Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkur...ona!

NETIA

Polecane posty

Gość wkur...ona!

Witam.Miesiąc temu podpisałam umowę z Netią(tel i net).Był u mnie jakiś facet po 2 tyg,sprawdzał kabel.Powiedział,że teraz mam czekać na montera,który przyjdzie posprawdzać gniazdka.No i tak czekam i czekam i nic!Dzwonię dziś do Netii(facet obsługujący mnie na poziomie żenującym!!!),pytam kiedy mogę się spodziewać montera a on mi na to czy mam gniazdko?czy mam router?..itp.Tłumaczę mu 3 razy,że miał przyjść ktoś,aby sprawdzić gniazdka;że nie mam żadnego routera i nawet nikt mnie nie informował,że mam sobie go sama zamówić....Po czym rozmowa została przerwana.Dzwonię raz jeszcze,facet mówi,że przyjdzie router kurierem i mam sobie to sama podłączyć...tylko nie wiem do czego.Ręce mi opadają kur wa mać.Dodam,że w umowie pisze,że brak gniazda.Osły tam kur wa pracują czy jaki h uj....Nie wiem już teraz gdzie uderzyć.Miał ktoś podobną sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5676576675
ja po dwóch latach męczarni z netią przeniosłem się do dialogu, na razie jest ok, ale pewnie niedługo zacznie się pieerdolić bo netia kupiła dialog o czym się dowiedziałem po fakcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkur...ona!
no mój wku rw sięga zenitu,nie mam jeszcze aktywacji a już są jaja...tragedia z tą netią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wczesniej
miałaś telefon albo net z tpsa? Bo jeśli tak to warto wiedzieć że tpsa lubi utrudniać przejścia do innych operatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkur...ona!
wynajmuję mieszkanie,jest tu pociagnięty jakiś kabel;nie wiem czy to wszystko jest sprawne i nie wiem w jakim celu gość powiedział,że przyjdzie monter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była wk....ona
Tez tak miałam jak wpadłam na głupi pomysł zeby zamienic dialog na netie, trzy tyg użerania się z infolinią, żenada, brak kompetencji. Najlepsze było na końcu, mieli mi przenieś nr telefonu ale zapomnieli ze nie mają mozliwości technicznych o czym dowiedziałam się po podłaczeniu i rezygnacji z dialogu, próbowali mi wmówić że takiej usługi nie zamawiałam która była wpisana w umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkur...ona!
korzystam z play'a i jestem bardzo zadowolona,jednak musze dokupywać neta i tak co miesiąc płace 120 zł:(chciałam,żeby dzieciak miał neta osobno no to mam....problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami Su
Ja korzystam Netii sprawa wygląda tak kurierem w pudełku masz ruter, płytkę instalacyjną, żółty kabel do internetu, przyłączki i kabel do telefoniczny, (który jest bardzo krótki ma jakieś 2m) wiec jeśli nie masz blisko tel albo masz kompa w inny pokoju będziesz musiała kupić nowy kabel. Później musisz postępować zgodnie w instrukcją( czyli wkładasz płytkę do napadu komputera i podłączyć ruter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_wardęga
ja z netią nie mam probllemów wszystko jasno wytłumaczone a obsługa techniczna po prostu SUPER :) myślę że warto się zainteresować tą ich nową promocją z dronem haha!! a jak są dzieciaki to można z konsolą xbox myślę że nie pożałujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×