Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nadwrażliwość zębów

Polecane posty

Gość gość

Po zabiegu wybielania zębów dopadła mnie nadwrażliwość więc skonsultowałam się z moim stomatologiem który polecił mi na tę dolegliwość jakąś pastę kin sensi czy coś takiego. Czy ktoś już może ją stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie słyszałam o takiej paście ale chętnie dołączę się do twego pytania. Niestety ale też męczy mnie nadwrażliwość i nie mogę sobie z nią poradzić. Jeżeli ktoś zna skuteczne środki to proszę o radę. jak się jej pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoją nadwrażliwość długo cierpiałam. Jak już zaczeło mi to dokuczać bardzo to poszłam do stomatologa z www.vitalium.pl bardzo dobrze mi doradzili co mam robić i przeszło wszystko. Stomatologia na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie wybielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie pastę "Sensodyne utra szybka ulga" - tak się nazywa. Naprawdę pomaga. Wieczorem po umyciu zębów nie płucz wodą. Nie jest to takie straszne jak się wydaje - słodki posmak w ustach. Systematyczne stosowanie przyniesie ci ulge. Ja stosuję to od dwóch lat i jestem zadowolona. Polecił mi to dentysta, do którego chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj skonsultować się z jeszcze z innym specjalistą. Ze swojej strony polecam zgłosić się do przychodni http://dens.com.pl/ w Bydgoszczy. Gwarantuje ze otrzymasz tam fachowa porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×