Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twoja maleńka

Najlepsza pizzeria w Poznaniu? Jaka?

Polecane posty

Gość twoja maleńka

1 Girasolle 2 Millenium 3 Volano Moja ulubiona pizza Hawaii : ciasto, sos pomidorowy, ser, ananas, kurczak, sos czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galos4
Pizzeria Da Marco w Poznaniu słynie ze świetnej pizzy i niskich cen. Ponatdo mają wiele konkursów jak np. pizza za złotówkę. Oferuję również gratisowe dowozy www.pizza.w.poznaniu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka33
ostatnio jadłam przepyszną pizzę w http://www.piattobianco.pl/ - świeże składniki, ciągnący ser, na samą myśl robię się głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da Marco czy Mario nie, są ok, ale to nie jest żadna rewelacja. Najlepsza pizze jadłam w Casa Mia , okropny wystrój, ale pizza faktycznie była najsmaczniejsza. Całkiem dobra jest Don Vito, Raptorius, no i Pizza Hut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny323
www.pizzeriapoznanska.pl mają fajne pakiety ostatnio zamawiałem rzeźnie 30cm i wuchte serów 40cm za 40 złotych, dowożą do 2 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza ekspres, raptorius i case mia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caleczka22
Ja ostatnio zamawiam często w Dominium. Co tydzien robimy sobie z mężem wypad do galerii i lubimy sobie podczas niego smacznie zjeść. Zwykle stawiamy właśnie na pizzę. Tutaj jest ich strona: http://www.pizzadominium.pl/ - mają tam dość sporo promocji, szczególnie z dowozem ( już kilka razy u nich w taki sposób zamawialiśmy) Pizza zawsze jest cieplutka, pachnąca. Ciasto cienkie chociaż raz jadłam na grubym i równięż było całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka66
Ja polecam pizzerię Szybka Pizza, naprawdę smaczna, szybka dostawa więc pizza ciągle cieplutka;) co niestety zdarza się ostatnio coraz rzadziej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamulenka
Party Pizza to najlepsza pizzeria, jaką znam. Teraz studiuję w Krakowie, ale wcześniej studiowałam w Poznaniu i mieszkałam w Warszawie i nigdzie mi nie smakowało tak, jak właśnie w tej pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosbosski
Również polecam Szybką Pizzę, dogodna lokalizacja i późne godziny otwarcia. Pyszne dania i pizze, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utkas
Odwiedziłem kilka, ale uważam, że najsmaczniejszą pizzę mają w Dominium. I tutaj jest ona typowo włoska - w większości lokali jednak spotyka się jakiś wyrób pizzopodobny, ale to być może pod Polaków? Dla mnie istotne są ich gęste, faktycznie wyraziste sosy i moim zdaniem najlepsza w mieście pizza z grillowanym kurczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kofik
Ok, ale wydaje mi się, że oni mają w mieście kilka lokali. O którym dokładnie piszesz? Czy wszędzie jest takie same menu, promocje, wystrój, a przede wszystkim taka sama jakość jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proboszcz Cenobite 666
Pizza z proboszcza w Chicago Asylum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszkanas
Jeśli lubicie włoską pizzę na cienkim cieście to Dominium. W większości lokali macie jedzenie typowo amerykańskie, na grubym cieście. Tutaj jest cieniutkie, czuć smak składników, a przede wszystkim do pizzy dostajesz prawdziwy sos pomidorowy, czy tam czosnkowy, a nie byle jaki keczup. Opłaca się zamawiać z lokalu w M1. Dostawa za darmo, a druga pizza za niecałe 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kalecka
Orientujecie się czy w tym lokalu Dominium można zorganizować urodziny dla dziecka w tygodniu? I czy wtedy obowiązują jakieś promocje? Udało się Wam np, przy kilkunastu osobach jakieś dodatkowe zniżki wyciągnąć? Wiem, że mają kącik dla dzieci, ale to całkowicie inny przedział wiekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszkanas
Można tam robić urodziny, koleżanka robiła, ale nie mam pojęcia jakie są wtedy ceny. Podejrzewam, że można zamówić jakiś pakiet jedzenia i wtedy jest taniej, ale to tylko moje przypuszczenia. Może zrób te urodziny na tygodniu - nie mówię, że do 13, albo do tej 16, kiedy chociaż to lunchowe jedzenie jest tańsze. Z drugiej strony dzieci w Dominium będą pewnie wolały pizzę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogucikkk
Ja jednak wolę Party Pizza, dla dzieci jak i dla dorosłych jest OK. Wybór pizz bardzo bogaty, mają też dowóz do późnych godzin nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma konkurencji dla pizzy podawanej w Forni Rossi w Malcie. To najprawdziwsza włoska pizza, mm palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza Pizza to Pizza Kibica z Szybka Pizza :) Pizza dla prawdziwego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petarka
Chodzi do Gusto Dominium głównie ze względu na dzieci. Mają dla nich kącik, a poza tym aranżacja jest taka, że mają się czymś interesować - mam na myśli te pocztówki i fototapety. A jedzenie również dla nich odpowiednie - mam na myśli to, że pizza nie jest bardzo tłusta, a przeciwnie - bardzo smaczna i z dobrymi produktami, nawet bez dodawania sosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandana
Również chodzimy do Gusto, ale to bardziej ze znajomymi - chodzi o jakość jedzenia i klimat w lokalu. Najbardziej smakują mi te pizze typu Della Casa - np. z szynką dojrzewającą. Tam jest również taka pizza z dziwnym serem - nie pamiętam nazwy, ale smakuje ona wybitnie. Patrzcie po składnikach - w sumie to wszystkie te pizze jedliśmy po raz pierwszy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kalota
Gdzie dokładnie jest ten lokal Dominium? Przyznam, że od wieków nie byliśmy w pizzerii, a jednak bym się wybrała. Wychowanie dwójki dzieci zajęło trochę czasu. Cienkie ciasto? Zdecydowanie, ale zależy mi też na dobrym sosie czosnkowym. Tak, wiem, że powinno się jeść bez sosów, ale cóż zrobię, skoro mi to smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrkaLeska
Mnie tak na dobrą sprawę najbardziej do gustu przypadła oferta w http://esatto-pizza.com.pl. Można tam zamówić tradycyjną pizzę i taką faszerowaną, a do tego 3 gratis:) Poza tym fajne jest to, że lokal jest czynny całodobowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dalszym ciągu polecacie Gusto Dominium? Jedziemy tam na kilka dni, żeby zobaczyć miasto, zwiedzić najciekawsze miejscówki. Nie chcemy trafić na lipne jedzenie. Polecicie coś? Tak żebyśmy nie wydali kasy na jakieś G? Gusto mamy sprawdzone u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×