Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce żyć. Mam dość

Polecane posty

Gość gość

Jestem nikim. Nie mam pracy, pieniędzy, doświadczenia, studiow, perspektyw ani możliwości. Zdrowie również mi nie dopisuje, nie mam takze narzeczonego/męża, dzieci, własnej rodziny czy przyjaciół. Nie mam po co żyć, nie mam już sił walczyć. Nikomu nie jestem potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało że nie masz ani mozliwości ani perspektyw na udane życie ? Nie masz dla kogo zyć to żyj dla siebie samej , wiele osób jest samotnych i nie mówią że nie mają po co żyć . Skąd wiesz co cię czeka za tydzień , miesiąc , za rok .. Życie nie raz może cię jeszcze pozytywnie zaskoczyć , nie możesz się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie chce przyjąć do pracy, bo nie mam doświadczenia, próbowałam już chyba wszędzie. Na studia mnie nie stać, musiałabym iść na zaoczne, a to spory koszt + utrzymanie się w innym mieście (tu gdzie mieszkam nie ma uczelni) Nie ma dla mnie ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jesteś? Pamiętaj, że to Twoje życie i musisz sama wziąć za nie odpowiedzialność. Jeżeli chcesz się uczyć to zawsze możesz, pracę też można znaleźć, podobnie znajomych ... Zamiast się zastanawiać nad tym co nie wyszło, działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już 'stara'. Ludzie w moim wieku maja już poukładane życie, skończone studia, prace, awansują, zakładają rodziny, kupują mieszkania... 27 letni nieudacznik nie ma już na nic szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z jakiego miasta jesteś i gdzie tej pracy szukałaś bo u mnie pracy jest pod dostatkiem . Może masz za wysokie wymagania nie mając wykształcenia i stąd te porażki . A próbowałaś np , w markecie na kasę ? Żadna praca nie hańbi , zacznij od jakiejkolwiek by mieć jakieś pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale nie mam doświadczenia w handlu, obsłudze klienta, kasy i wszędzie mnie odsyłają z kwitkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem mam podobnie jak może się poznamy wsoplczuje przytulam i proszę o kontakt dziewczyno. Co się stało aż tak zle, nie mów tak o sobie. Jak chcesz może się poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×