Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kshfgeg

Najsilniejszy spalacz tłuszczu - pomóżcie - załamanie ;(

Polecane posty

Gość kshfgeg

Cześć. Mam 24 lata, 172 cm wzrostu i ważę 86 kg! To moja największa waga. Wyglądam strasznie ;( Chciałbym szybko schudnąć. Za mną już wiele diet.. brałam thermo speed extreme i therm line forte, bio cla, błonniki, tussipect itd. Nic nie pomaga. Jestem gotowa wyrzec się wszystkiego. Przejdę na diete. Wysokobiałkową. Co 2 dzień jeżdżę rowerem 20 km. Nadal będę to utrzymywać. Dodatkowo zamierzam jeździć rowerkiem treningowym i ćwiczyć dodatkowo jakieś 30 min dziennie + brzuszki. Szukam bardzo dobrego spalacza, bo jak narazie nic z wymienionych nie pomogło. Istnieje spalacz - cud??? Chodzi mi to, np. o 4 kg tygodniowo. Nie wyśiewajcie mnie, bo wiem sama po sobie, że idzie chudnąć po 1 kg dziennie Zależy mi, aby na weselu jakoś wyglądać. Za 3 tyg mam ślub. Gdzie ja kupię sukienke? ;( Pomóżcie mi.. Żadne jo-jo mnie nie interesują. Poradzę sobie. Chcę tylko schudnąć z 12 kg w 3 tyg.. pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiertelnie poważnie. Chcesz schudnąć, czy zniszczyć sobie wątrobę, żołądek i nerki, a może nawet mózg środkami amfetaminopodobnymi? Najlepsym spalaczem tłuszczu są ćwiczenia aerobowe, normalne jedzenie regularnie i nie za dużych prcji. Nie można nic podjadać między posiłkami i niestety trzeba zapomnieć o słodyczach i chipsach, a także fastfoodach. Raz na 5 dni możesz sobie pozwolić na coś małego słodkiego - np. batonika. Także raz na 5 dni powinien być dostarczony tłuszcz. najlepiej oliwa z oliwek, olej z pestek winogron, słonecznikowy, sojowy itd. Ryby dostarczają tłuszcze i kwasy Omega. Somatotropina (hormon wzrostu jest silnym spalaczem tłuszczu), wydziela się podczas snu przed północą (około 23 godz.) i po 15 minutach maksymalnego wysiłku z cięzarami. Lecytyna jest emulgatorem tłuszczu i pomaga rozbijać tłuszcz. Tak więc podstawą sa ćwiczenia aerobowe. Wszystkie otyłe kobiety, to te co właśnie nie ćwiczą regularnie i ciężko. Wysiłek musi być taki, żebyś w trakcie ćwiczeń mogła swobodnie rozmawiać, czyli tetno 120 - 160 uderzeń serca na minutę. Przez pierwsze 20 minut wysiłku tlenowego spala się jedynie cukier, dopiero potem zaczyna się spalać tłuszcz. To oznacza, że powinnaśćwiczyć codzienie minimum 45 min - 1 h. Po w stani z łóżka na obudzenie 10 minut gimnastyki: 30 pajacyków 30 szybkich przysiadów 30 brzuszków 20 pompek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko pszczele , herbata z perzu korzeń i znamię kukurydzy to te brozowe włosy i schudniesz a jak już to lepiej dieta Dąbrowskiej post daniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merkaba mleczko pszczele Merkaba, pszczele mleczko to anabolik hormonalny. Tym się karmi pszczołę, która ma być królową i ma urosnąć duża. Brałem kiedyś pszczele mleczko na przyrost masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama song
cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc. a do tego l-carnitin i C.L.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię TUSSIPECT , Efedrynę !!! odbiór lub wysyłka! Proszę o kontakt na giabitches@wp.pl - tam podam swój nr tel i się dogadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTEN
WITAM MZM PYTANKO CZY KTOS Z WAS STOSOWAL KAPSULKI NA ODCHUDZANIE''CLA EXTREME" DZIS ZAKUPILAM MIALAM KUPIC'CEALIN" ALE JUZ GO NIE MA W HURTOWNIACH A TEN PODOBNO MA TE SAME DZIALANIA. JEDNAK NIC NIE WIEM NA TEMAT SKUTKOW UBOCZNYCH.BARDZO PROSZE JESLI KTOS TO UZYWAL PROSZE O OPINIE.PIZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj sie chemia
unikaj wszystkich pokarmow pochodzacych ze zboz i straczkowcow. pij zielona herbate - wspomaga spalanie. jedz jajka, nabial, ryby, inne mieso w umiarze. jajka koniecznie, bo nadaja wszystkiemu energii, w tym procesowi spalania. ktos wyzej napisal - lecytyna. (= jajka) nie mozesz calkowicie unikac tluszczu na codzien, bo tlusz jest niezbedny do normalnego funkcjonowania organizmu i wspaniale wspomaga zdolnosc mozgu by dyktowal organizmowi, jak optymalnie spalac. spalac tluszcz, nie miesnie. zreszta uklad trawinny w efekcie koncowym nawet salate przetwarza na tluszcz, bo to tluszcz jest tym ostatecznym pozywieniem dla zycia organizmu. bo przy nieumiejetnym odchodzaniu spalamy miesnie. jak schudniesz bardzo szybko, bedziesz miala sflaczala skore. nie jedz absolutnie NIC wytworzonego w fabryce, zadnych gotownow, wszystko w jak najprostszej, naturalnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj sie chemia
gdy chcesz spozywac produkty skrobiowe, wybieraj ziemniaki i ryz, nie makaron i pieczywo. cwicz intensywnie tak jak tutaj pisze wiele osob. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj sie chemia
ps. jezeli wiesz sama po sobie, ze mozna chudnac 1 kg. dziennie, to wiedz tez, ze nie chudlas w sensie utrata tkanki tluszczowej, tylko odwadnialas organizm i spalalas/oslabialas miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafatermistrz
Jakiś czas temu zrobiłem bardzo udaną redukcję bez żadnych wspomagaczy. Po 3 miesiącach z grubasa stałem się szczupłym wyrzeźbionym facetem z kaloryferkiem, ale bardzo drastycznie do tego podszedłem. Nie używaj żadnych spalaczy, bo to droga donikąd. Ostrzegam. Widziałem co się po tym dzieje. Zaczniemy po kolei. Musisz zrobić obcinkę kalorii i zwiększyć ilość posiłków dziennie. Nie chodzi o to by nic nie jeść( wręcz przeciwnie). Musisz spożywać ok 6-7 posiłków dziennie, ale wysokobiałkowych z małą ilością węglowodanów. Jeśli zaczniesz prowadzić głodówki to efekt będzie odwrotny do zamierzonego, ponieważ organizm poczuje się zagrożony i przestawi na tryb oszczędny, a to spowoduje jeszcze większe odkładanie tłuszczu. To najczęstszy błąd odchudzających się ludzi. Do tego musisz biegać wolnym tempem. Tętno około 120 dłużej niż pół godziny i nie codziennie, a tylko 3 razy w tygodniu. Zaufaj mi tylko to się sprawdzi. Po miesiącu takich treningów i diety zacznij stosować trening HIIT i tabatę(zabójcze w spalaniu tłuszczu). Gwarantuję, że w 3 miesiące zmienisz się w szczupłą kobietę jeśli będziesz przestrzegać tego wszystkiego. Jeśli to nie podziała to znaczy, że masz problemy z hormonami i tu pomoże tylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafatermistrz
ah i byłbym zapomniał. Spożywaj codziennie pieprz cayenne, chili i grejpfruty. To przyśpieszy metabolizm o 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTEN
ok masz racje tylko wkurza mnie ten cellulit na udach cwicze jem duzo owocow warzyw a i tak to nie znika te tabletki podobno wspomagaja walkie z cellulitem a tym najbardziej mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huehuehue br br
Kakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj sie chemia
to, to, to! ten pan na gorze ma przecudna racje. i jeszcze jeden blad - ludzie czesto mysla, ze powinni nie jesc na noc. taka leganda w stylu nic nie jesc po 16, niktorzy mowia po 18. wlasnie trzeba zjesc nie wiecej niz 2-3 godz. przed spaniem, bo wtedy podczas snu organizm ma energie (z tego posilku) na prace metaboliczna. jezeli za nie dostarczysz pokarmu, to w ciagu nocy glodny organizm bedzie sobie ladnie kazda jedna kalorie z poprzedniego dnia odkladal na tluszcz. i tyle sie go pozbedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj sie chemia
(mialam na mysli pana kafetermistrza, znaczy sie). na celulit nie ma zadnych tabletek ani kremow. zdrowa dieta, duzo wody i zielonej herbaty, kompletne wyrzucenie z diety slodkosci i przetworzonego jedzenia, oraz wszyskiego z utwardzonymi tluszczami rozlinnymi (czyli wiekszosc slodyczy i gotowcow). to ci moze pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafatermistrz
Bo popełniasz błędy( jem dużo owoców i warzyw). Powinnaś je wręcz ograniczyć. Owoce odstaw zupełnie bo to sama fruktoza i węgle, a warzywa tylko gotowane i w małych ilościach. Powinnaś jeść dużo białka, czyli gotowane( broń boże smażone) mięso, białka z jajek, a na kolację chudy twaróg z niewielką ilością oliwy z oliwek. Zamiast ziemniaków ryż. Odstawić cukier. Wy kobiety same jesteście sobie winne, bo nie macie wiedzy, nie czytacie, a potem płaczecie, że nie ma efektów i trujecie się tabsami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsasaf
aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huehuehue br br
Nie, serio, kakało. Jest bardzo zdrowe i smaczne. Nie rozumiem, dlaczego ludzie wolą piwo od kakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafatermistrz
Widzę, że jedna mądra pani się znalazła. Ta co pisze, żeby jeść na noc. Na noc chudy ser jest najlepszy. Nie widzę lepszego substytutu. Polej go oliwą z oliwek, ale w małej ilości. Do tego trochę orzechów włoskich, albo ziemnych niesolonych bez cukru i bez żadnych polew czekoladowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTEN
wielkie dzieki kafatermistrz napewno skorzystam z twojej rady tak naprawde to nigdy nie bralam zadnych srodkow i tym razem tez sie wachalam .Moja kolezanka brala cealin schudla i wogole nie tyje zadnych skutkow ubocznych i nie cwiczyla. Aja chyba sobie daruje te kapsulki malo jest informacji na ich temat.Zastosuje diete taka jak ty dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafatermistrz
Doprawdy nie wiem, jak można wierzyć, że jakieś maści pomagają w spalaniu tłuszczu i celulitu. Tłuszcz znajduje się w komórkach tłuszczowych i żadna ingerencja z zewnątrz poza liposukcją nie spowoduje, że celulit zniknie. Przykro mi drogie panie, ale muszę stwierdzić, że jesteście w większości naiwne i dajecie żerować na sobie szarlatanom i producentom badziewia, którzy omamiają was reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafatermistrz
KRYSTEN! Nikt nie chudnie przez jakiekolwiek inne tabletki niż pseudoefedrynę, która jest podobna w działaniu do amfy i ryje czerep. Stosując się do mojego przepisu spowodujesz nie tylko schudnięcie, ale też to, że tłuszcz nie będzie wracał. Ja łatwo tyłem, ale zacząłem stosować tamte metody i teraz tłuszcz nie chce wrócić bo nastroiłem sobie tak metabolizm, że szybko mi się wszystko trawi. Od roku się obżeram fastfoodami i dalej jestem szczupły dzięki temu co kiedyś zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTEN
kochani dzieki za wasze rady ok mniej warzyw ograniczac owoce pic kakao duzo cwiczyc jesc przed snem mam nadzieje ze z wasza pomoca pozbende sie tego problemu buziaki dla wszystkich. a Moze jeszcze jakies rady na ten cellulit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówka z 30 dni
i schudniesz tylko 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafatermistrz KRYSTEN! Nikt nie chudnie przez jakiekolwiek inne tabletki niż pseudoefedrynę, która jest podobna w działaniu do amfy i ryje czerep. Wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj sie chemia
ktos wyzej, z duma, napisal, ze schudl bez cwiczen .... wyobrazam sobia ksztalt takiego sflaczalego cialka ;) jezeli to jest bardzo mloda osoba, to mozliwe ze skora sama w sobie nie obwisa, bo jest jeszze w stanie sie wstapic. ale co pod ta skora? zero ksztaltu tylko kosci? nawet nie odchudzajac sie warto robic troche cwiczen wzmaniajacych miesnie i kregoslup, dla zdrowia chociazby, nie mowiac jak nieporownywalnie lepiej wyglada wtedy sylwetka, i to wcale nie mam na mysli duzych, wysportowanych miesnie, tylko takie zdrowe, ksztaltne, wymodelowane. to sie niestety widzi szczegolnie u niecwiczacych kobiet po 30-tce .... niby moga byc szczuple, zadbane, ale brak silnychmiesni trzymajacych wszystko w pionie od razu daje sie zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×