Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

narzucanie w pracy składek na prezenty dla odchodzących pracowników co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

witajcie, w mojej pracy ludzie różnie zarabiają - od 400zł miesięcznie ( niepełny etat) po 4000 zł ( najważniejsza osoba), kilka zarabia 2500zl, ostatnio mnie i inną dziewczynę (obie zarabiamy po 400zl, jesteśmy w pracy rzadko, studiujemy jeszcze, mamy inne wydatki), zlapala dziewczyna, która zarabia 1800zl i pyta nas (z pretensjami) czy dorzucimy się, bo jedna dziewczyna otrzymala odchodząc prezent o wartości 350zł i mało osob się zlozylo (my bywamy raz na tydzień w pracy) i z tego powodu dwie osoby dały po 140zł (jedna z tych osob to osoba zarabiajaca prawie 3 tys) , wg mnie jak się ma gest i pieniądze to można dawac takie prezenty, ale nie powinno się narzucać tego innym. My ani siedzimy w pracy na caly etat jak inni, ani nie bylysmy szczególnie zzyte z ta osoba, niby nie chcą dużo,bo 5-15 zl, ale wg mnie to trochę nie fair... jak sądzicie? dlaczego mam oddawać godzinę mojej ciężkiej pracy, dla kogoś kto nawet nie był dla mnie miły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz języka w gębie i nie potrafisz powiedzieć, że nie jesteś zainteresowana? co za ludzie; niby dorosła bab a "nie" nie potrafi powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jak to jest? zaraz zacznie się obgadywanie, knucie za plecami " a ta nie dała" itp. :O trudno się wyłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie trudno niech gadają, co cię to obchodzi, przychodzisz tam raz w tygodniu, a nie siedzisz dzień w dzień. ja pracuję normalnie codziennie po 9 h i nigdy się nie zrzucam, zwłaszcza na osoby których nie lubię. W d. mam co o mnie mówią, a prosto w oczy mówię, że nie znoszę hipokryzji i obrabiania komuś doopy, a potem kupowania prezentu na pożegnanie. Przychodzę tam pracować i zarabiać pieniądze a nie utrzymywać kontakty towarzyskie; przyjaciół mam gdzie indziej, w pracy ich nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że się nie składasz, bo ta osoba nawet cię nie lubiła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×