Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie cierpie swojej pracy

Polecane posty

Gość gość

moja nowa praca jest nudna, koszmarnie nudna, kiepsko platna i do tego nie lubie nawet dziewczyny z ktora pracujemy na zmiane. jedyna zaleta to ze nie pracuje fizycznie... ale tak tojest męka dla mnie. kiedy rano wstaje i wiem ze musze isc do pracy to mnie sciska w zoladku, jest mi niedobrze, jak juz dotre na miejsce to nke potrafie sie odprezyc, ciagle mysle czy czegos nie zrobilam zle, ile zostalo do konca, kiedy bede miec wolne... pierwszy raz w 10 letnim zyciu zawodowym mam cos takiego :( nie chcialam znowu musiec szukac pracy, ale dzis wlasnie zaczelam... wiem ze znajde, ale nie wiem nawet co bede mowic przyszlemu pracodawcy na rozmowie, kiedy zapyta czemu odchodze z poprzedniej firmy... mam mowic prawde, ze nie umialam sie zaaklimatyzowac, ze atmosfera mnie przytloczyla, praca mi sie nie podobala? same negatywy, wyjde na pesymistke a wcale taka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też prostytutka
praca w burdelu do najłatwiejszych i najciekawszych nie należy, wiemy to, ale co innego zostało? kasa w biedrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam w swojej obecnej pracy :/ wkurza mnie to, ale własnie jestem w trakcie 2 rekrutacji, więc może będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę zachowaj dla siebie a pracodawcy powiedz co lubi usłyszeć. Np nie było szans na poszerzanie wiedzy, dodatkowych kursów, było jednostajnie i nudno a ty lubisz nowe wyzwania, chcesz rozwijać swoje umiejętności itp. Pobajeruj na tyle na ile wiesz że możesz i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz jezeli na prawde jestes niezadowlowna ze swojej pracy to mozesz poszukac innej sporo ciekawych ofert pracy jest na gowork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×