Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gajowa44

Najlepsze kursy angielskiego są w szkole tfls

Polecane posty

Gość gajowa44

Słuchajcie, zastanawiałam się nad wyborem szkoły.Moj wyób padł na tfls . Nie żałuję. Świetna szkoła, wykwalifikowany lektor, miła obsługa sekretariatu ( co ważne to to że zawsze mogę dodzwonić się do tej szkoły w przeciwieństwie do szkoły empik do której kiedyś chodziłam ). Bardzo podobały mi sie zajęcia. W październiku bedę kontynuować zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjuana
no bo to jest prawdziwa szkoła angielskiego, która od dawna pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena4444
tak, to prawda. Moge tylko polecić szkołę TFLS. MOje dziecko zdało maturę z angielskiego a ja moge pochwalić sie certyfikatem FCE a za chwile zdaję GMAT. Jestem bardzo zadowolona ze szkoły TFLS pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnanas
Ja właśnie przygotowuje się do matury i postanowiłam zacząć wcześniej. Liczę na to, że przygotują mnie w tfls dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almennn
i jak matura poszła? Słyszalem że bardzo dobrze jest sie u nich przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie d przodu, tfls naprawde daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania, Bardzo wysoki poziom , wymagający lektorzy ale to jest wlasnie sekret zdawalnosci egzaminow a maja najwyzszy w calym województwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zapisać się do TFLS bo to porządna szkoła, gdzie uczą świetni fachowcy, chodzę już od 2 lat do TFLS i nie mam żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie koleżanka namówiła na kurs w TFLS i nie żałuję. Teraz mam zdany FCE i przygotowuje się do CPE. Na prawdę dobra szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama dźwignią handlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camaja
dla mnie to jedna z najkorzystniejszych propozycji, jeżeli chodzi o angielski, mnie uczyli w TFLS trzy lata temu, wracam znowu na ten semestr, dobra placówka i przemyślany sposób nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać w Warszawie mamy kilka dobrych szkół, no cóż duże miasto spora konkurencja, więc automatycznie dużo dobrych lektorów. Ja akurat sprawdziłam sobie kadrę w TFLS. Chodziłem na kurs przez dwa semestry plus wakacje. Zajęcia miałem w poniedziałki i w środy z polskim lektorem, a w piątki dodatkowe konwersacje z nativem.Podział pracy między lektorami prowadzącymi jest słusznym rozwiązaniem, doświadczenie polskiego lektora pomaga porządkować gramatykę, konwersacje prowadzą je nativi - kwestia poprawnej wymowy i świadomość konieczności mówienia po angielsku, gdzie nie można wspomagać się polskim. Tak właśnie jest w szkole tfls i to jest duzy plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku tygodni chodzę do TFLS i jak na razie to bardzo mi się podoba, lektorzy bardzo dobrze podchodzą do zajęć, dużo dodatkowych materiałów, native speakerzy potrafią odpowiednio poprowadzić konwersacje, nie mam nudy i grupa nie jest duza. Mogę polecic ta szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wypowiedzi. Faktycznie w tfls potrafią uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam szkołę TFLS, bo tam uczą profesjonaliści. Właśnie w tej szkole zaczęłam uczyć się angielskiego, oczywiście w szkole również się uczyłam, ale to nie było to samo. W TFLS nie uczą samych regułek, uczą przede wszystkim jak posługiwać się językiem i jak się komunikować w sytuacjach życiowych. Konwersacje - po prostu profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w TFLS są najlepsze kursy angielskiego. Dzięki nim dobrze zdałam maturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szkoła i dobre kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałem się do TFLS na kurs przygotowawczy do egzaminu CPE, jeśli ktoś jest zainteresowany takim kursem to polecam, bo jest naprawdę dobry, mam spoko lektorkę, dużo materiału ogarniamy na zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast chodziłam na kurs maturalny do TFLS i w moim przypadk*****szkoła się sprawdziła. Zdałam maturę i to bardzo dobrze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoko ceniona szkoła, rzetelne kursy i wysoki poziom to właśnie TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy pisze to jedna i ta sama osoba czy zatrudniaja wiecej osob od kryproreklamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie po 2 latach nauki mogę powiedzieć, że szkoła i lektorzy spełniają moje oczekiwania. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe i co dla mnie jest najważniejsze, konwersacje obejmują dużą część kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tfls mają dobrych lektorów. Zajęcia są ciekawe i co dla mnie najważniejsze grupy są bardzo małe, dzięki czemu nauczyciele bardziej skupiają się na poszczególnych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić TFLS, bo nauczyli mnie tam płynnie mówić po angielsku. Prowadzą tam świetne konwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie po 2 latach nauki w TFLS mogę powiedzieć, że szkoła i lektorzy spełniają moje oczekiwania. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe i co dla mnie jest najważniejsze, konwersacje obejmują dużą część kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłam do TFLS na kurs maturalny i zdałam maturę z dobrym wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram się na kurs wakacyjny do TFLS. Byłam już na kursie przygotowującym do matury w tej szkole i było warto, bo maturę rozszerzoną zdałam na 90%. Chcę teraz przystąpić do egzaminu CAE dlatego z miłą chęcią wracam do TFLS. Jestem pewna, że wynik będzie podobny do maturalnego :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki przygotowaniu w szkole TFLS zdałam CPE! Polecam kursy z panią Ewą! Super lektorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szkoła. Najlepsza w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie doskonale przygotowano do egzaminu na kursie w szkole TFLS. Zadałem egzamin CAE po pół roku przygotowań. Najpierw sam się trochę szkoliłem, a później zapisałem się do TFLS. Kurs jest dobrze zorganizowany. Grupkę miałem 4 osobową, co mi odpowiadało. Szkoła zapewnia egzaminy próbne, co również pomogło mi wyeliminować błędy na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×