Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NAJGORSZY ZNAK ZODIAKU WG WASZEGO DOSWIADCZENIA.

Polecane posty

Gość gość

wg mojego doswiadczenia raki i bliznięta. raków znam chyba 5 w mojej bliskiej rodzinie i kazda z tych osób jest wredna i fałszywa oraz przesadnie skupiona na sobie i swym zdrowiu. bliznięta znam jedne i masakra..fałsz do potęgi. a wy jakich znaków zodiaków nie lubicie u ludzi?wiem ze nie mozna tego brac serio i znaki zodiaku nie mówia wiele o czlowieku,ale kurcze coś jednak w tym jest..z doswiadczenia wiem ,że nalezy unikac skorpionów tez i tak jak pisalam raków i blizniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryby i wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaki ,ale wiem ,że każdy mówi ,zeby uważać na skorpiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mame raka i nie moge jej sie zwierzyc bo wygada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój narzeczony jest spod bliźniąt i z******ty facet, nie wiem czego ty chcesz od tego znaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam faceta Wodnika. Chcialabym odejsc. Boje sie cokolwiek powiedziec. Co nie powiem to jest zle, jest agresywnie nastawiony do mnie. Musze cos wymyslec by odejsc. Byki sa tez niedobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniak bardzo egoistyczny, nigdy w niczym nie pomoze, "nie mysli" i bardzo sciemnia , rak falsztwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu bliznieta najardziej p*****l.....? moze uzasadnij ,a nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodnik najgorsze główno. Dretwy mruk i wszystko najlepiej wiedzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byki ale faceci. laski sa ok. wodniki sa przej****** i uciekac od nich jak najdalej. mam brata wodnika i moje 4 ex przyjaciólki byly wodnikami - kasa kasa, falsz falsz, nie trzymanie jezora za zebami, nie trzymanie jezora za zebami, agresja agresja, niezrownowazenie niezrownowazenie, dwulicowosc dwulicowosc - wszystko x 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolo siebie 3 bliźniaków. Ciezki zywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raki :( znam trzy kobiety raki i kazda z nich nie umie utrzymac tajemnicy i wszystko wypepluje predzej czy pozniej.do tego slodzą czlowiekowi a poza plecy obgadują straszliwie..i wszystkie te trzy kobiet y sa prawie identyczne z chrakteru mimo ,ze nie spokrewnione ze sobą.. WSZYSTKIE RAKI WIĘC WIERZĘ CZASEM W TE ZNAKI ZODIAKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczeni zawsze sa cudowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 :( ja psychicznie w dole przez Wodnika , musiałabym pojsc do psychologa, manipulator i psychopatyczne cechy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziorożec nie przebije żadnego innego znaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony też spod bliźniąt i z początku związku kręcił i kłamał. Natury nie oszuka i zdąża mu się nadal. Fałszu też ma w sobie sporo. Ogólnie siedzi tylko w grach i nie daj Boże z nerwów zamknę mu laptopa to depcze mi cały dzień po piętach, łapie za słówka i jest złośliwy. Jest strasznie cichy, pozornie niewinny. Nie myśli o niczym, dopóki mu nie powiem co i jak i nie popchne do celu. Jest nadęty i ma bujną wyobraźnię. Moja mama jest wodnikiem i jest strasznie uparta i zrzędliwa. Moja przyjaciółka jest skorpionem, non stop zdradza faceta. Czasem muszę jej przytaknąć, bo byłaby kłótnia. Jest cwana i chce być we wszystkim najlepsza. Moja teściowa jest także skorpionem i także miała kilka romansów. Widzę, żema w sobie sporo złośliwości, narzuca swoje zdanie i choć pozornie jest miła iuśmiechnięta to z tyłu trzyma nóż. Zauważyłam, że skorpiony wszystko robią dwuznacznie, tak, że jeśli zarzucisz mu coś to uda głupiego i się wykręci. Ja jestem na przełomie lew/panna. Jestem uparta, złośliwa i podporządkowuje sobie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:05 wszystko sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy chcecie od blizniaków??oni sa bardzo sympatyczni i fajni.rozkręcają niejeddną impreze bo sa rozrywkowi i lubia dobrze sie bawic..ciezko ich nie lubic:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych co ty i jeszcze wagi niektóre i lwy też nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźniaki są paskudne strasznie fałszywe byki materialiści barany zazdrośni o wszystko lwy gadatliwe wagi gburowate nie umieją się zachować skorpiony utopią w szklance wody jeżeli jesteś ich wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypraszam sobie pisanie ze blizniaki sa paskudne. moja siostra to blizniak i kazdy ja lubi.dusza towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, a mój facet-bliźniak jest nieśmiały i strasznie się jaką jak coś mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam ze raki to wredoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma skorpion to straszna materialistka,facet może być najgorszym pasztetem ale dla kasy zrobi wszystko.Złodziejka,i fałszywa suka. Facet panna ci co znam to flirciarze i bawidamki. Bliźniaki - geny dzifkarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem skorpionem, ale jakoś nie lecę na kasę ;) Moim zdaniem najgorsze znaki to barany i ryby. Barany zazwyczaj są fałszywe, lubią opowiadać niestworzone historie i często kłamią. Ryby ciągle chcą być adorowane. Potrzebują współczucia. Mają rozterki uczuciowe. Częste fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryby,bliźnieta,lew,strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźnięta moja koleżanka fałszywa hipokrytka, pomagała mi w nauce a potem się śmiała, lubi się wyśmiewać z innych. Ryby dwulicowi. Koziorożec zimny, nie okazuje uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×