Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nerwica lękowa 20

NEXPRAM antydesperant!!!

Polecane posty

Gość Nerwica lękowa 20

Zażywał ktoś ten lek? Ja mam go przepisanego na nerwice lękowa. Czytałam ze na początku objawy lęku sie nasilają dlatego boję sie go zażywać. Mam pytanie jak na was podział? Pomógł?:-) i jeszcze jedno czy jeśli zażyje ten lek i dostanę silnego ataku lęku nagle to czy mogę wtedy zażyć jednocześnie zaraz po tym leku XANAX??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexpram jest lekiem
powolnym, na efekty trzeba czekać kilka tygodni, nie masz czego sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.w.ellll 21
ja bralam, ale nie wiem po co bo moim zdaniem psychiatra zle postawil diagnoze. nexpram mnie uspokajal, nie biorę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia19
No tak, bo na ulotce pisze ze działa na zaburzenia lękowe, jestem ciekawa czy mi pomoże takze. Narazie mam zacząć od pół tabletki dziennie przez dwa dni potem po całej i tego sie boję bo ledwo przywyknę do pół tabletki a tu już po całej i boję sie strasznie wziaść całej ze nie wytrzymam przy lękach i cos zrobię głupiego:( dlatego pytam czy mogę wtedy w razie czego nagle po nexpramie wziaść xanax..?:-) boję sie też ze nexpram mnie zmieni pod względem takim ze zrobię sie obojętna zbytnio i ze przez to znowu sie załamie ze sie zmienię i nie będę sobą..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adula83
Ja bralam kiedys też na nerwicę lękową-po dwóch tygodniach mi bardzo pomógł-przedewszystkim nie miałam duszności które wcześniej miałam na tle nerwowym,i lęki znikły. Bralam go wtedy 3 miesiące,i odstawilam. Dzis znów zaczęłam brać Nexpram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtsrts
to escitalopram, biore od kilku lat i musze powiedziec, ze to dla mnie najlepszy antydepresant jaki znam (a probowalam wielu) owszem na kazdego dziala indywidualnie ja nie mam zadnych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adula83
zgadzam się-ja jak wspominałam-dziś znów biorę pierwszy dzień i okropne nudności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adula83
Nerwica lękowa20- tak, w razie czego możesz zażyć XANAX. Mi psychiatra przepisał do Nexpramu Afobm. Afobam to to samo co Xanax. I Kilka razy musiałam zażyć Afobam. Nic sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
Witam.Mam nerwice lekowa i tez mam brac nexpram i kropnie sie boje sie go wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lek działa po dwóch tygodniach,na początku jest ciężko.dobrze czymś się zajmować,nie leżeć w domu.gdy lek działa człowiek jest senny,zmęczony.po pewnym czasie też to przejdzie.staraj się nie pić ponieważ lek przestaje działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja biore juz 4tyg i od dwoch tyg bylo lepiej ale dzis wrocil lęk i depersonalizacja. Jestem strasznie nerwowa i zla taka rozdrazniona eh czy to normalne? Moze nastroj sie reguluje czy cos? Niewiem co myslec o tym..tabletki nagle przestaly dzialac? Dodam ze przy wejsciu z 5 na 10mg odrazu poczulam ulge i poprawe ktora trwala 2tyg a teraz ;( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10mg rano i wieczorem,po dwóch tygodniach jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie możesz podnieść
do 15 czy 20 mg, ja biorę za sugestią lekarza 30mg i jest rewelacyjnie, żadnych lęków, duża energia i chęć działania, czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigra88
ja bralam go przez ok 3 mies i po okolo miesiacu czulam sie o niebo lepiej. pierwszy miesiac bralam tez clonazepan co by sie uspokoic. po tych paru miesiacach czulam sie juz na tyle silna i madra ze sama odstawilam. czulam sie bardzo dobrze ale niestety przychodzi obrona dyplomu. znowu stres i znowu nawrot nerwicy depresji natretnych mysli. nie moge gadac. beczec sie chce. wczoraj bylam znowu u lekarza i przepisal mi ten sam zestaw. tym razem ide tez do terapeuty. nie ma bata. wylecze to cholerstwo, choc narazie jest tragicznie! trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewah
Ja jem od 3 dni. Po 2 tygodniach niekontrolowanych ataków histerii i spazm poszłam do psychiatry. Przepisał nexpram- nie płaczę już 3 dni. Ale nastrój nadal schyłkowy i niepewny. Nie wiem co mi się stało. Nie miałam tak wcześniej. Czuję się jak w cudzym ciele:-( ze skutków ubocznycb mam tylko ziewanie uporczywe i zgrzytanie zębami:-) podobno ma zacząć działać za 3tygodnie. Ale na trudności z zasypianiem kupiłam sobie pastylko walerianowe i działają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kwietnia mam zapisany nexpram, na początku miałam brac pół potem całą, no i właśnie po całej dostałam telepania, trzęsłam się, miałam niekontrolowane ruchy, musiałam ciągle coś robic bo inaczej bym zwariowała. Już myślałam, że wezwę pogotowie. Sen pomógł mi pokonac te objawy, od tamtego czasu biorę pół, ale tylko wtedy gdy mam nerwy, wtedy pomaga i nie mam żadnych skutków ubocznych. Ponoc zaczyna on dzialac dopiero po kilku tygodniach, trzeba sie do niego przyzwyczaic. Senzop zażywam na noc na sen, po nim śpię jak człowiek do rana, bo przedtem całą noc się budziłam. Dodam, że mam syndrom doroslego dziecka alkoholika, dziękują tatusiu, biorę psychotropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nexpram pomaga po ok 2tyg'ważne by nie pić nawet piwa jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też biorę, na poczatku strasznie a po 4 tygodniach stabilizacja moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam afobam, onirex(to bardziej na sen) i fluoksetyne, to ostatnie bardzo dobre na depresje, czlowiek jest usmiechniety, nie przejmuje sie co sie dzieje co inni o nim mysla, nie denerwuje sie, chyba najlepszy, tylko przez 2 tyg trzeba przeczekac, bo sa nasilone niektore objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Aga sny mamy zawsze ale nie zawsze je zapamiętujemy. Zależy w której fazie organizm się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja strasznie po nim przytyłam a od tygodnia mam silne nerwobóle w klatce piersiowej i dziwne sny oraz nie moge się dobudzić apracować trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Paroksetynę, później Nexpram, a teraz Olanzapine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od około 4 tygodni. Przez pierwsze dwa stopniowa poprawa nastroju aż do naprawdę rewelacyjnego. Po upływie 3 tygodni zaczęła się potężna senność i zaparcia. Mam nadzieję, że jak piszą niektórzy to się unormuje i chociaż senność zniknie bo coraz ciężej mi normalnie funkcjonować w tym stanie. Nastrój w dalszym ciągu ok, ale obecnie przez tą senność jestem raczej otępiały i może też dlatego nie ma smętnych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piłam lampeczkę wina i biorę nexpram i zero reakciiskutków ubocznych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafa
Biore nexpram 2 lata,nie zrobiłam się jakaś obojętna na wszystko,wręcz jestem wreszcie normalna jak kiedyś byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam od lekarza depralin, jednak w żadnej aptece nie mogłam go dostać i w zamian dostałam nexpram ten sam skład. Biorę go od czterech dni i jest masakra. wszystkie skutki uboczne występują ledwo żyję, nic nie jem, wcale nie śpię. Czy ktoś miał podobnie? Czy z tym lekiem mogę wziąć coś na sen? Boję się, że to nie minie, bo jest ze mną coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto jest tak,ze ktos to lekach czuje sie tragicznie,bo organizm musi sie przyzwyczaic, bo dostal cos nowego, po ok 2 tyg powinno minąc:) wiec nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doklanie nie masz co sie martwic ja mialam tak samo jak ty u mnie po trzech tygodniach odczulam wkoncu ulge zobaczysz ze z dnia na dzien bedzie sie robilo coraz lepiej a jaka dawke bierzesz obecnie 5mg czy juz 10? jasne ze mozesz cos wziasc na sen do tego polecam ci xanax lub hydroxyzyne tylko ze to jest na recepte ale jakbys powiedziala lekarzowi ze bierzesz antydepresant i ze potrzebujesz na sen cos to ci bez problemu przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz od razu przepisal mi 10, a hydroxyzyne mam w domu bo wczesniej bralam tak dorazne, tylko nie wiedziałam czy mozna to razem brać.Teraz po tym nexpramie cała się trzęsę, jestem bardzo niespokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam to ale pod inną nazwą. Super się po tym czułam. Od 1,5 miesiąca już nie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×