Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Namówiłem kumpla, by zrezygnował ze związku z samotną matką, jestem dumny!

Polecane posty

Gość gość

Mieszkali już razem od jakiegoś czasu, u niego( ona grosza przy d***e nie ma) i wytłumaczyłem mu argumentami dlaczego nie powinno się wiązać z matką z dzieckiem. Tak na prawdę jest to dożywotnie ściągnięcie na siebie i pod swoją kulratelę osobę, która z egoistycznych pobudek się nim zainteresowała, choć on twierdził, że to było uczucie. Ja jednak mu wyjaśniłem, że uczucie to pewnie było do ojca dziecka, zapewne kryminalisty, bad boya, jakiego sk*rwysyna, a on jest facetem drugiej kategorii, czy godzi się na tę rolę. Powiedziałem mu, że sam zobaczy o co tak na prawdę chodziło tej kobiecie dopiero wtedy, gdy z nią zerwie, po jej pierwszej reakcji. Nie omyliłem się, pierwsze jej słowa, gdy oświadczył, że z nią zrywa to było historyczne: "I co teraz będzie ze mną i Igorkiem?(synek)" . To go otrzeźwiło i gdy później rozmawialiśmy to mimo rozbicia emocjonalnego, które mam nadzieje przejdzie, przyznał mi rację. Laska w pierwszym odruchu w ogóle się nie przejęła, że straci jego, wydało się co jest tak na prawdę podłożem tego związku i teraz wam mówię wszyscy faceci, apeluję do was. Uczucie samotnych matek do faceta, z którym się wiążą po zostaniu z dzieckiem jest miałke, słabe i wymuszone, a gotowość do poświęcenia dla was żadna(bo kobiety poświęcają się tylko pod wpływem hormonów, emocji), więc czemu wy się macie poświęcać? Laska jest już na bruku i całe szczęście, że mój przyjaciel szybko oprzytomniał, życzę tego wszystkim, którzy nie wpadli do końca w bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jestes z siebie dumny? Ja jestem samotna mama.Rozstalam sie z ojcem dziecka.Nie chce juz byc z nikim.Teraz to tylko zajmuje sie jednym dzieckiem a wczesniej to dwoma. Mniej brudu w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ta historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×