Odpowiedz na ten temat

Narodowe prawiki to pozyteczni idioci dla islamistow.

• Rescator555 2017.08.21 [14:10]
    Bo ulatwiaja i pomagaja islamskim terrorystom w osiagnieciu ich celu, jakim jest destabilizacja spoleczenstw europejskich.
    Po pierwsze podsycaja psychoze strachu przed zamachami, nie przyjmujac do wiadomosci, ze liczba ofiar zamachow jest nieporownywalne do ilosci ofiar innych zdarzen.
    Po drugie i to jeszcze wazniejsze, wmawiaja naiwnym, ze wszyscy wyznawcy islamu to terrorysci, co prawdopodobnie doprowadzi do odwetowych napadow na muzulmanow wiec dalszego nakrecanie spirali przemocy i w efekcie wlasnie destabilizacje panstw europejskich. Czyli dokladnie to, co jest celem islamistow. Wlasnie przed chwila w TVPiS , dziennikarz GP Adrian Stankowski, mowil, ze wkrotce moze dojsc do napadow na meczety i sytuacja moze wymknac sie spod kontroli. Wczoraj wspomnial o tym takze Ryszard Czarnecki, europosel PiS. Oczywiscie oni nie dostrzegaja zadnej winy po stronie swojej opcji politycznej . Typowi uzyteczni idioci.
    edytowano 2017.08.21 [14:12]
  • gość 2017.08.21 [14:11]
    Odwracanie kota ogonem przez lewaka.
  • Rescator555 2017.08.21 [14:13]
    @ gość dziś [14:11]
    Odwracanie kota ogonem przez lewaka. <<
    Jaki idiota, nawet pozyteczny dostrzeze, ze jest idiotaoczko.gif .
    A jesli Adrian Stankowski czy Ryszard Czarnecki to dla ciebie lewacy, to gratuluje wiedzy o swiecie .
  • gość 2017.08.21 [14:14]
    Piszę o tobie, a nie o niech geniuszu.
  • gość 2017.08.21 [14:15]
    Prawdziwy temat.
  • Rescator555 2017.08.21 [14:21]
    @ gość dziś [14:14]
    Piszę o tobie, a nie o niech geniuszu. <,
    Ja tez pisze o tobie, jako o pozytecznym idiocie, ktory tego nie dostrzega. A ich wymieniam jako poparcie swoich argumentow.
    Przepraszam tez, za uzycie okreslenia "idiota" wobec ciebie, nie mam zamiaru pierwszy rozpoczynac serii wyzwisk, ale nie potrafie tego inaczej sformulowac.
  • gość 2017.08.21 [14:24]
    Prawik rozpoczal nierowny dla siebie dialog w ktorym juz na starcie stoi na przegranej przez swoj intelekt pozycji.
  • gość 2017.08.21 [15:02]
    Rescator555
    W jakim celu piszesz takie brednie.
    Bo normalny obywatel Polski by takich bzdur nie pisal, ze malo ludzi ginie od terorystow, bo w innych przypadkach ginie wiecej.
    W imie czego maja ci ludzie ginac do tego tez dzieci. Za goscinnosc kraju, za to ze kraj ich wychowala w kulturze chrzescijanskiej?
    Grzeszysz czlowieku, w naturze nic nie ginie, ani energia twojego komentarza.
  • Rescator555 2017.08.21 [15:25]
    @ gość dziś [15:02]
    Rescator555
    W jakim celu piszesz takie brednie...<<
    A chocby w takim w celu, ze nie chce zostac skopany na smierc przez jakiego narodowego prawika, tylko z tego powodu, ze jestem opalony i jakis palant wezmie mnie za araba. Tak jak zaatakowali wloskich serowarow w Czestochowie czy turystow z Malty pod Wroclawiem.
    Nie chce tez, by rzadzaca prwicoa partia pod pretekstem walki z terroryzmem, dalej ograniczala moje prawa i nasilala inwigilacje obywateli.
  • gość 2017.08.21 [15:31]
    Rescator ma rację tylko że jaką jest alternatywa? Pozwolić im się osiedlac
  • gość 2017.08.27 [20:27]
    Nie, my jako naród nigdy nie czerpaliśmy zysków z kolonii, jesteśmy raczej jednorodni kulturowo i myśle, że nikt w tym układzie nie byłby zadowolony, a niezadowolonych mamy dostatek oczko.gif
  • gość 2017.08.27 [20:28]
    Res jak zwykle w punkt.
  • Rescator555 2017.08.27 [21:04]
    Nie pozwolic sie osiedlac. Jesli sie da to odsylac albo trzymac w obozach dla uchodzcow. Starac sie inwigilowac znanych islamistow czy immamow. Ale nie podsycac psychozy strachu i przede wszystkim nie pozwalac na wykorzystanie karty islamskiej do doraznych rozgrywek politycznych, tak ja to robi prawica.
  • pshemo84 2017.10.12 [19:21]
    gdyby głupota umiała fruwać to res by miał skrzydła
    ORĘDZIE: picosong.com/m3Rg HYMN: picosong.com/eVaC
  • Rescator555 2017.10.12 [19:22]
    @pshemo84 dziś [19:21]
    I to pisze gosc, ktory pyta kim sa Terlikowski i Pawlowicz oczko.gif .
    edytowano 2017.10.12 [19:24]
  • gość 2017.10.12 [19:29]
    "Bo ulatwiaja i pomagaja islamskim terrorystom w osiagnieciu ich celu, jakim jest destabilizacja spoleczenstw europejskich."
    x
    Nie islamskim terrorystom tylko elitom europejskim. Dwa ty sam to robisz, wmawiasz że zachodnie kraje dbają o obywateli, a dobrze wiemy jak u nich dzicz hasa sobie po ulicy i niszczy tiry, a policja nic z tym nie robi, więc nie dziw się, że normalni ludzie chcą wieszać lewaków za ich kłamstwa.
  • Rescator555 2017.10.12 [19:37]
    @ gość dziś [19:29]
    a dobrze wiemy jak u nich dzicz hasa sobie po ulicy i niszczy tiry, a policja nic z tym nie robi.<<
    Wiecie tyle ile wyczytacie na propagandowych prawickich portalach. Albo z durnych filmow na fejsie. Czyli wiecie gooowno!
    edytowano 2017.10.12 [19:38]
  • gość 2017.10.12 [19:43]
    Co ty p********z w parę sekund znajdziesz filmy na youtube o ciapackiej dziczy co niszczy tiry we Francji.
  • Rescator555 2017.10.12 [20:20]
    gość dziś [19:43]
    Tez mi zrodlo wiedzy o swiecie: filmiki na youtube oczko.gif .
    Pare dni temu podniecalli sie tu filmem przedstawiajacym goscia w stroju muzulmanina ****ajacego samochod i koze.
    W marcu barany pisaly, ze Rada Europy chce w ciagu pol roku wprowadzic szariat w Europie. I co? Oczywiscie goowno!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...