Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

V. B.

Nie było niespodzianki. Z góry było ustalone kto wygra w tancu z gwiazdami

Polecane posty

To była jedyna edycja w której od pierwszego odcinka mówiło sie za kulisami kto ma być zwycięzcą. Dorota technicznie dobrze tańcz, ale nie ma w sobie tego czegoś, wyrazania w tancu emocji mimiką twarzy, zabawy. blanka puszczała oczko, usmiechała się, była filuterna i wyglądała w tańcu jak zakochana, czy zauroczona. Dorota była tylko techniczna, bez emocji. Ale Blanka jest prawdziwym zawodowcem i jej partner, także jest bardzo dobrym partnerem. Mi się bardziej podobali niż Dorota Gardias. Przyjemnie było popatrzeć na ciekawe aranżacje i ich lekki taniec. Właśnie lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wygrał? tzn kto tanczyl z ta blanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się skonczyło i dostała porsze, a ja siedzę na Kafe i przegrywam zycie zamiast w TVN wygrywać porszaka : Kim jest ta Lenka? To jej piosenki, czy spiewa czyjeś? Wydają mi się stare i znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłanka
Bo to koszerna telewizja. A ci nie wypuszczą z łap porche dla jakiegoś ,,Polaczka,,. Tam nawet prezenterka pogody musi być swoja ,,koszerna,, Bartek choć był najlepszy, nie mial szans. Zawsze tak się dziwnie składa , że wygrywa jakaś koszer- gwiazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś Bartek kasprzykowski, ale nie wiem co to za "gwiazda" jednak dobrze tańczy. Ogólnie bardziej znałem nazwiaka tancerzy niż tych gwiazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam, ani teraz, ani nigdy. Choć ten serial i tak pewnie jest o niebo lepszy od tych gniotow na poziomie dna w stylu M jak miłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×