Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bukulak

nakładki na zęby w Polsce?

Polecane posty

Gość bukulak

W programie Mala pieknosc widzialam takie i zastanawiam sie czy w Polsce takie rowniez mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukulak
I oczywiscie nie chodzi mi o licowki, bo te dziewczynki wkladaja to tuz przed wejsciem na scene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukulak
Przegladajac z grubsza Internet wydaje mi sie ze w Polsce oferowany jest tylko długi i drogi sposob -licowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze, a jednak jest to i w Pl. Moze i droga impreza, ale napewno tansza od licowek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
też jestem zainteresowana takimi nakładkami. Może ktoś wie, gdzie oprócz Warszawy, jest stomatolog, który się tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadanajfnsjjdg
no i nie trzeba szlifować zębów tak jak pod licówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemuczemu
ciekawe dlaczego to w Polsce jest tak mało popularne, tylko w 2 miejscach na całą Polskę to robią? ? a taniej wychodzi i mniej inwazyjnie niż koronki lub licówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie na allegro wpisujac sztuczne zęby lub nakładki na zęby,sa juz nowsze i leprze technologie.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rojekdental masz za 650 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tylko technik nie zapomniał zrobić wycisk zgryzu bo okaże się ze macie zęby w linii prostej a on zrobi nakładkę w łuku jak się męczę tak z koronami na dole mam w linii prostej a dwie korony na jedynkach zrobione w stylu dach spadzisty . Ust nie zamykam bo kruszą się jedynki na dole. Straciłam pracę bo mówię nie wyraźnie. Świszczę, zacinam się zęby mi stukają, cała szczęka wisi na zewnętrznej stronie koron( jedynek). Nic nie ugryzę bo jest luka, najmiększego jedzenia. Bo jest luka miedzy jedynkami i jedzenie się zagina. DO tego korony są tak nieszczelne na podniebieniu, źle uformowane zanik dziąseł. Koszmarny ból. A w dodatku chyba z tym umrę bo obecnie zapłaciłam za te korony i nie mam na wymianę. Dentysta powiedział że są szczelne( tylko że mi pod korony wchodzi pół palca) zgnilizna smród nic nie pomaga koszmar. Oby ci dentyści co tak robią pacjentom sami kiedyś zostali tak potraktowani za ostatnie swoje pieniądze składane przez kilka lat.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dokładnie robiłas i ile zapłaciłaś? Ja też chyba będę musiała sobie załozyć korony ma martwe zęby a mam ich sporo, teraz mnie nie stać, planuję wyejchac do pracy za granicę i uzbierać kasę bo w Polsce nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam przeworska gościu nie ma pojęcia jak wykonuje swoją pracę a kasę się straci . Składałam cały rok kasę, a obecnie żeby wszystko usunąć muszę chyba wyjechać za granicę bo w Polsce za te stawki 5,5 na godzinę nie ma szans zarobić na korony. Niestety skutki mam fatalne całej wykonanej pracy . Jakość porcelany strasznie sztuczna, nienaturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zamierzasz robić korony to się mocno zastanów , ponieważ szukaj specjalisty protetyka i to dokładnego , który ma dobrego technika i technik czy ma dobrą opinie. Robiłam pełnoceramiczne , ale porcelana jest nienaturalna sztuczna w Przeworsku robił technik k. PKS. Dodatkowo polecił dentystę bez żadnego sprzętu do prac protetycznych . Korony śa nieszczelne śmierdzi spod nich zgnilizną , nie idzie tego niczym wymyć . Szczęki nie domykam bo korony są źle zrobione Poprzednio żeby maiłam w linii prostej a protetyk korony zrobiła pod kątem dachu spadzistego do tego dwójkę jedną też mam zrobioną inaczej swoją jedną mam płaską pod kątem do jedynki a ten mi obniżył jedynke że dół mi się nie mieści i przełamał kształtem w profilowaniuiu dwójkę na pół nachylając do jedynki i do kła . Dolana warga wystaje do przodu bo szczęka nie zachodzi na swoje miejsce opierając się na brzegach koron jedynek Nie ma czym gryźć ból szczeki koszmarny. A dentysta i protetyk kasę zwinęli. i pacjenta ,mają w du.. jakośc naganna brak etyki zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara15
Czy ktoś korzystał z usług Prestige Dent we Wrocławiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy ktoś korzystał z usług Prestige Dent we Wrocławiu???" xxxxx Moja siostra robiła we Wrocławiu zęby, chyba właśnie w tym Prestige Dent. Chciała tam zrobić snap on smile tą nakłądkę, ale jednak wybrała licówki. Efekt? Super. Wydała trochę kasy, ale wygląda o niebo lepiej i czuje się o niebo bardziej komfortowo. Mówiła, że klinika jest dobra, wiadomo zawsze coś tam się nie podoba, ale ogólnie w porządku i fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nm
Czy ktos korzystal z imako ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaska89
Ja korzystam i jestem zadowolona trochę zabawy jest podczas montażu ale ogolnie jak najbardziej jestem zdowolona nie inwazyjny zabieg. oczywiście nie jest to perfekcyjne jak licowki ale cena 300 zl za caly usmiech to chyba nie jest wygorowana cena. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikaska89 czy zakladasz imako na wlasne zeby?nie odstaje szczęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikaska89 czy zakladasz imako na wlasne zeby?nie odstaje szczęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×