Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulryk von Jungingen

największe atrakcje Trójmiasta i okolic, co zwiedzać

Polecane posty

Gość Ulryk von Jungingen

Mam tylko 10 dni, co najbardziej polecacie? Wiem, są informatory, ale z doświadczenia czyjegos chce skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka21
starówka, molo w sopocie, w gdynii warty uwagi jest oceanarium i chyba park trampolin ;p w gdańsku można pojeździć na nartach w SkiMondo. Jest wiele zabytków w pobliżu starówki. zależy co kogo interesuje. co zwiedziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1212
super! też byłam w SkiMondo. bardzo fajne miejsce. bezpiecznie i bajeczna zabawa! wszystko razem. polecam wszystkim co będą w trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zoo w gdańsku , klif w Gdyni, trampoliny tylko dla dobrych zawdoników - bo po 10 min wodospad na plecach! Wycieczka promem po porcie w Gdańsku . Forty na górze gradowej. Wycieczka wodolotem. Sopot - molo i lody w milano. Park oliwski w Gdańsku. Wyspa Sobieszewska - ptasi raj . Spływ kajakowy na kaszubach. Jak słaba pogoda to aqua park w Sopocie. I tradycyjnie stare miasto w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopek
A może całoroczny stok narciarski? Mało kto wie, że taki jest w Gdańsku. Ja się niedawno dowiedziałam o Skimondo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.13 Chyba wymieniles najwazniejsze rzeczy:). Park oliwski uwielbiam,wiosna szczegolnie,ale jesienia jak sie zolci i zloci tez cudo. Jak ktos lubi chodzic park krajobrazowy,niesamowita cisza i spokoj.mozna caly szlak sobie przejsc. Do spaceru oprocz starowki warto Dolne Miasto odwiedzic i stary Wszeszcz. Wajdeloty po remoncie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malai
Centrum Hewelianum w Gdańsku :) super atrakcja dla ludzi, którzy lubią uczyć się przez doświadczanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyskoczyc do Malborka, moze na Hel.w Gdańsku koniecznie muzeum Solidarnosci. katedra w Oliwie ( sprobowac zalapac sie na kocert), kosciól Sw Jana, może na rybke na plaze o Jelitkowa , tam tez plac Rybaków,przejechac rowerem wzddłoz plaż, moze Opera Lesna w Sopocie, panorama gańska z ratusza albo Kosciola Mariackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka90
Jeżeli ktoś się wybiera do trójmiasta ale oprócz zwiedzania lubi też aktywnie spędzać czas to polecam Skimondo - sztuczny kryty stok. Idealne miejsce dla fanów jazdy na nartach. Można się świetnie bawić! skimondo.pl/sztuczny-stok-narciarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topekk
Polecam całoroczny stok narciarski http://skimondo.pl/ Moim zdaniem świetny pomysł, zawsze to coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopo
Świetnie, całoroczny stok w Gdańsku! Nie słyszałam o Skimondo, ale na pewno teraz je odwiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze nikt nie wspomniał o Westerplatte i pobliskiej twierdzy Wisłoujście. (Tylko tam lepiej samochodem, bo to daleko od centrum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remekk
Westerpatte to bardzo łądna okolica. Próbowałam tam ze znajmoymi dopłynąć kajakiem, ale to trochę daleko i musieliśmy zawrócić bo byśmy nie zdążyli;p A w SkiMondo też byłam. Polecam, bardzo fajnie zrobiony stok, pomysłowo. Z Gdańska też lubię po prostu spacerować po "starówce". Pięknie. O każdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StażystkaHania
jak jestem w Gdańsku od 3 lat tak jeszcze na Westerplatte nie byłam i chyba czas się wybrać. Starówka piękna jest zima i jesienią. A Skimondo cóż.... Fajne miejsce, byłam na imprezie integracyjnej z pracy. Bardzo przyjemnie się jeździło. Organizacja i catering też super. Bardzo mile spedzony tam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha12
To w Skimondo mają katering? :D Nie wiedziałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka44
Jak ktoś lubi uprawiać sporty to są dwa wyjścia: albo wspinaczka, albo narty. Ja z racji tego, że wolę tę drugą dyscyplinę polecam Skimondo. Sztuczny stok na każdą pogodę w środku miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też zobaczyć Biskupią Górkę- starą poniemiecką dzielnicę- ciekawe miejsce z klimatem, 5 minut od starówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baw się baw
Nie wiem czy wiesz, ale w GDańsku otworzyli całoroczny stok narciarski - http://skimondo.pl/ Super zabawa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbabka333
Zdecydowanie Skimondo! całoroczny sztuczny stok, dla tych co potrafią i chcą się nauczyć jeździć na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdańszczanka3
Zdecydowanie Skimondo! Super atrakcje dla kogoś kto nie może poszaleć na -prawdziwym stoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyszątko
Jak dla mnie jedną z największych atrakcji Trójmiasta jest Skimondo, sztuczny stok, gdzie zawsze mogę sobie pojeździć na nartach niezależnie od pory roku. Uwielbiam aktywnie spędzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja777111
Zdecydowanie Skimondo, polecam nie tylko fanom sportu, ale przede wszystkim tym, którzy uwielbiają dobrą zabawę! Wspaniała alternatywa dla gór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłuszko totu
Byłam w Skimondo w zeszłym tygodniu. Spodobało mi się i mam zamiar zapisać się na zajęcia by nauczyć się jazdy na snowboardzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierrka
Poza tymi oczywistymi czyli starówką i wszystkim co się z nią wiąże, warto zajrzeć na sztuczny stok : Skimondo, gwarancja dobrej rozrywki:) Bywam tam regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verda1
Będąc w Gdańsku miałam parę dni wolnego (szkolenia) i wstąpiłam na sztuczny stok bo bardzo już mi brak nart. Powiem że Skimondo naprawdę daję satysfakcję. Dzięki temu miejscu mogłam znowu pojeździć na nartach. Dla wszystkich miłośników to wspaniałe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewwer
Oprócz tych najważniejszych zabytków warto również zdecydować się na atrakcje związane z aktywnym spędzaniem czasu, a więc Skimondo. Zabawa na sztucznym stoku świetnie przygotowuje do prawdziwej jazdy w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
Poczytałam tak sobie Wasze komentarze bo planowałam gdzieś wyskoczyć w weekend i byłam wszędzie poza Skimondo, także mam już swój cel obrany, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×