Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kika00

Napiękniejsze optymistyczne opisy,cytaty,myśli...

Polecane posty

Gość kika00

Zna ktos jakieś opisy,myśli,cytaty optymistyczne,które mają mądre przesłanie i dają do myślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
Albo może poprostu znacie jakies stronki z takimi fajnymi opisami,to bardzo bym prosiła o wysłanie linka...sama szukałam paru fajnych opisów,myśli,sentencji,cytatów,ale jest tego bardzo duzo i jak dotąd nie znalazłam nic ciekawego,więc może wy znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sory optymistyczne "mądre przesłanie" mnie rozwaliło Poczytaj trochę poezji, literatury pięknej bo same strzępki myśli po przeczytaniu szybko się ulatniaja Czy wpisanie w google cytaty jest ponad Twoje możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
do Kultura mam na drugie@ : Cóż Ci się nie podoba w tym,że napisałam "mądre przesłanie"? wiem,że dla niektórych wystarczyło by gdybym napisała samo "przesłanie",ale w niektórych opisach jest przesałnie,jednak nie takie o które mi chodzi... Co do literatury pięknej nie mam teraz na to czasu,bo pracuję...te opisy senstencje,cytaty są mi potrzebne gdyż robię taki mały projekcik...jak już wcześniej wspomniałąm szukałam już sama ale poprostu jest tego za duzo...a chodzi mi tylko o kilka fajnych optymistycznych cytatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiunka
"Bo wymyśliła sobie kiedyś, że będzie cholernie szczęśliwa... i dąży do tego! " "Nadzieja to cierpliwość czekania na to, że spełnią się wszystkie nasze marzenia..." "Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi... " "Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych, pozornie złych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)))))))))))))))))))))))))))))
"O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę." Paulo Couelho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) Ja lubuję się w pesymizmie niestety i wszystko co mi przychodzi do głowy raczej sie nie nadaje A mam remont i nie mogę się do niczego dostać Coehlo ma mnóstwo takich przesyconych znaczeniem cytatów, to od bidy coś z niego wyszperasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
Dziękuję wszystkim:) jeżeli jescze ktoś ma jakies ciekawe senstencje,opisy bądź cytaty o optymiźmie albo optymistyczne to bardzo proszę o dodawanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alli,
monty python i google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rosne i rosne
"Nie ma ciemności, po której nie wyszłoby światło, nawet jak ono na chwile zgasło, nie trać uśmiechu na twarzy" :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
dupa boli ale sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
Bardzo proszę podszywie o nie używanie niecenzuralnych słów... Inteligencja poniżej zera😭:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×