Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie kocham swojego faceta

Polecane posty

Gość gość

Jak powiedzieć komuś "nie kocham Ciebie"-tak definitywnie.2 lata temu facetowi tak powiedziałam,odeszłam i wróciłam,zachorował, żal mi go było i zostałam z powodu choroby jego,pomagałam mu,on nadal nie zmienił zachowania no i myślałam,że wezmę to na klatę a teraz znowu po roku stwierdzam,że na siłę nie mogę być z nim.Nie daję sobie rady z odejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gość111
Niestety znam to doskonale. Musisz powiedzieć mu wprost bo inaczej będziesz się męczyć. A szkoda twojego zdrowia. Ewentualnie możesz powiedzieć żebyście zostali przyjaciółmi będziecie mieć ze sobą kontakt. I w razie czego może na Ciebie liczyć. Z litości też nie ma sensu z kimś być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale.. po co..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie kochałam, ani nie czułam się kochana. Bardzo chciałam poczuć że go kocham, ale nie kochałam. Oszukiwałam siebie, że musi upłynąć więcej czasu żebym pokochała. zresztą on był dla mnie niedobry. Odeszłam. Do zakochania potrzebna jest fascynacja, a mnie już mało co fascynuje w mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gość111
Bo za dużo razy byłaś zraniona jak ja. Jeśli nie chcesz utrzymywać kontaktu z nim to powiedz wprost ze to koniec. Przez to ze był dla Ciebie nie dobry uczucie wygasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gość111
Nikt nie może zmusic drugiej osoby do milosci. Ty tez musisz pomyslec o sobie chodz trochę a nie żeby innym było dobrze twoim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu że nie pasujecie do siebie i najlepiej to zakończyć, proste jak byk, ale kobiety to tchórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tchórze i manipulantki!!! odeszła za pierwszym razem, a on się nie złamał, nie zmienichał zachowania, jej slowa "on nadal nie zmienił zachowania " ciekawe co to znaczy? że nie zaakceptował twoich wybryków laseczko?? i ona wróciła do niego, a on nadal się nie zmienia więc ona s*******a raz jeszcze. głupia dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gość111
Boimi się reakcji facetow bo potrafia uderzyć lub powiedzieć ze chcą się zabic z naszego powodu bo powiedzialysmy im koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz sie jednej waznej rzeczy - nigdy nie zyj dla kogos.. Bo i tak nikt nie doceni. Szvzesliwi sa ludzie tylko w otoczeniu szczesliwych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111gość111
Dokładnie i tu masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.19- NIE!Uderzył nieraz,poniżał choć nigdy go nie zdradziłam i jak pies obok latam zawsze,odezwać mi się nie wolno było,bo tylko on miał rację.Lać się nie dam.Ale pomóc trzeba komuś jak ma podejrzenie nowotworu?Niejedna by s**********a za takie traktowanie dawno.A ja mu zmieniałam wory stomijne(o ile wiesz co to),po operacjach jakie przeszedł pomagałam mu dojść do siebie.Więc mnie k*wa nie oceniaj.Ty się właśnie tą wypowiedzią infantylną ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×