Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIC NIE SCHUDŁAM mimo 2 miesięcy na siłowni

Polecane posty

Gość gość

Mam dosc, wydalam 140 zeta w błoto, mam identyczną nadwagę jak wczesniej Od poniedziałku do piątku szłam ZAWSZE po południu na siłownię na ok 1,5 h, czasem na 2h, zdarzało mi się nawet po 3h, 4h. Starałam się zawsze spalac tyle ile wychodziło mi kcal ponad moje dzienne zapotrzebowanie, czyli jak mialam 1500 to spalalam 400, a jak 2000 to 900 kcal. Moglam cale popoludnie spędzic na silce byleby tylko spalić nadmiar. A czasem dużo go było, bo lubię jeść. Robilam co moglam, oprocz kasy na silke wydawalam jeszcze forse na zdrową żywność, a nie schudlam ANI KILOGRAMA Zamierzam rzucic to wszystko w cholere, bo skoro i tak nie schudne to po co mam odbierac sobie przyjemnosc z jedzenia. Aha a mam do zrzucenia tylko 7 kg, ale waga od kilku lat taka sama Sama nie liczylam kalorii, mam w telefonie kalkulator wagi, a jak spalam to na urządzeniu widzę ile spaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na siłowni należy ćwiczyć , a nie tylko być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Jezu mam to samo :o Jakbys o mnie pisala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz tak jak ja, że chudniesz po prostu od ograniczania jedzenia (i to konkretnego ograniczania). Ja jeżdżąc 5 dni w tygodniu po 7 km na rowerze i chodząc około 2 km przytyłam w ciągu 2 lat KILKADZIESIĄT kilogramów. Ruch gów/no daje jak się za dużo je, ja dodatkowo brałam tabletki anty które wpłynęły na wzrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz czytac idioto? Napisalam ze np. jak zjadlam 1500 to spalam 400 kcal, a tego raczej nie da się wykonac samym "byciem" na silowni. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie to co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.04 kurde, może być, bo ja też trochę przytyłam w tym czasie. :o Ale nie dam rady się głodzić, ja muszę jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę przytyć ani 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja jeszcze dodatkowo w międzyczasie krótko byłam w ciąży (zakończonej poronieniem), wtedy nie wiadomo skąd kilogramów przybywało (pomimo ruchu) obawiam się, że krótki okres ciąży+jedne drugie tabletki anty bardzo negatywnie wpłynęły na mój metabolizm a i tak genetycznie mam zakodowane gromadzenie tłuszczu. Obecnie mam naprawdę dużą nadwagę i nie mam pojęcia jak się zabrać za odchudzanie, a głodówki mi się nie widzą. Pomimo jakiejś tam kondycji jest mi ciężko ze względu na duży nadbagaż kilogramów. Czuję się jakbym była w pułapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.10 też mam genetycznie zakodowane gromadzenie tluszczu Wszyscy w rodzinie są mniej wiecej grubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie 4 miesiąc na diecie z chodakowską, ćwiczę na siłowni, rower, kardio i skalpel chodakowskiej i też g****o to daje tylko bardziej puchnę, fakt mam nerwicę to może być przyczyna muszę też znów zrobić badania na tarczycę i hormony, za każdym razem jak wprowadzam coś nowego chudnę 1,2 kg a potem waga znów idzie w górę przy tym samym trybie życia jak na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby rozwiać wątpliwości moja dieta 1 500 kal ułożona przez dietetyków dziewczyny na niej chudną a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy chcecie w 2 miesiace wygladac jak modelki, ja od ponad poltora roku zmieniam diete i duzo cwicze w sensie ze chodzenie jazda na rowerze, bo to pomaga, i dopiero od niedawna mi sie sylwetka zmienia, a waga stoi w miejscu. Sadlo znika ale pojawia sie co innego. Ja sie czuje lzejszy mimo ze waga pokazuje ciagle ta sama liczbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie baby zrzucic wage to polecam tydzien glodowki, jedzenie tyle co nic ale duzo wody, okolo 3 litrow dziennie wypijam jak jestem na glodowce, 3 litry minimum. Zaraz bedziecie wazyc 3-4kg mniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w cyce ci nie posżło nic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka tematu1738398
Jezu, dzieki że tu piszecie w moim temacie, bo myslalam ze tylko ja tak mam Ja ustalam moja dzienne zapotrzebowanie najnizej jak moge a i tak gowno to dalo Najbardziej nie moge zniesc tego, ze inni moga jesc ile chca i maja idealna figure, a ja z kolei moge cwiczyc ile chce a i tak bede gruba jak beka To tak cholernie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie nie schudnie. Nie zebym robiła reklame ale polecam dwie rzeczy : 1) kalkulator kalori ( w necie za 19,90/mc) 2)trener personalny przez pierwsze 1-2 mc cwiczeń Ja tym sposobem po 2 mc z 80 spadłam do 73 teraz juz cwicze sama bo wiem dokładnkie jak mam robic cwiczenia no io podczas treningów osobistych złapałam motywacje. Z kalkulatora korzystam nadal,po miesiacu jest za 15,90/mc bo mi rozpisuje białka wegle,tłuszcze i tez morywuje. Polecam te dwie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego na odchudzanie dziala jak lekarstwo zblendowane liscie szpinaku i pomarancze z woda + cokolwiek, zawsze po wypiciu takiego eliksiru czuje sie chudszy... W lidlu paczka lisci szpinaku i pomarancze to grosze, ja dodaje sobie okolo dwoch garsci szpinaku 1-2 pomarancze cytryne tez mozna, imbir banany jablka wszystko co sie chce. Taniej was wyjdzie niz silownia a pijac codziennie taki eliksir zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka tematu1738398
14.23 przeciez mi wlasnie zalezy na sylwetce a nie na wadze. Pisalam ze przez te 2 miesiace wzroslo mi w obwodzie wszedzie ok 4 cm czyli wszedzie zgrublam, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka tematu1738398
Sprobuje tego koktajlu bo i tak nie mam nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie jeżdżę rowerem do pracy, to jakieś 6-7 km. Do tego mam ogród do ogarnięcia, więc po pracy kosiarka, grabie, grządki, itp, więc ruch u mnie jest. Nie jem śniadania (tylko kawa), w pracy na drugie śniadanie kanapka. W domu obiad i kolacja. Specjalnie się nie obżeram, raz dziennie jem słodycze (na podwieczorek do herbaty). I nadal jestem gruba. Odkąd przeprowadziliśmy się na wieś mój mąż schudł 5 kg, bo trzeba przy domu robić, ruszać się, itp. Ja robię to samo, jem mniej! a waga stoi! :D Ten ruch dla schudnięcia, to pic na wodę i tyle, nie schudnę póki nie zrobię głodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spowolniłaś metabolizm jedzeniem musisz jeść więcej wtedy rozkręcisz metabolizm i przyśpieszy ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi metabolizm rozwaliły antydepresanty, które przez kilka miesięcy brałam razem z antykoncepcją więc to już w ogóle mieszanka wybuchowa :( szczerze mówiąc trochę już mam dosyć chodzenia po lekarzach autorko może masz rozwalone hormony stąd to poronienie i problemy z wagą, niestety ja tak miałam że cokolwiek bym nie jadła na tych lekach to przybierałam momentalnie jednego waga ta sama a ja 2-3 dni juz o 2, 3 kg większa :( teraz muszę zrzucić 20 kg i nic dosłownie nie działa nawet chodziłam na zabiegi akupunktury pomogły ale na bezsenność a nie na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobisz głodówkę to drastycznie ci się spowolni metabolizm i będziesz jeszcze bardziej tyła nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14: 25 sama woda schodzi a potem witaj efekcie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest twoja natura i powinnaś to zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaprzestałam uprawiać seks to automatycznie waga mi poszła w dół więc może tobie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha gościu z 14: 28 mój wątek jest z 14: 21 hahaha mój brat jest trenerem personalnym i ustawił mi trening i dietę i też nie chudłam, autorko mam jeszcze innym pomysł może za duży poziom kortyzolu- hormonu stresu też utrudnia odchudzanie, a częste i długie treningi tylko go podnoszą dlatego lepiej ćwiczyć 3- 4 razy w tygodniu a reszta to spacery i relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka tematu1738398
Jestem autorką, ale nie ja pisalam o poronieniu Nigdy nie bylam na glodówce i nie zamierzam bo zwyczajnie nie dam rady, nikogo nie bede oszukiwac Metabolizm mam b. wolny, ale to wszystko genetycznie uwarunkowane (inaczej nie umiem tego wytlumaczyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×