Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda123321

Nic z alimentow.

Polecane posty

Gość Magda123321

Cześć. Kilka lat temu moi rodzice rozwiedli się się. aktualnie mieszkam tylko z mamą. Z tatą nie mam kontaktu. Jestem uczennica LO. Mój problem polega na tym że od paru miesięcy mam 18 lat i nic z płaconych 800zl miesięcznie alimentów. Dostaje jedynie od babci 20 zł raz na dwa miesiące. :( nawet o 3zl muszę prosić mamę, a kiedy kilka msc temu chciałam chociaż 50 zł z alimentow, to matka odmówiła mówiąc że z tych pieniędzy spłaca kredyt mieszkaniowy. Nie mam nic. Nawet durne 5zl z alimentow. :/ potrzebuje 150 zł na prezent a nie wiem czy rozmawiać z mamą o tym żeby mi pozyczyla z MOICH ALIMENTOW jakąkolwiek kwotę. Mówi że z moich alimentów kupuje mi buty i ubrania, ale to 2-3 razy na pół roku. A matka co miesiąc kupuje sobie biżuterię z Aparatu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo jeszcze chcesz pasozytowac na twoich rodzicach i babci? Przeciez w twoim wieku kobiety sa juz na studiach albo maja sponsorow nie mowiac juz o tym, ze sa takie, ktore pracuja i zarabiaja na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam matkę egoistke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA123321
Jakie studia? Jestem w 2 klasie LO hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz 18 lat to jest chyba takie coś że do twoich rąk mogą pieniądze przychodzić i wtedy ty zostawisz sobie tyle ile potrzebujesz na miesiąc a reszte oddajesz matce. Ojciec płaci czy z funduszu alimentacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
" Magda123321 dziś Jestem uczennica LO. " xxx Na co pada odpowiedź: " gość dziś Jak dlugo jeszcze chcesz pasozytowac na twoich rodzicach i babci? Przeciez w twoim wieku kobiety sa juz na studiach albo maja sponsorow nie mowiac juz o tym, ze sa takie, ktore pracuja i zarabiaja na siebie. " xxx xxx Heh, ciężko być jednocześnie w liceum i na studiach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ojciec płaci bo 800 zł nie doczytałam. na konto czy pocztą? spróbuj z ojcem załatwić żeby tobie przesyłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro 800 zł to ojciec płaci,fundusz daje max 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wakacje, do szkoły nie chodzisz, dlaczego nie znajdziesz sobie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec placi bo z fa nie ma takich wysokich alimentow jak sadzisz ile kosztuje twoje utrzymanie - oplaty za ieszkanie, jedzenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nie powinien placic, bo jestes pelnoletnia. Wez sie do roboty to bedziesz miala kase. Liceum w twojej sytuacji to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty p********z! jakie nie powinien? uczy się dziewczyna to ma z****** obowiązek płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec płaci ze swoich funduszy bo tak naprawdę jest bogaty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty to nie kieszonkowe, że ojciec będzie przesyłał jej, ona zostawi sobie ile potrzebuje, a resztę odda matce. Choć z drugiej strony jesteś pełnoletnia, więc alimenty mogą, zgodnie z prawem, trafiać w całości do ciebie, tylko wtedy musiałabyś się sama utrzymywac, no i nie zazdroszczę wtedy sytuacji w domu. Dziwna ta twoja matka, nie rozumie, że dziewczyna w twoim wieku potrzebuje czasem pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×