Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Namysłów jest miastem znanym na cały swiat piszą o nim nawet w national geograph

Polecane posty

Gość gość
namysłów został doceniony przez świat a wy dalej go nie doceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatkało ? ps tak namysłów jest wyjątkowym miastem zazdrościcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, o dziurach na syberii gdzie mieszka 2 ludzi na krzyż też piszą. I co? I nic. Od tego właśnie jest NG, żeby pisać i pokazywać zapadłe dziury, do których nikt i nic inaczej by nie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów nie jest dziurą Ani zapadłą dziura wiele razy ci udowadnialem wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów to nie dziura bo ma mnóstwo barów restauracji kawiarni hotele mnóstwo punktów rozrywkowych rekreacyjnych sportowych mamy koncerty kabarety spektakle mnóstwo supermarketów banków dwie galerie handlowe i trzecia powstaje namysłów to miasto tranzytowe w Namysłowie ciagle cos sie dzieje jak nie koncerty to zloty motocyklowe warsztaty aktorskie coroczny festiwal rockowy wiele innych warsztatów spotkań wydarzeń tam ciagle cos sie dzieje wbij sobie wreszcie to do łba wbij sobie wiele razy ci to pisałem wbij sobie to do łba że namysłów nie jest dziurą ps sa setki mniejszych brydszych biedniejszych i gorszych miast od Namysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps namysłów ma też dwa najlepsze w polsce kluby MMA i jeden z najlepszych klubów zapaśniczych i innych sportowych w polsce mamy nawet olimpijczyków i co? dalej twierdzisz ze dziura w przyszłym roku mają dwa wielkie zakłady pracy budować oraz obwodnice i w przyszłym roku zaczna sie remonty kamienic i powstanie hala sportowa którą moga w 2018-2019 ukończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyżej ci udowodniłem że namysłów nie jest dziurą ps namysłów ma 16 tysięcy mieszańców a najmniejsze polskie miasto czyli wyśmierzyce maja zaledwie 800 mieszkańców czyli mniej niż tysiąc a najwieksza polska wieś ma 12 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ułomie leki i włącz sobie teletubisie bo ci się pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawde pisze że namysłów to nie dziura bo chyba lepiej wiem bo znam miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOT GARGULEC 24 LATA
A pies Ares uwiązany do krowiego łańcucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właściwie o co Ci chodzi? Masz 12 lat, rodzice wyszli akurat masz dostęp do neta? xD Zwisa mi i powiewa jakiś Namysłów i ile ma mieszkańców jak 99% ludzi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 12 lat tylko 18 lat SKORO ZWISA CI NAMYSŁÓW TO CZEMU LODY NESTLE STĄD JESZ Nestlé   Producent żywności Adres: Oleśnicka 17, 46-100 Namysłów Telefon:77 410 86 00 Zaproponuj zmianę · Jesteś właścicielem tej firmy? Dodaj brakujące informacje ALBO PIJESZ PIWA Z BROWARU NAMYSŁÓW NAWET O TYM NIE WIEDZĄC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMENTARZ POWYŻEJ POCZYTAJ
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 5 °C, wiatr płd.-wsch., 8 km/h, wilgotność 91% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 20:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi to tak samo obojętne jak to, że moje ulubione Wafle teatralne produkowane są w Toruniu. Gatunek wiedza bezużyteczna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i 18 lat wow zajechało dojrzałością :PPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lody nestle jesz ? ps tu jest polska siedziba i centrala nestle Nestlé   Producent żywności Adres: Oleśnicka 17, 46-100 Namysłów Telefon:77 410 86 00 Zaproponuj zmianę · Jesteś właścicielem tej firmy? Dodaj brakujące informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi jakieś nestle? tylko debile jedzą tę truciznę pełną tłuszczu palmowego i syropu glukozowego, a ten imbecyl uważa to za powód do chwalenia się :o poza tym debilu to jest zakład produkcyjny, a nie siedziba firmy. oni mają zakłady w największych dziurach, bo tam jest tania siła robocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×