Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WrakKobiety

Narzeczony nazwal mnie kurwą

Polecane posty

Gość WrakKobiety

Moj facet zawsze byl bardzo zazdrosny, ostatnio mieliśmy nieporozumienia ze soba. W ostatniej kłótni w ktorej mnie powyzywal, napisal w smsie 'nigdy z ciebie kurwy nie robilem, sama sobie zapracowalas zebym tak myslal' Nigdy nie dalam mu powodu przez 6 lat naszej znajomosci zeby mio takie rzeczy mowil. Nigdy go nie zdradziłam, zawsze bylam przy nim i robiłam (nie)stety to co chcial. Bylam na każde zawolanie. Mam kilu znajomych z pracy z ktorymi normalnej rozmawiam. Tylko ze kazdy facet z ktorym rozmawiam wg niego 'chce mnie przleciec i to moja wina bo ja wysylam sygnaly;, ostatnio uslyszlam tez tekst ' nie rozkraczaj nog przed znajomymi' kazalam mu wyjasnic co to znaczy, powiedział mi ze mam nie rozumiec tego doslownie, tylko on jest skrzywdzony, ze chce tez spoytkac sie i rozmawiac z innymi ludzmi. Powiedzcie mi prosze, dlaczego tak jest ze jednego dnia zarzeka ze mnie bardzo kocha jest milutki i wszystko jest cacy, by drugieto nazwac mnie kurwą nie majc do tego zadndch podstaw, a potem powiedzieć ze to 'byla tylko przenośnią' Mamy po 27 lat, a czuje sie jakbgym byla z nastolatkiem. Czy jeżeli facet robgi mi takie chamnskie docinki, a potem ze on cierpi przeze mnie to i tamto i ze to moja wina, czy to ja jestem popaprana ze daje sie omotać wielkiej milosci czy faktycznei facet ktory kocha moze nazwać swoja laske dziwka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsbebhch
Toksyczny koleś, wiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Z doswiadczenia wiem, ze sa 2 typy powodow. Albo ma obsesje i ma cos z psycha. Albo zawiodlas bardzo jedo zaufanie i stad sie teraz biora docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_malina
a jacy są jego rodzice?? jego relacja z rodziną ?? ojciec --> matka, ??? napewno nie byl taki kiedys ?? czy bylas tak zapatrzona w niego ze nie dostrzegałas tego ??? nikt nie moze nazywac ciebie kur..... bo przeciez nią nie jestes, a jak tak mowi do ciebie to moze niech płaci za sex gnoj jeden??? jak sobie wyobrazasz wasze zycie za 5-10 -15 lat??? jak beda dzieci ?? on przy dzieciach wyzwie cie od kurew???? prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalnie myslący
On ma jakieś problemu emocjonalne. To nie jest normalny człowiek. Teraz cie wyzywa a po ślubie będziecie lał ciebie i wasze dzieci. Nie słuchaj serca tylko rozsądku i zostaw tego pomyleńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrakKobiety
Jego ojciec zapil sie na smierc, byl alkoholikiem ktory bil i ponizal matke odkad nie zyje, maja spokoj. Od samego poczatku bycia ze soba, wystarczylo ze ktos n amnie spojrzal, to on robil mi docinki, ale osatnio przeroslo to najsmielsze oczikiwania. Tak racja, nie jestem jego zona a znim sypiam(lam) czy kazda dziewczyna ktora kocha i chce sie kochac ze swoim facetem jest kurwą? Nie wydaje mi sie, ale moze sie myle nie wiem, ostatnio troche kiepsko z moja psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalnie myslący
tego reerrttt to Ty nawet nie czytaj. To zwykły troll, prawiczek i nikt warty uwagi hehe. A obecnego faceta zostaw. Jesteś jeszcze młoda i zdążysz sobie znaleźć kogoś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reerrttt
Napisałem, że jesteś dziwką, bo ojciec w dzieciństwie mnie gwałcił i muszę teraz odreagować wyżywając się na innych ludziach. Ponadto jestem prawiczkiem i żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_malina
posłuchaj on jestDDA. stad tez zachwiania emocjonalne. nieracjonalne zachowania, dziś cikocha, jutro wyzywałalbo wpada w szał. Uwierz mi po ślubie nie bedzie ci łatwo. Matka całe zycie byla ponizana w domu i on taki schemat zna. wiej od niego jak najdalej, w najgorszym wypadku polecam wam terapie dla DDA. nam się udalo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrakKobiety
Niech mi powie jakis facet, czy jezeli kochalby swoja kobiete, nawet gdyby byl na nia zly z jakiegos powodu czy slusznego czy nie, czy nawet z chorej zadrosci, czy nazwaalby swoja kobiete w taki sposob? A potem powiedzialby ze nie o to mu chodzilo, ze ja tez tak mam ze cos powiem, a wcale o tym nie mysle. Tylko nigdy przenigdy w zyciu nie powiedzialam do niego zadnego wyzwiska nigdy, nawet niczego w stylu dupek nigdy go nie obrazilam, a jemu sie takie docinki zdarzaly, niesety, a potem jakby sie nigdy nic nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca czarna dziura
To chory człowiek głupia i ślepa dziewko. Rzuć go, bo chorobliwa zazdrość staje się tylko mocniejsza. Niemal zawsze kończy się tragedią. To tylko kwestia czasu kiedy będzie pytanie - Gdzie byłaś? Z kim się puszczałaś i cię pobije. Będziesz chciała odejść, to ci zagrozi, że cię zabije. Niestety zazdrośnicy realizują swoje psychopatyczne plany, więc zwiewaj puki czas. Jak możesz być tak ślepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzuty sumienia
nom, potwierdzam. uciekaj jak najdalej. masz 100% pewności, że skończysz jak jego matka- bita i poniżana. on na 100% zacznie pić. tylko to zna z domu, tylko tak potrafi się zachować. jak zyska pewność (po ślubie), pokaże, na co go stać. więc WIEJ JAK NAJDALEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrakKobiety
Po tym jak mnie powyzywal, kazal oddac pierscionek, wiec powiedzialam zeby przyjechal i go wizal. A na drugi dzien spotkalismy sie i powiedzial ze wcale mnie nie rzucil. I jakby nigdy nic. Wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrakKobiety
Nie wiem czy dam sobie z tym psychicznie rade. Czy znacie jakas infolinie albo cokolwiek gdzie mozna porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_malina
to nie bierz od niego tego pierscionka, i ustal z góry twoje zasady. Raz je złamie to wyjazd !! to twoje zycie i masz je tylko jedno !!!! pierscionek ci zabrał?? dziewczyno czy ty nie widzisz ze on cie niszczy psychicznie ????? wczoraj nie chcial byc z toba a dzis jest wszsytko ok ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów
wiej do niego to jakiś nawiedzony psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrakKobiety
Niestety kocham go i mimo iz odcielam sie od niego i sie nie kontaktujemy za bardzo i w sumie nie wiem czy jestesmy razem czy nie, to kocham go. Kocham a jednoczesnie boje sie jego i nie ufam mu. Mam dosc. Nie umiem sie odnalezc. Siedze przed lapkiem i zastanawiam sie gdzie uciec zeby poczuc sie lepiej. Co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohio
To nie samo DDA, tylko dodatkowe zaburzenia psychiczne. Sorry, ale napiszę brutalnie... stwarzasz mu warunki do powielania toksycznych schematów ojca ( zakładam, że za życia był despotą ). Dlaczego? "Kochasz za bardzo" ( wpisz w google "kobiety które kochają za bardzo") i wchodzisz w syndrom ofiary... A powinnaś wiać jak najdalej, a nie starać się jeszcze zrozumieć to co on robi.... zamiast rozszyfrowywać jego psychikę to zgromadź siły na UCIECZKĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona zazdrosnego
powiem ci tak, wyszlam za maz bardzo mlodo majac 18 lat za pierwszego mojego chlopaka, bardzo mnie kochal, naprawde bardzo ale mial w swoich genach cos takiego co zniszczylo nasz zwiazek, wlasnie chorobliwa zazdrosc, To koszmar mieszkac tz zyc z takim facetem, raz jest cieply czuly i czujesz, ze jestes dla niego wszystkim, calym swiatem ale ciagle dzieli nas zazdrosc, byla wszedzie w domu na spacerze w gosciach praktycznie na kazdej imprezie. jesli mozesz zakoncz ten zwiazek, zawsze bedzie nazywal Cie k.... tak bedzie, nie oczekuj czegos, ze sie naprawi to jest chore z jego strony. jesli podda sie terapi ale nie wszystkich mozna nawet podleczyc. Pomysl, szkoda twojego zycia . Nie bede Ci pisac co przezywalam bo nawet nie wiem czy wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQwertyui
nazwał cię kurwą kazał oddać pierścionerk i następnego dnia zachowywał się jakby nigdi nic???!!!! A ty?? Co, też byłaś zadowolona że misiowi minęło?? Jaka była wtedy twoja reakcja? Bo moja byłaby taka że dostałby tym pierścionkiem w twarz i kazałabym mu wypierdalać. Co za sierota, masz to na co się godzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOK
to co dzieje sie wtym zwiazku jestypowe dla kobiet ktore MAJA NISKA SAMO OCENE JEDYNYM SPOSOBEM JEST TERAPIA PRZYWAL DRANIOWI BO SKONCZYSZ W WARJATKOWIE ALBO ZTLUCZONA NA STOLE SEKCYJNYM AON POWIE TOZMILOSCI TY DOPIASKU AON ZNAJDZIE NASTEPNA IDJOTKE DOZTLUCZENIA PSYCHICZNEGO IFIZYCZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wychodź za niego za mąż
dziewczyno. Po ślubie będzie jeszcze gorszy. Będziesz miała ciężki żywot z tym pomyleńcem który robi ci takie jazdy praktycznie za nic. Gość jest chory i powinien się leczyć. Nie wychodź za niego bo bardzo wielką krzywdę sobie wyrządzisz. Sobie i swoim przyszłym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś dziewicom?
jesteś dziewicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrakKobiety
mój narzeczony to pravik91 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Strasz przed utrata ... sam probuje sie tego pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja cos powiem
on też sie czuje koszmarnie to nim rządzi, w srodku przezywa pieklo ,nie radzi sobie , analizuje każdy twoj wzrok, on potrzebuje pomocy psychologa ,jakiejs terapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja cos powiem
ten koszmar niszczy nie tylko wasz zwiazek ,ciebie ,jego także ,tak panicznie sie boi że cie straci ze kazdy dzień jest dla niego koszmarem i jedną wielką walko o nie czucie zazdrości , dlatego tak sie zachowuje to są takie impulsywne zachowania nad którymi nie panuje a na pewno ich żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób sliżyki i wodę makową.
Twój syn będzie traktował swoją żonę i córkę tak, jak on Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób sliżyki i wodę makową.
Tacy popaprańcy powinni się wiązać z tak samo psychicznymi kobietami, to prędzej się powytłukują i zostaną zdrowi psychicznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×