 polskich tysi :3 no i dobrze jak jest koorfa a nie człowiek takich debili nie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2000 zrobisz z siebie zlodziejke? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz sie chwalic ze dawalas doopy w Egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o Egipt, zreszta w Egipcie slyszalam ze chlopy szukaja sponsorek i kasa nie smierdza wiec nie zgadles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem polskiej dziewczynie robiącej dobrze obcokrajowcom należy się zapłata ale prawda taka że większość d******py za darmo jak nasza autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to wedlug was znaczy dawac duupy bo my bylismy razem, mieszkalismy razem ponad 2 lata. Potem ja go zostawilam bo dowiedzialam sie ze mnie zdradza. Teraz nigdy bym z nim nie poszla do lozka a jesli on wierzy, ze jest inaczej i gotowy jest slac mi kase na bilet to dlaczego mam nie skorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie niby w Europie bilet kosztuje 2k zł? Poza Europą nikt by cie nigdzie nie wpuścił oprócz u dzikusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez od niego kase, a dodatkowo nakrec go rozmowa pikantna a screeny przeslij zonce, niech wie co to za kanalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o wlochy, aitalia spokojnie kosztuje kolo 2 tysiace a zreszta on sie nie zna bo nigdy samolotem nie lecial. Ogolnie jest kasiasty ale to taki prostak rolnik ktory poza swoja wies nosa nie wychylil i na niczym sie nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyrwac dzianego wlocha? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bogatego nie szukałam, sam mnie wyrwal ale co po jego kasie jak to zly czlowiek, zaklamany, zycia z nim zadna miec nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×