Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitula_WAWA

Nauka angielskiego w Warszawie, tylko gdzie?

Polecane posty

Gość Vitula_WAWA

Próbowałam już założyć temat, ale wystąpiły błędy. Ponowię więc w skrócie. Znacie dobrą stołeczną szkołę, gdzie uczą metodą komunikacji? Zależy mi na tym, aby wrócić do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3458937852
ja się uczę w english for you i nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jull.67
Mi sie podoba w EnglishBay ;) Miła atmosfera i w ogole nauka idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EnglishBay, to ta szkoła na Kleszczowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka Nówka
Tak, a dokładniej na Kleszczowej 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaZBielan
A jak z tłumaczeniem pracy? Jest możliwe? I za jaką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od języka... Najdroższy jest japoński, 70 dyla. Ruski masz za 35. Za stronę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka
Ja chciałam się spytać czy są tam kursy dla dzieci czy tylko dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem są, oczywiście tańsze niż dla dorosłych czy młodzieży. wystarczy poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumaczenia: pol --> ang ok 30-35 zł za stonę ang --> pol ok 25-30 zł za stronę strona to zazwyczaj 1600 znaków włącznie ze stawkami, ale to należy ustalić z tłumaczem PRZED zleceniem. (ceny w Warszawie) szperając w necie można znaleźć tańsze oferty, osobiście nie skorzystałabym z nich, bo jeśli ktoś tak nisko ceni swoją pracę to sam jest śiadomy, że słąbo ją wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG MAGDA
Zgadzam się. Jeśli komuś zależy na dobrym tłumaczeniu, to nie ma co żałować kilku groszy więcej. Przecież jakość musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w Warszawie i za rozsądne pieniądze, żeby nauka była miarodajna to polecam tfls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam swoją córkę do EnglishBay :) Mam nadzieję, że będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moge powiedziec z czystym sumieniem ze najlepsza w Warszawie jest tfls. Mają faktycznie bardzo dobrych lektorów którzy od lat przygotowują do egzaminów i wiedzą co przerabiać aby zdac. 2 razy tez miałam mock exam to taki egzamin próbny gdzie widac co trzeba jaszcze nadrobic. Oprocz tego dodatkowe bezpłatne (juz poza kursem) zajecia z nativem. Fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendzia
ja mogę polecic kursy w szkole TFLS, to dobra szkoła z długoletnim doświadczeniem, podoba mi się to, że w szkole TFLS jest dobry dostęp do native speakerów i w ofercie szkoły jest dużo konwersacji i to bezpłatnych, według mnie nie ma lepszego sposobu na naukę języka obcego jak kontakt z żywym językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margee
Jeśli chodzi o Warszawę to ja polecam TFLS. Dużo się tam nauczyłam podczas konwersacji. Mają fajne promocje więc opłaca się. A lektorów mają najlepszych w całej wawie, wiele takich opinii słyszałam i sama się pod nią podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co polecają szkołę TFLS to albo sami pracownicy czyli szkoła albo osoby które nie wiedzą co znaczy wysoki poziom nauczania. Uczęszczając tam na dwa kursy można było zauważyć że to jest machina do robienia pięniędzy, która ma w nosie potrzeby swoich uczniów....Ze wszystkim jest problem, z umową ( która jest pisana tak żeby nikt jej nie zrozumiał, drobnym maczkiem na ponad 5 stron- prawie jakby się kredyt na 30 lat brało) z przeniesiem do innej grupy, jeżeli poziiom jest za niski, z nauczycielami którzy po mimo 100% frekwencji nie potrafią nauczyć uczniów żeby zdali egzamin..... Dla mnie był to : -stracony czas -stracone pieniądzę - nerwy -konsultacje z prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorala
a ja kompletnie się nie zgadzam z opinią o TFLS, szkoła jest na wysokim poziomie, bo uczą tam wykwalifikowani nauczyciele, a nie studenci jak w niektórych szkołach, chodziłam do tfls i moja lektorka wykłada także na UW więc o czymś to świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o TFLS. Szkoła bardzo fajnie łączy zajęcia teoretyczne realizowane przez polskiego lektora i bezpłatne ( piątkowe) konwersacje z nativami. Dzięki temu taki kurs jest bardzo wartościowy, gdyż uczy jak praktycznie używać języka. Ponieważ dużo spotkań jest z nativem i można przełamać nieśmiałość w mówieniu i poprawić akcent oraz wymowę. Wg mnie to numer 1 w rankingu szkół jezykowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiałam się nad szkołą językową i wiem już z pewnością tfls odpada. Jeśli zatrudniają takich tępych ludzi do robienia żenujących reklam na forach to znaczy ze sama szkoła też nie ma wiele do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem że takie wpisy to robi konkurencja ktora boi się szkoły TFLS bo nie mają nic do zaoferowania dla klienta hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze uczą angielskiego w TFLS, polecam kursy prowadzone przez panią Annę Mackay, świetna lektorka, potrafi doskonale wyjaśnić wszystkie zawiłości gramatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam na kurs do TFLS, który prowadziła pani Anna. Bardzo dobra lektorka, potrafi zainteresować, nigdy nie nudziło mi się na zajęciach. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdecydowanie szkole tfls. Maja duzo lokalizacji ja chodziłam na ul. Świętokrzyską. Tfls to znana i renomowana placówka działająca na terenie Warszawy. Stały nadzór metodyczny sprawia, że nauka jest prowadzona pod nadzorem. Lektorzy bardzo kompetentni, dobrze przygotowani do zajęć. Native speakers z kwalifikacjami, potrafią zachęcić do konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszą szkołą językową w Warszawie jest TFLS. Mają atrakcyjną ofertę kursów na różnych poziomach. Lektorzy są bardzo doświadczeni, a ceny kursów nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z mojego kursu w TFLS, z każdymi zajęciami widzę swoje postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 3 semestr chodzę do TFLS na angielski. Mam super lektorów, zarówno polskiego jak i nativa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy w Cityschool są bardzo dobre. Moja znajoma tam chodzi i sobie chwali. Mają nawet swoją stronę internetową. Są tam wszystkie ważne informacje :) Pozdrawiam i życzę wytrwania w kursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra i skuteczna szkoła to zdecydowanie TFLS. Chodziłam do tej szkoły na kurs CAE i oceniam ją bardzo wysoko. Lektorka profesjonalnie prowadziła zajęcia, każda minuta lekcji była odpowiednio wykorzystana. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku tygodni chodzę do TFLS i jak na razie to bardzo mi się podoba, lektorzy bardzo dobrze podchodzą do zajęć, dużo dodatkowych materiałów, native speakerzy potrafią odpowiednio poprowadzić konwersacje. Polecam tą szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×