Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda kobieta ewcia

Nie chce mieć dzieci, a wy? Czy jest tu ktoś taki jak ja? :)

Polecane posty

Gość młoda kobieta ewcia

Nigdy nie lubiłam dzieci, irytowaly mnie, denerwowały, nie widzę żadnych pozytytywnych rzeczy z posiadania dziecka. O wiele lepiej mi samej z mężem. Wy też tak macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie mamy, a teraz s********j czy bezdzietne frustratki muszą codziennie zakładać ten sam temat? czekasz na oklaski czy jak? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakbys wpadla to bys je zabila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaona261989
Każdy jest inny. Co kto robi to jego indywidualna wola. Głupotą i chamstwem jest wmawiać komuś nasze racje, co wypada a co nie. Każdy postępuje według siebie i nic nam do tego. Nie rozumiem ludzi, którzy mają w brzydkim zwyczaju włazić z butami do cudzego życia. Ja też nie przepadam za dziećmi, tzn jest tak w obecnym czasie i sytuacji. Co będzie kiedyś? Nie wiem... wiadomo,że dziecko to obowiązek, wydatek, poświęcenie a z drugiej ktoś kogo można pokochać, przytulić i być dumnym... może kiedyś mi się odmieni? może tak, może nie... ale uważam, że nie można nikogo popędzać do posiadania dzieci... dziecko powinno być chciane, kochane... wtedy będzie szczęśliwe :) każdy ma swój czas i swoje poglądy co do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kobieta ewcia
niczym się nie chwale, tylko się pytam czy jest tu ktoś taki jak ja :) jestem też ciekawa ile jest takich osób. Nie ma szans, że zajde, ale jeśli to się stanie to najpierw leki wczesnoporonne bym zażyła, a jak nie pomogą to aborcja, innego wyjścia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaona261989
A nie lepiej po prostu umiejętnie się zabezpieczyć? Uniknie się wtedy niespodzianek... jak ktoś się umie zabezpieczyć to wpadek nie ma... no chyba, że na własne życzenie... dobre zabezpieczenie to lepsze to niż aborcje itp głupoty... przynajmniej człowiek ma czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś ty głupia, dno by się obraziło mając Ciebie nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dla Ciebie, ale dla tych dzieci szczęście, że ich nie masz. Takie jak Ty nie powinny się rozmnażać. Jest wiele innych kobiet, które doskonale Cię wyręczą, a Ty może nigdy nie zaznasz jednego z największych szczęść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmbq
Ja nie chcę mieć dzieci ale z innych powodów niż autorka. Lubię dzieci, ale nie chcę ich mieć ponieważ sprowadzenie na ten zj..any świat nowej istoty jest dla mnie zbrodnią. Życie jest ch..owe, nie chcę żeby ktoś przeze mnie cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie wojny było bardziej ch...we a dzieci się rodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmbq
Do gość to żaden argument dlatego, że ludzie to bezmózgie zwierzęta, nie kierują się rozumem tylko instynktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kobieta ewcia
Dla mnie to nie szczęście, jak można być z czegoś czego się nie lubi, nie chce, nie cierpi i czego za wszelką cenę chce się uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kobieta ewcia
* z czegoś szczęśliwym czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×