Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paczek1987

naturalny zott z dodatkami trnd

Polecane posty

Gość paczek1987

biore udział w kampani organizowanej przez trnd i zott. Zakupiłam partie jogurtów i jestem zadowolona. Wady: -jogurty słabo dostepne, tzreba sie najezdzic po całym miescie Zalety -delikatny -pyszny -dodatki odpowiednia słodkie -jogurt w placzeniu z dodatkami idealnie sie komponuje -idealny dla kazdego ,da dzieci , młodziezy i dorosłych -znajomi zachwyceni kampani, proszao wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachalek
zgadzam sie z pania. Ja rowniez dostałem sie do kampani. to moja pierwsza kampania na trnd jestem zadowolony. Jogurty dostałem a pierwszym razem, nie było problemu, wszystkie smaki dostepne. I musze przyznac ze ciezko mi wybrac ulubiony smak. Z owocami sa pyszne i delikatne, takie owocowe, a z chrunchi sa chrupiace i pyzne. Znajomi sapodzieleni co do opinia. Jestesmy wszyscy na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaurban
rowniez brałam udział i musze przyznac ze jogurty mnie mile zaskoczyły smakiem, konsystencja, dodatkami.polaczenia jogurtu z dodatkiem owoców to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasydorko
zott naturalny z owocami to pyszny jogurt w niskiej cenie, z dostpnoscia było ciezko ale pod koniec kampani troche sie topoprawiło.jestem na tak i zott naturalny zagosci na sałe w mojej lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×