Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gryph

Nie chcę być samicą rozpłodową

Polecane posty

Gość Gryph

Nigdy! Wolę umrzeć niż się rozmnożyć, hodować w środku pasożyta, który by mnie pożerał od środka, a potem bym przytulała różowego kartofla, który by mnie rozerwał, wydostając się na zewnątrz! Nie chcę rozłożyć kończyn przed obrzydliwym bykiem rozpłodowym, pozwolić mu zajrzeć tam, gdzie słońce nie dociera, pozwolić mu rozerwać mnie od środka obrzydliwym, podłużnym organem i napełnić białym, kleistym płynem. Nie chcę! Już wolałabym umierać na nowotwór niż być w ciąży i rodzić! I uważam kobiety, które rodzą dzieci za idiotki! Możecie mnie uważać za potwora, ale ja jestem osobą myślącą i bardziej wrażliwą niż te samice rozpłodowe! Kto uważa, że mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes stworzona do rzniecia a nie do rodzenia dzieci:P Chodz bedziemy sie bzykac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Ludzie są różni. Jedne kobiety chcą mieć dziecko, a inne nie. Tu nie ma ogólnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Jestem inna niż większość kobiet, ale czy to znaczy, że jestem gorsza? Czy to, że wolę gry komputerowe, politykę, komputery od oglądania telenoweli czy robienia dzieci czyni mnie gorszą? Chociaż jestem nieco romantyczna, sentymentalna, ale to też mnie odróżnia od koleżanek, bo ja lubię filozoficzne dyskusje na abstrakcyjne tematy niż na przyziemne. Czy to coś złego, ze jestem inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sex lubisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Jesteś w porządku. Jesteś fajna. I nadal taka bądź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie buntuj dziewczyny:P Kazda kobieta musi lubic sex:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twierdzisz że: A)Byłaś pasożytem który hodowla twoja matka, która jest idiotką B)twój ojciec jest bykiem rozplodowym Twoje relacje z rodzicami chyba nie są najlepsze? No chyba, że cię bocian przyniósł lub znaleźli cię w kapuście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, jest niechcianym dzieckiem mlodocianej patologi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Nienawidzę seksu! I mam do tego prawo! I nie jestem taka jak 99% kobiet, nienawidzę seksu! I wasze grubiańskie odpowiedzi tego nie zmienią. Skąd w was tyle bezduszności, braku zrozumienia dla tych wrażliwych ludzi, których odrzuca seks? Dlaczego niby mam być gorsza dlatego, że nie lubię seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkowicie sie z toba zgadzam autorko. Spoleczenstwo ma niestety gleboko zakodowane ze macierzynstwo to cos wspanialego. Ale to nie jest swiadomy wybor tylko zapisany w genach instynkt przetrwania gatunku. Ktokolwiek majacy wieksza swiadomosc nie chce tego. Dlatego tez wiekszosc ludzi nie ma tej swiadomosci aby gatunek przetrwal. I stad cala spoleczna otoczka i gloryfikacja. Bleurgh. Obrzydliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko, powiedz kto cie tak skrzywdzil?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkich, co czepiaja sie rodzicow autorki tematu-kiedys byly inne czasy. Inni ludzie. dzieci miały szacunek. nie zdecyduje sie na dzicko w tych czasach. wolę podróżować, kolekcjonować, nie miec sladu po cc lub rozciagnietej pochwy. jest tyle mozliwosci. po co? PS lubię autorkę tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wasze matki to idiotki, skoro was urodzily. Gdyby nie ten instynkt to by was na świecie nie bylo. Pasożyty j****e, pewnie matka was nie kochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Dziękuję za poparcie, za to, że niektórzy z was podzielają moje zdanie. Kiedy widzę kobietę w ciąży, widzę jedno-śmierć. Ona nosi w sobie żywego trupa. Dlaczego? Ponieważ skazując to dziecko na życie ( a nie pytała tego dziecka o zdanie, czy ma ochotę żyć!), skazuje to dziecko jednocześnie na śmierć. I matki tego w ogóle nie widzą! Im kobieta inteligentniejsza, wrażliwsza, skłonna do refleksji, tym odczuwa większy strach, wątpliwości, przed ciążą, rodzeniem. Samice rozpłodowe nie mają lęków, słabości, wątpliwości. One drżą z rozkoszy z tego powodu, że podtrzymują ten złowrogi pochód śmierci, że ciąża zmusza je do kilkugodzinnego wymiotowania do muszli klozetowej. One tylko zacisną zęby i dostają orgazmu w czasie porodu, bo uwielbiają to robić. A co będzie, jeżeli dziecko zachoruje i umrze przed swoimi rodzicami? Prokreacja to śmierć-gorzkie zwycięstwo gatunku nad jednostką. Ja jestem za wrażliwa na seks, ciążę, rodzenie dzieci. Mogłabym nawet od tego umrzeć. Nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dobrobytu w doopach sie poprzewracalo baba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Jestem melancholikiem, mam zdolności artystyczne, rysuję, czytam książki. Po mnie zostaną wspaniałe dzieła artystyczne, a samice rozpłodowe tylko się nabijają na pal i rozprzestrzeniają materiał genetyczny. Boję się tego tryumfu nagiej, bezlitosnej, okrutnej, bezwzględnej, zadającej ból natury. Prokreacja to gorzkie zwycięstwo gatunku nad jednostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Kochana Gryph :) Wyślij mi proszę jakąś fotkę: gothic_creature(małpa)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Boję się ujawnić, bo mam w adresie e-mail moje prawdziwe imię i nazwisko. Kiedyś nawiązałam kontakt z mężczyzną, który podawał się za aseksualnego, a potem domagał się ode mnie rozbieranych zdjęć. Oczywiście, natychmiast zerwałam kontakt, odpisując mu na koniec: Myślałam, że jesteś asem, a okazałeś się być dewiantem. Złamał mi serce. Nie chcę umierać, nie chcę przemijać, nie chcę się rozmanażać. Chcę być w jednym kawałku. Wierzę, że istnieją romantycy, zwolennicy miłości romantycznej, aseksualni. Lubię wrażliwych młodzieńców, nie płaczliwych, ale dusze wrażliwe na sztukę, piękno i dobro. Czy teraz nadal uważacie mnie za taką okropną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Moim zdaniem jesteś cudna. Przyślij mi proszę fotkę. Nie szkodzi że ujawnisz mi swoje imię i nazwisko, bo zostaną tylko dla mnie, i w żaden sposób ich nie wykorzystam. Pozwól mi zobaczyć twoją duszę, w twoich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce być "samicą rozpłodową" jak to mówisz, bo znalazłam miłość swojego zycia i chce miec owoc tej miłości. Dziecko podobne do mnie i mojego męża, chce miec swoją własną rodzinę, która będę kochać i która będzie kochać mnie i zawsze będziemy mogli na siebie liczyć. No ale jak nie miałam faceta myślałam podobnie jak ty :) takze jak znajdziesz milosc to może ci się to odmieni, jesli nie to nigdy tego nie zrozumiesz i tyle. A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Gothic (przemyślany pseudonim, świadczy o Tobie dobrze, ja swój wzięłam stąd, że lubię rysować mityczne stworzenia, czyli np. gryfy). Twoja odpowiedź to balsam na moją poranioną duszę. Tak bardzo chciałabym, żebyś był podobny do mnie w poglądach. Ale zżera mnie strach, tyle ludzi mnie skrzywdziło. Pozdrawiam Cię serdecznie. Czym zasłużyłam na Twoje pochwały, gotycki dżentelmenie? Wzruszyły mnie twoje pochwały, naprawdę. Chcę wierzyć, że jest na świecie więcej ludzi, którzy myślą, tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Moja kochana Gryph :) Zasłużyłaś na pochwałę tym kim jesteś. A jesteś cudna, i to mi wystarczy :) Pozwól mi proszę posiąść twoją duszę. Obiecuję że będę się nią opiekował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są rozne fobie. Poza tym ok 3 % ludzi jest aseksualnych. Bywa. Ale ty jestes do tego nielogiczna. Gdyby nie było samic rozplodowych, nie mialabys przed kim teraz wypisywac swoich manifestów, bo wszytkich czytajach ktos urodził. Nie mowiac o tym, ze komputer tez wymysli ludzie urodzeni przez rozplodowe samice. Jesli jestes naprawdę przeciw takiemu porządkowi świata, poszukaj jaskini z dala od wyrosnietych rozowych kartofli ( czyli ludzkości) i czekaj w niej konca, inaczej to , co piszesz jest kompletnie niekonsekwentne i nie trzyma sie kupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzenie dla forsy z socjalu a nie z miłości źle wróży rodzonym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Twoje życie, Twój wybór. :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
A skąd wiesz czy osoby które się urodziły zrobiły to bez własnej woli? Może wszyscy co się urodzili chcieli się urodzić, a osoby które nie chciały się urodzić po prostu się nie urodziły. Nie jest zbyt oryginalna po prostu robisz wielkie halo z tego, że nie chcesz rodzić i uprawiać seksu. Nikt cię nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i wielu po urodzeniu straciło entuzjazm a ci bardziej odważni zrezygnowali wcześniej wieszając się na linie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Tak też bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
"posiąść" to zbyt brutalne określenie, trochę mnie wystraszyło....Wybacz mi, gotycki dżentelmenie (mogę Cię tak nazywać?), tak bardzo się boję....Ale dziękuję Ci. Dziękuję. Tymi kilkoma ciepłymi zdaniami wprowadziłeś lekki promyk światła do mojego mrocznego świata. Ludzie mnie tutaj brutalnie atakują, a Ty jeden widzisz we mnie....człowieka. Widzisz we mnie człowieczeństwo. Dziękuję Ci, zaraz wyślę Ci moje zdjęcia. A tak w ogóle to uważam, że przydałoby się więcej czułości, wrażliwości, delikatności, elegancji. Wrażliwość na piękno, sztukę, wiedza, oczytanie, łzy wzruszenia w oczach-to cechy, z których młodzieńcy powinni być dumni. Oni są skarbem, takich należy cenić i szanować. Świat nie może się składać z samych twardzieli i bokserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×