Odpowiedz na ten temat

najgorszy znak zodiaku u facetow to baran i skorpion

• hola holaaaaaa 2009.02.16 [20:18]
    faceci barany to starszni egoisci interesuja sie tylko soba szybko nudza sie dana kobieta ciaglepoluja na nowe laski kumple sa wazniejsci od dziewczyny w lozku dba tylko o siebie czesto klamie

natomiast skorpiony to uwodziciele i manipulanci jesli sie ich zrani czy obrazi to dlugo to pamietaja czesto lubia sie odegrac a nawet zemscic czesto uwodza i porzucaja bez skrupolow
    dziewczyny radze wam uwazac na te znaki

• jak dla mnie koziorożec cool.gif
  • hola holaaaaaa 2009.02.16 [20:24]
    ma ktos podobne doswiadczenia zwlaszcza z baranami

• dziewczyna znad morza 2009.02.16 [20:36]
    skorpion, byk, koziorozec - najgorsze doswiadczenia

teraz lew i jest pieknie usmiech.gif

• ekati 2009.02.16 [20:38]
    barany sa beznadziejne, natomiast bliźniaki to ideały
  • psychiczna tortura na orencz 2009.02.16 [20:38]
    fajnie macielapka.gif
  • hefryk trąbolek bąbolek 2009.02.16 [20:42]
    ja mąż i dziecko jesteśmy skorpionami.zgadzam się tylko z jednym skorpiony to uwodziciele jezyk.gif

NIEMA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ.NIEKTÓRZY Z NAS,SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
  • skad to wytrzepalas 2009.02.16 [20:46]
    ?? hahaha mam w domu barana i skorpionausmiech.gif niestety nic sie tu nie zgadza, jest wrecz odwrotnie. nie strasz dziewczyn wytrzepanymi z rekawa informacjami, bo faceci spod tych znakow sa po prostu swietni!
  • no jak to ile 2009.02.16 [20:48]
    JA MAM MEEZA SKORPIONA I JEST KOCHANY, OPIEKUNCZY, CZULY TROSKLIWY, JA TEZ JESTEM SKORPION, A WSZYSCY MOWIA ZE TE ZNAKI RAZEM NIE MOGA BYC, MY ZYJEMY JUZ PONAD 6 LAT I JEST SUPER
  • jaaaaaaaaaaaaaa 2009.02.16 [20:58]
    moj facet to skorpion, ja jestem byk, jestesmy mieszanka doskonala
  • wielbiciel 70B 2009.02.16 [21:01]
    Chciałbym zaznaczyć, że Baranów są 2 rodzaje, więc temat jest krzywdzący jezyk.gif

http://pl.youtube.com/watch?v=dMWT639JtxE
  • bzdyra bzdura i bzdura 2009.02.16 [21:04]
    skorki są niesmiałe, nudne i tchórzliwe, w dodatku kochliwe i wierne

a barany dobroduszne, prawdomówne, solidne

najgorsze są ryby bo śliskie i knhcljsabcksb 2=7-111 usmiech.gif
    a na tvnie szklana pułapka z brusem łilisem i w ogóle DUPCZOK klął jak szewc pozdrawiam Żydów z Nagasaki usmiech.gif
  • ja to myślę 2009.02.16 [21:38]
    najgorsze to ryby, bliznieta, panna
    baran, koziorozec i byk to obiektywnie najlepsze

reszta posrodku
  • Kobieta barana 2009.02.16 [21:41]
    Co za bzdury w ogole pechowiec.gif Jestem z barankiem od 4 lat i w ogole nie poluje, chyba że wciąż na mnie bo jest zakochany i nie zwraca nawet uwagi na inne baby. fakt jest twoje zarozumialcem i troche egoistą ale zdrowo oczko.gif w łózku mnie rozpieszcza, sex z nim jest boski. smiech.gif nie wiem skad wytrzasnęłas te rewelacje jezyk.gif
  • qpqpqp 2009.02.16 [21:44]
    Zgodzę się co do skorpiona,ale zamiast barana dałabym lwa pechowiec.gif
  • Pauula 2009.10.06 [09:40]
    Skorpion ! eeh prawda jest to chyba najgorszy znak, zazdrosny, mszczący się , miejący słabość do uzależnień, wredny , wkurzający. ;p JA jestem Skorpionicą, ale Skorpionów facetow nie znosze!
  • protestuję 2009.10.06 [10:24]
    Nie zgadzam się z opisem facetów spod znaku Barana ! Mój facet jest spod tego znaku i najpierw dba o moje dobro a o sobie myśli na końcu, jest bardzo pomocny (za bardzo czasem), jest ze mną już 8 lat co nie potwierdza tego, że ciągle szuka nowych lasek, woli spędzac czas z rodziną niż z kumplami (z własnej woli) ... i kocham Go bardzo ! usmiech.gif
  • jestem kobietą baran 2009.10.08 [22:43]
    miałam ęża skorpiona. Porażka.
    Mama męża barana. W końcu jest super. 2 barany.Coś się dziejeusmiech.gif
  • Ja tez jestem 2009.10.08 [22:47]
    spod znaku barana, a najlepiej dogaduje sie ze skorpionami, moj partner tez jest skorpionem.
  • dcfadsfase432412412 2009.10.08 [22:50]
    jestem kobietą baran
    miałam ęża skorpiona. Porażka.
    Mama męża barana. W końcu jest super. 2 barany.Coś się dzieje

No jak 2 tępe barany się dobiorą, to zawsze coś się dzieje. Przeważnie draka smiech.gif
  • Skorpiony są be 2009.10.08 [22:52]
    Co do tego się zgadzam. Tylko z ta mściwościa nie bardzo
  • Onnaaa 2010.08.04 [13:51]
    dla mnie najgorszy jest baran ..
    miałam kilku chłopków z pod tego zodiaku
    wszyscy byli tacy sami..
    na początku graja dobrych kochanych itp..
    a pózniej pokazują swoje prawdziwe oblicze ..
    teraz mam chłopaka z pod zodiaku skorpiona
    i jak na razie jest ok . ale poczekamy zobaczymy ;p
  • vera cała w skowronkach 2010.08.04 [13:53]
    Skorpion to prawda usmiech.gif
    i wodnik najlepszy i zarzem najgorszy dla mnie, jako dla Byka usmiech.gif
    nie zawiodła nigdy mnie przyjaciółka ma nerwica
  • dodałabym lwa 2010.08.04 [13:56]

• rurka_z_kremem 2010.08.04 [13:58]
    Ja bym powiedziala ze najgorszym jest RAK - leniwy, egoistyczny, patrzacy tylko na siebie, zlosliwy, klamca.
    I uśmiechnęła się... Miękko, ale nie kocio. Kobieco, ale nie zalotnie... Choć może zalotnie, ale nie przewrotnie... http://www.youtube.com/watch?v=G7tmvDgHHEo http://rurkaZkremem.powiedz.to
  • Sardynia 2010.08.04 [13:58]
    To bzdura, że baran to negatywny znak, że kochliwy niestały egoistyczny.
  • Sardynia 2010.08.04 [14:00]
    Jestem z barankiem 5 lat, dodam , że jestem jego pierwszą dziewczyną, za rok ślub. To domator, opiekuńczy, czuły odpowiedzialny więc proszę ni sugerować się jedną opinią. Co również ważne. Też jestem baranemusmiech.gif Mówią że taki związek to porażka a my kochamy się jak gołąbkiusmiech.gif
  • golciaa 2010.08.04 [14:00]
    koziorozec
  • klaklaklakla 2010.08.04 [14:00]
    Najgorszy jest lew - padlina jak cholera. Potem baran - k**wiarz do potęgi. Następnie skorpion - męska wredota, a że go jaja swędzą to już nie wspomnę. Z innymi znakami da się wytrzymać o ile masz dobrą pęsję i trzymasz nerwy na wodzy.
    Lew ma dobrą cechę - nikt ci mordy przy nim nie obije bo tylko on cię będzie lał po ryju. Skorpion choć parszywy drań to chociaż inteligentny i mądrze gada no i ma urok uwodziciela. Baran udaje przyjaciela i opiekuna ale to pozór bo tylko go jajka swędzą. Co do bliźniaka to cham do potęgi i strasznie fałszywy. Obrobi ci d**ę przed każdym.
  • golciaa 2010.08.04 [14:01]
    baran i bliznieta
  • blę27 2010.08.04 [14:02]
    mój mąż jest zodiakalnym baranem i jest ZUPEŁNIE inny niż tu piszecie....najpierw myśli o mnie a potem o sobie,jesteśmy 9 lat ze sobą w tym 7 lat małżeństwem i mąż bardzo mnie kocha....kolegów nie ma,nie chodzi nigdzie do barów...zawsze i wszędzie chodzimy razem,nawet na zwykłe zakupy czy do lekarza...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...