Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieodpowiedzialna kobieta

narzeczona zgubiła pierścionek zaręczynowy na imprezie

Polecane posty

Gość nieodpowiedzialna kobieta

jestem tak wkurwiony na nią że powinna dostać w mordę, wydałem na niego blisko 2,5 tysia a ona go zgubiła na jakiejś śmiesznej imprezie, po co chodzi w nim na zabawę? powiedziałem jej że już biżuterii jej nie kupię to co się obraziła i zwyzywała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgubiła, tylko przepiła. Wiem, bo razem zastawiałyśmy go w lombardzie. Zaraz później poszłyśmy do nocnego uzupełnić zapasy. Sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia piękna
Mój mąż niespełna rok po ślubie zgubił na zasranym spływie kajakowym obrączkę slubną. warta była 1800zł. Tez się wkur i miał kupić taką samą { były robione na zamówienie} , okazało się, że musiałby za taką zapłacic już 2400zł. Powiedziałam nie. kupił zwykłą za 420 zł. i ją nosi, póki co nie zgubił. Tak to jest, Zgubiła, nie będzie miała. Gorzej jak sprzedała za grosze, a Tobie kit wcisnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
tego się nie dowiem, ale biżuterii już nie dostanie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia piękna
Tak masz rację, nie pilnuje, to nie dostanie więcej. Troche zakręcona ta Twoja narzeczona. Ty tez byłeś na tej imprezce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 i pol tysiaca to dobry preze
nt. Ja dostalam kilka pierscionkow od bylego. Nie byly takie drogie ale tez mialy swoja cene okolo 1200 za jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 950958
to ciekawe co wyprawiala ze zgubila pierscionek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zostawila w gaciach
striptisera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nauczke
trzeba bylo kupic pierscionek za 350 zl na targu, kobiecie sie takich drogich prezentow nie robi przed slubem, ja dostalam pierscionek za ok 500 zl na zareczyny i taki za 2500 jako prezent slubny kilka dni po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym człowiekiem, nie robiłbym afery gdyby był to inny pierścionek, ale to był zaręczynowy, symboliczny, złość mi przejdzie na prezent będzie dostawa kwiaty albo jakiś ciuch, którego raczej nie zgubi nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zostawila w gaciach
jestes pewny ??? nie zdziw sie jak kiedys wroci do domu i powie ze nie moze majtek znalezc ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
jakbym dowiedział się o takiej akcji z miejsca wyrzuciłbym ją z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zostawila w gaciach
nie , ale seriowatpie zeby go zgubila..raczej sprzedala albo cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
i tak się nie dowiem jak było i już nie będę jej męczył ale będę miał ją na oku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jestem kobieta ale bym byla zla i wsciekla. moze nie powinna nosic na impreze. sama nie wiem. a moze byl za luzny? jak go mogla zgubic? zsunal jej sie? chyba ze gdzies zdjela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,sdjfhgjfdhbgljsfdhgjdkshgskdj
pamiętam jak moje koleżance w szkole też "zginął" pierścionek (fakt był taki, że chłopak kupił jej ciupko za duży, i się zsuwał). Połowa roku szukała jej tego pierścionka. Nie znaleźliśmy. Po czym okazało się, że dziewczyna zostawiła go w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia piękna
Nie rozpaczaj, bo już czasu nie cofniesz. Zgubiła czy cokolwiek, nie ma i juz miec nie będzie, a Ty kup jej teraz z tombaku za 70 zł i niech uważa go za zaręczynowy. Dodam tylko, ze mój zaręczynowy kosztował 4500 zł. ale po 14 latach bycia parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
był dobry nie mam pojęcia jak go zgubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
czasu nie cofnę to fakt zły jestem bo zachowala sie jak małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna anusia
Małolata? Taka wybrałes i takiej się oświadczyłeś, czy tez nazywając inaczej z taką się zaręczyłes. Ale jakby co to możesz to zerwać, pierścień zgubiła to tak jakby zgubiła rozum, że w jej sercu tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
zachowała się nieodpowiedzialnie, bo jak się idzie na imprezę to nie bierze się pierścionka zaręczynowego, a jak idzie to powinna go pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieku, uspokoj sie
to Ty zachowujesz sie jak gowniarz. zgubic mozna wszystko, zdarza sie, to tylko rzecz. stalo sie i trudno. troche wiecej wyrozumialosci. palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
czlowieku, uspokoj sie zamknij paszczę łosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
wyrozumiałości dla głupoty? marnujesz powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachowala sie nieodpowiedzia
lnie bo poszla na impreze nie wazne czy miala pierscionek czy nie szanujaca sie kobieta ktora posiada narzeczonego nie chodzi na imprezy przemysl to sobie, moja kobieta nosi swoj pierscionek od dnia kiedy jej go dalem, kosztowal 850 zl sama go sobie wybrala nawet sie troche obawiala ze za drogi taka skromna, nigdy go jeszcze nie zdjela nawet na pare minut i jest dla niej specjalny bo ode mnie wiem ze nigdy go nie zgubi, za miesiac nasz slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna kobieta
nie moge jej ograniczać, bo ja też czasami chce gdzieś wyjść, to że z nią jestem nie oznacza ze mam siedziec z nia albo wszedzie z nia chodzic, tez potrzebny jest czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ale jaja
tez kiedys zgubilam pierscionek. tzn nie zgubilam tylko zsunal mi sie z palca w aucie (dodam ze nic nie robilam, bylam wstawiona:) probowalam go znalezc ale bezskutecznie a co sie pozniej okazalo? wlasciciel auta choc wiedzial ze go zgubilam, znalazl go i zareczyl sie moim pierscionkiem ze swoja laska. dziewczyny do tej pory nie widzialam ale i tak nie udowodnie ze on nalezal do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi autorze a nie pomyslałes że Twojej dziewczynie jest bardzo przykro- różne rzeczy się zdarzają- ludzie gubią portfele wypchane kasą itp! ale \Ty widzę nei możesz przeżyć tych 2500 pamiętam jak siostra zgubila pierścionek i jak płakała to maz jej współczuł przytulił i obiecal nowy( o dodam że byl równie drogi) choć im się jakoś nie przelewało! ale taki mąż jak Ty to zwykły dupek co chce dać swojej przyszłej żonie po mordzie bo zgubiła pierścionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chciala wyrwac jakies
ciacho, wiec zdjela pierscionek i schowala - teraz nie pamieta gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×