Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

najlepszy tort w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Witam, zwracam się z gorącą prośbą o polecenie jakiegoś dobrego tortu do kupienia w Warszawie-chciałabym rodzinę zaskoczyć,bo ciągle kupujemy w jednym miejscu,bardzo proszę poradzcie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A.Blikle - znana warszawska cukiernia, restauracje i delikatesy ... www.blikle.pl/‎ Strona i sklep internetowy A.Blikle - cukiernia, restauracje i delikatesy Warszawa i Konstancin, sieć cukierni w Polsce, świeże pączki przez Internet tylko u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśnie pani 333
potwierdzam rekomendację poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki tam lukier , już dawno wyszedł z mody teraz to tylko bita śmietana na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gastronautach patrzylam,ale moze niedokladnie-co do Bliklego to bez urazy-jadlam juz naprawde duzo tortow i ciast-m.i.n od Geslerowej,z Batidy,z Bristolu no i wypieki Bliklego wypadaja na tym tle bardzo blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia_z
pyszne i cudne torty możecie zamówić w cukierni http://ale-tort.pl/ - wybór jest bardzo duży, wykonują nawet specjalne torty na zamówienie - wszystko zależy od naszej wyobraźni, ja zamawiałam u nich urodzinowy torcik dla synka i zestaw muffinek - wszystko było bardzo smaczne i estetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.cakestudio.pl fajne nowe miejsce - skąd wiem zaraz mnie wszyscy okrzyczą, że reklamę robię i trudno, ale naprawdę mogę polecić bo to spoko miejsce moja żona z koleżanką robią tam we dwie fantastyczne torty artystyczne weselne, dla dzieci, na chrzciny i komunię, urodzinowe, dla dorosłych i firmowe. Fajne, ładne no i oczywiście smaczne torty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilam od pani ktora ma strone na facebooku pt: "Twoj wymarzony tort". tort wizualnie przepiekny, ale smak niestety... bardzo malo kremu, dwa grube biszkopty i gruba warstwa cukrowej polewy, ktora zdobila tort-niemalze uniemozliwiajaca pokrojenie tortu. Gdy przekroilismy i sprobolwalismy tort czulam wode cieknaca z biszkoptu i slodka polewe, no i wstyd przed goscmi. Naprawde nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onia
Tort można zastąpić wspaniałym bukietem z owoców. Zdrowy, owocowy i smaczny bukiet to prawdziwy raj dla podniebienia. Całość prezentuje się znakomicie, sprawdźcie na http://www.angelsfruitbouquets.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w Sowie. Torty i ciasta ma obłędne. Jestem z Wrocławia ale sowa ma swoje cukiernie w całej Polsce, w Warszawie pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze torty w Warszawie są w cukierni Słodki...Słony przy Mokotowskiej 45. Bardzo polecam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najlepsze torty w Warszawie ma cukiernia Camargo. Nie tylko wg mnie, ale też wg całej rodziny i wszystkich znajomych. Większość osób, które znam, tam zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katescake.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola18767
Gorąco polecam torty bez chemii Pani Alicji z Ursynowa. Bajecznie pyszne - tradycyjne z naturalnym biszkoptem, z prawdziwą bitą śmietaną, bezowe... Po prostu marzenie. http://www.alicja-torty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtortorzechowy
Uwaga na torty orzechowe od Blikle, w Parku Wola zamowilem 2 torty, 1 na chrzest dziecka a drugi na urodziny tez dla dziecka. Tort urodzinowy byl orzechowy. Co sie okazalo, podzas próby zjedzenia tortu - w torcie byly łupy z orzechow włoskich wielkośc***aznokcia!!!! Rodzice dzieci powiedzieli, ze dzieci nie chcą jeść tortu bo jest w nim cos twardego. W kazdym kawalku tortu byly łupy!!!!!. Jak zlozylem reklamacje w sklepie dostalem informacje ze zostane poinformowany o skutkach reklamacji. Mija drugi miesiąc i cisza. Tort byl dla dzieci a w Blikle nawet nie sprawdzili co do tortu zostalo dodane, a było wiecej łup niz orzechow. Oczywiscie tortu nikt nie zjadl bo boje sie pomyslec co by sie stalo gdyby jakieś dziecko to połknęło. Dodam ze obsługa sklepu tez ma wiele do życzenia, jeden z tortow przed odbiorem nie stal w chlodni tylko na ladzie jak zapytalem dlaczego nie jest w chlodni, Pani z za lady z niechęcią odstawiajac filizanke kawy powiedziala ze niedawno byla dostawa(dostawa byla ok godzine wczasniej). Ja na pewni juz tam nie kupie. Pierwszy tort byl smaczny ale nie bede ryzykowal takich niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimena789
Ja postanowiłam zamówić teraz w Limoni dla córki, ciasta i desery mają przepyszne, dlatego wierzę, że tort też będzie niebo w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alincia790
Dla dzieci bardzo fajne torty z nadrukami widziałam na http://e-torty.pl/ - bez względu na miejsce zamieszkania dostarczą do domu w określonym terminie, a zamówienie można złożyć przez ich www - coś jak w sklepie internetowym. Torty są naprawdę pyszne i w dobrej cenie :) Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Z
Ja też polecam Limoni jeśli chodzi o torty. Napisałam do nich maila z propozycją tortu dla córeczki na imprezę i cukiernik do mnie oddzwonił, zmodyfikował mój pomysł i wyszło super smacznie! polecam, profesjonalizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanka765
Ja też polecam Limoni jeśli chodzi o torty. Napisałam do nich maila z propozycją tortu dla córeczki na imprezę i cukiernik do mnie oddzwonił, zmodyfikował mój pomysł i wyszło super smacznie! polecam, profesjonalizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Warszawy
Od kilku lat zamawiam na Mokotowskiej, w cukierni Magdy Gessler - Słodki...Słony. Ciężkie i konkretne jak kiedyś, dawniej. Jedyne w swoim rodzaju. Tanio nie jest (tort 10 porcji kosztuje okolo 350 zł) ale naprawde lepszych w Warszawie nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millefoglie
Magdy Gessler torty są pyszne i warte swojej ceny. Lodziarnio - cukiernie Limoni też znam ale z cudownych lodów a ostatnio znajomy kupił tort urodzinowy i powiem Wam....mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkaWZ
Potwierdzam, u Gesslerowej najlepsze. Jak ktoś lubi tradycyjne kasyki oczywiście. Torciki maja zwykle ponad 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Kośmider
Słodki Słony zdecydowanie naj naj naj❤❤❤❤❤ Lukullus bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Kośmider
Słodki Słony zdecydowanie naj naj naj naj!!! Lukullus bardzo dobre! Cafe Bristol też pychotki!!! Blikle zdecydowanie najgorsze fuj fuj fuj!!!!!! Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki miałyście? Z lukrem czy bitą śmietaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Słodką Robotę. Mają mega pyszne torty, głównie bezowe ale zwykle też chyba robią. Jesli chodzi o bezy są pycha, nie są przesuszone, ze świeżymi owocami, naturalną bitą śmietana i jeszcze girlandy do tortów robią sami. a z informacji od kolezanki wiem, że nawet dowożą torty wiec w dniu imprezy odpada zmartwienie czy sie wyrobicie pojechać po tort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×