Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amellia203

Najlepszy pomysł na Walentynki

Polecane posty

Gość Amellia203

Niby mam jeszcze dwa tyg na zastanowienie się nad tym, ale ciężko mi wymyślić cokolwiek. Co dla 28 letniego faceta na Walentynki ? Co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym prezentem jest wspólny czas romantycznie spędzony.Ja zorganizowałam więc weekendowy wypad do hotelu-spa :).Sauna,masaże,basen a wieczorem romantyczna kolacja i figle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeszu32
dokładnie, najlepiej miło wspólnie spędzić czas. My też jedziemy na romantyczny weekend ale do Rialto w Warszawie :) znalazłam ten cudny hotel w sieci i zachwyciły mnie jego wnętrza jak z filmu, myślę ze Mateuszowi też się spodobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona Kępno to miasto powiatowe w województwie wielkopolskim w powiecie kępińskim ma 14 tysięcy mieszkańców Rychtal to wieś w województwie wielkopolskim w powiecie kępińskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie moze o co chodzi z tymi ludzmi którzy biegaja po warszawie i pytaja co to milosc, dlaczego kochasz? to jakis spot walentynkowy czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pana i Pani Jestem osoba, która zapewnia pożyczek za granicą. Szczycący się kapitału, który może zapewnić pożyczek między osobami fizycznymi w krótkim i długim okresie od 7000 ZL do 800.000 ZL do wszystkich poważnych osób będących w rzeczywiste potrzeby, stopa procentowa wynosi 2% na okres spłaty. Ja udziela pożyczek w kilku obszarach a mianowicie: Zakup budynku; Zakup samochodu lub motocykla; Wielkie projekty korzystne; Małżeństwa; Zadłużenia; Budowy domu; Jestem dostępna do spełnienia moich klientów w maksymalnie 72 h Zobacz 3 dni po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt przez e-mail na marc.kovish1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ludzi biegajacych po warszawie to widzialem filmik factory annopol kochampoprostu, robia taka akcje walentynkowa, wiec moze o nich ci chodzi? sam walentynki spedzam z kotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy pomysł to nie "obchodzić" tego durnego pseudo-święta dla bezmózgich, infantylnych, amerykańskich nastolatek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku postawiłam na troche bardziej praktyczny prezent i zdecydowałam się na wykup pobytu w www.spaszczecin.com . Nigdy jeszcze z mężem nie byliśmy, a myśle ze fajnie będzie się tam nam zrelaksować i wypocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×