Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawictwo pospolite 137

Najgorzej wypadł Duda Palikot i Ogórek

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 137

bełkotali piękne słowa bez konkretnych propozycji.. PAlikot jedynie oczerniał w swoich wypowiedziach konkurentów wypadł słabo. Duda wpadł w trans z którego nic nie wynikało - typu będzie pięknie zobaczycie .Nie wiem jak to zrobie , ale będzie pięknie. Niezle wypadł Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, można powiedzieć ze wyklarowała się sytuacja. Tepe bydło głosuje na dude bo jest z pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
True, Duda sporo stracił na tej debacie, Palikot tylko jechał wszystkich dookoła. Myślę, że najwięcej zyskali ci, których pokazuje się najmniej w tv. (Kukiz,Braun, Tanajno, Kowalski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SA w telewizorni juz programują lemingi że Ten od palenia kotów i dragów wypadł najlepiej i najprofesjonalniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
słabo wypadł też Marian Kowalski zbyt populistyczne gadanie Mikke w swoim stylu , ale nie ma szans na zwycięstwo bo ludzie mu nie ufają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
kowalski wypadł też słabo - dokladnie sie przysłuchałem to co mówi .. Widać ze nie ma planu i gada bzdury Wilk wypadł duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosują na dudę po to, aby nie wygrał ten wieśniak komór, skoro tego nie zauważyłeś to jesteś idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz oprócz palikota poprą również ogórka a resztę z-hejtują i taką mamy masośnką telewizję na życzenie jednej z pięciu rodzin z nazwiskiem na litere r. Głosujmy na siebie! Demokracja bezpośrednia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro pewnie opublikują sondaże po debacie, pewnie Bronkowi skoczy powyżej 50% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie wrażenie. Ale zaglosuje na Kukiza bo ma 10% chociaż ten Tajano jest niezły, widać ze uczciwy i jeszcze biznesmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Tanajo czy jak mu tam ? Który rzucał hasła typu drogi telewidzu czy posadziłbyś tych ludzie w zarządzie spółki również pojechał populizmem .. Miał sporo szans zeby omówić swój program , a za każdym razem nawiązywał do tego jakie to PO i PIS są złe Wilk natomiast był bardziej konkretny - podobało mi sie jego wystąpienie, ale ma małe poparcie wiec pewnie zagłosowałbym na kukiza a to dlatego ze w zwyciestwo Mikke nie wierze Mikke ma wiele racji w tym co mówi , nigdy jednak nie zostanie prezydentem , dlatego ze zbyt wielu Polaków mu nie ufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Duda nie ma szans on ma żelazny elektorat , 93% zwolenników Pisu wg CBOS odwiedza kościół raz lub więcej w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braun mi się podobał jak wyjechał ze starym godłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagłosuję na Korwina, Kukiz zaciął się w tej debacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to fakt, ze nie dalabym Dudzie zarządzać firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Braun wypadł jeszcze gorzej niż Palikot To była kompletna klapa.. Palikot mówił więcej prawdy , ale zapomniał ze to są wybory prezydenckie i powienien przekonać ludzi by na niego głosowali ... Nie udało mu sie .. Za dużo krytykował innych Duda nie krytykówał , ale wypadł jak ktos kto nie ma zielonego pojecia o gospodarce. Wypadł jak Polonista poslugujacy sie pieknym jezykiem , który nie ma pojęcia jak rozwiązać podstawowe problemy gospodarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze jakby obcinac głowy najsłabszym politykom kraj rozwinął by się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak wygra Bronek, niestety:( nawet manipulować nie będzie trzeba przy wynikach pooglądajcie sobie sondy uliczne, tępy motłoch chce Bula, jako tzw. mniejsze zło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
zgadzam sie ze kukiz sie zaciął , NAtomiast zgadzam sie równiez ze Mikke nie ma zadnych szans w wyborach , bo wielu ludzi uwaza go za niebezpiecznego szaleńca .. Jak zdobędzie 15 % głosów ten Mikke to będzie dobrze .. Poza tym kukiz wedlug sondaży jest na 3 miejscu za Komorowskim i dudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie humanista tylko humanitarysta czyli jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jego program to zlikwidować obecny system. Zamiast posłów i bankowców to tobie da możliwość decydowania o tym ile złota ma twój kraj zgromadzić-rozumiesz? O wszystkim ty będziesz decydował! Zainteresuj się hasłem ,,demokracja bezpośrednia'' zrozumiesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja i moja paczka nie wierzymy w sondaże, sprawdź sobie ile polubień na facebooku ma Korwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
duda wypadł jak koleś w obłokach . Nie dało sie słuchać tych bredni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA SONDAŻ
Sondaż niezależny dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh te polubienia na fejsie ;) myślę że taki korwin wolałby mieć te wasze głosy w lokalach wyborczych a nie w "polubieniach" na zagranicznych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się okaże, że najwięcej na debacie zyskał Komorowski, bo przynajmniej się nie skompromitował jak niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×