Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisGość

Nasza S.A. Okrężna 7a m 73

Polecane posty

Gość wisGość

UWAGA na Nasza S.A. ul. Okrężna 7a/73 Warszawa. Kolejna firma krzak, która oszukuje starsze osoby na terenie całego kraju. Podszywają się pod firmę Orange, każą płacić dość wysoki abonament. Mimo napisania rezygnacji w ciągu 3 dni od odebrania sprzętu (i jego odesłaniu) przysłali rachunek bez informacji o rozwiązaniu umowy. Nasza S.A. - uwaga na tych oszustów, nie odbierają telefonów. Jakiś dramat. PS. przez firmę została oszukana starsza osoba. Do tego nie mają strony - tylko same zmiany w KRS. Czy ktoś miał styczność z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekun starszej pani
Hej, ja się właśnie z nimi dzisiaj użerałem. Na szczęście uzyskałem na infolinii informację, że przyślą mi potwierdzenie anulowania umowy (które zresztą mają obowiązek zgodnie z ustawą przesłać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekun starszej pani
Obiecują niski abonament, a potem przysłali fakturę na wprawdzie niski abonament ale dodatkowo kazali sobie zapłacić za rzekomy pakiet minut do wykorzystania. Fakturę przysłali już po tym, jak otrzymali od Mamy wypowiedzenie umowy (w ustawowym terminie 14 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DOR
hej. a może ktoś dostał zawiadomienie o cesji wierzytelności ? ja tak tylko na kwotę 57,70 uriash incaso wierzytelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta na interet
Czy ktoś ma neta od nich bo chciałam zamówić. Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon babci
Hej, abonament jest niski, ale trzeba wylaczyc pakiet, mnie poinformowali na infolinii o tym fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSCY DO JEDNEGO WORA
wg mnie rynek wyglada tak, ze w kazdej telekomunikacji jest identycznie. Play, Orange, T-mobile to jest taki sam shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Solo
Po jakiego grzyba ja się pytam dzwoni do mojej mamy Pani z Orange już po samym fakcie podpisania umowy i mówi, żeby zrezygnować z umowy bo to są oszuści? TYLKO NIE INFORMUJE TA SZANOWANA PANI, ŻE JAK ZREZYGNUJEMY TO BĘDZIE KARA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży_grzesiek
Firma Nasza S.A. oszukuje ludzi, jest to kolejna firma krzak stworzona do naciągnięcia starczych i niezaradnych ludzi na wysokie koszty! Podczas rozmów telefonicznych kłamią i podszywają się pod dużych operatorów takich jak Orange. Ta firma nigdy nie miała na celu uczciwej konkurencji. Przestrzegam wszystkich i radzę niczego im nie płacić tylko podejmować określone środki prawne! Reklamacje, UKE, Sądy! Nie wdawać się z nimi w dyskusje, bo ludzie którzy tam pracują nie mają skrupułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza S.A. ul. Obrzeżna 7a m 73 - firma mieści się na 11tym piętrze w mieszkaniu, jedna pani z obsługi, okłamują starsze osoby, okradają z nędznych emerytur, to są złodzieje w białych rękawiczkach. OT. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę od nich internet. Ktoś coś? babcia wzięła stacjonarny i puki co jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpwiedź do Grzesiek. Grzesiek...być może masz rację, ale ostatnio dzwoniła do mnie Pani z ORANGE i proponowała mi laptopa za DARMO jako prezent za niby staż, gdzie już od lat nie jestem w Orange i nigdy bym nie chciała być ponownie już więcej w tej oszukańczej firmie!!! Wmawiała mi, że to nie szkodzi, że mam podpisane umowy z kimś innym...Wszyscy są tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy wieszacie, a ja jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, internet 40 G działa doskonale :D jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma krzak. Podszywają sie pod netię. Wykorzystują schorowane osoby. Powinna zająć się tym prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś tu został oszukany przez tą firmę, czy płacicie rachunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mojego rozeznania w/w firma kooperuje z Orange, działając z nią wspólnie I w porozumieniu.Dałem się wciągnąć przez konsultanta podszywającego się pod Orange / gdzie mam tel. stacjonarny I internet/ I podpisałem umowę, na której dużymi kulfonami widniało ORANGE a drobnym maczkiem widoczne było, po trzecim czytaniu; moja.sa.Pełne logo oszukańczej firmy pojawiło się dopiero na przysłanych rachunkach za usługi do których nie doszło, ponieważ firma ORANGE "zdemaskowała" oszustów, ale "doradziła" aby nie wypowiadać umowy.Dzięki temu minął termin bezkonfliktowego od niej odstąpienia ... Teraz mam kupę problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek_mazowsze
ta firma to zwykli przestępcy! naciągają staruszków na abonamenty i bezczelnie kłamią! w biurze w warszawie pracują biurwy, które są wyżute z emocji i łżą tak jak im każe szefostwo. Nie płaćcie im i idźcie do sądu walczyć o swoje. Współpracują z oszustami z windykacji Uriash Incaso sp. z o.o., kolejna firma założona przez złodzieja i nastawiona na okradanie ludzi. Nie bójcie się ich, nic Wam nie zrobią, nic nie płaćcie i odwołujcie się od wyroków z E-sądu! Nigdy nie wygrali niczego w normalnym postępowaniu, boją się udostępniać jakiekolwiek nagrania ponieważ na nich jest jasno na białym, że kłamią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi teściów ie tez zostali oszukani.Malo tego dołączyli im telefon z lini stacjonarnej i przesłał komórkowy który niema zasięgu i raz działa raz nie.Po złożeniu pisma odpisali ze niem prawa nie działać. Jakiś koszmar.Zlozylam skargę do UK to kazali mi reklamacje napisać. Tymczasem biedni tesciowie gania po całym domu i szukają zasięgu. ...którego raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamol 2
Co z tymi oszustami zrobić. Oszukali Tatę . Wszędzie się odwoływałem. Policja nic nie robi. UKE tylko jest pośrednikiem w pismach a rachunek jest wciąż powiększany. Jest już 600 zł. UKE mówi o jakimś sądzie polubownym. Ze złodziejami proponują się dogadać. To jakiś koszmar w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EG
Witam. Moja mama też podpisała umowę z Nasza S.A. będąc przekonana że tylko przedłuża umowę z poprzednim operatorem. Minęło 14 dni. Pani z infolinii jest bardzo niegrzeczna wręcz krzyczy gdy pytana jest o szczegóły dot. podpisanej umowy. Chcemy rozwiązać umowę. Jakie kroki najlepiej podjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamol 2
Tyko rzecznik praw konsumenta może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie orange , bo w orange też wyłączają telefon po podpisaniu umowy z nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś kiedyś widział firmę normalnie działającą , bez dodatkowych opłat 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę jak listy idą , ludzie starsi piszą , nabierają tylko starszych bo z młodymi im nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nikt z młodych nie ma telefonu stacjonarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mame tez tak zalatwili . Ja sie zaparlam i postanowilam nie odpuscic Nasza.sa. Pisalam listy polecone dzwonilam i dzieki tej stronie i ludziom z forum ktorzy dobrze doradzali wygralam !!! odposcili i zabrali kare ok. 500 zl. kontaktowalam sie rowniez z UKE w Gdyni .pomogli zwlaszcza pan Michal .bylam tak zdesperowana ze pojde do prawnika i do sadu ale skonczylo sie dobrze.Ostrzegajcie starszych ludzi zeby nie dawali sie naciagac na takie umowy !!! ZWlaszcza kurierow ktorzy sie spiesza i prosza o szybkie podpisiki . Kopa zapalic i powiedziec ze niech wroci jak znajdzie czas! Za mojej mamy panowie z zarzadu spolki Nasza nie zabawia sie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie osoby oszukane przez spółkę telekomunikacyjną NASZA S.A zapraszam do GRUPY " Oszukani przez NASZA S.A " na facebooku gdzie zostanie udzielone wsparcie i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian_wwa
Witam, Też mam z nimi straszny problem. Czy można prosić o jakiś namiar na Pana Michała z UKE z Gdyni który pomógł w powyższej sprawie. Czy ktoś się może orientuje ile wynosi kara za odstąpienie od umowy jeżeli termin 14 dni został już przekroczony ale nie minął jeszcze miesiąc od podpisania umowy? Bardzo proszę o pomoc oraz pilną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzad Telekomunikacji Elektronicznej ul Kielecka 103 81-001 gdynia oni prowadza negocjacje w twojej sprawie z Nasza sa .napisz list polecony albo mail z twoim tel. KOntaktowym i opisz krotko twoja sprawa .adres mail skargi.gdynia@uke.gov.pl pozdeawiam ci Marian-wwa i powodzenia . U mojej mamy trwala cala akcja ok miesiaca i powrocila do sieci Orange .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×