Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

Gość gość
Nie ma obietnicy białego małżeństwa dla narzeczonej, to nie ma ślubu, proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty rzadnej nie będziesz miał bo przegrywy nie mają lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My uprawiali my seks przed ślubem lecz jest nieistotne przed czy po ślubie! Ważne jest zwłaszcza dla nas obojga że mąż był prawiczkim ja dziewicą nie ma byłych. Intymność to ja i mąż jest zawsze przy Każdy badaniu cipki i wspierał porody! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma obietnicy białego małżeństwa dla narzeczonej, to nie ma ślubu, proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma obietnicy białego małżeństwa dla narzeczonej, to nie ma ślubu, proste! Taka obietnica to dowód, że prawdziwy mężczyzna kocha, a nie jest zwierzęciem, które potrzebuje darmowej prostytutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam dziewicą, mąż nie był prawiczkiem, jako jedyna w tym towarzystwie jestem zamężna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sjoncz juz wasc...kiedy zrozumiesz,ze te tematy Ciebie noe dotycza! Ty. Igdy nie bedziesz Mial zony lub chociaz cienia szansy na Nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał nie przejmuj się Islamiści przyjdą do Polski i wszystkie puszczalskie k***y wybiją co do nogi. Niema dziewictwa dla męża niema ślubu, a kobieta, która się puściła powinna zostać ukamienowana jak nakazuje prawo Mojżeszowe. A tymi docinkami, że będziesz sam to się nie przejmuj, bo nawet Adolf Hitler miał kochankę, która potem została jego żoną. Dla nas - prawdziwych Mężczyzn znajdzie się dziewicza, mądra i wierna kobieta, którą będziemy mogli uszczęśliwić. A ich skręca z bezsilności, bo wiedzą, że znajdziemy sobie żony a one puszczalskie k***y pujdą pod nuż i to ich boli. Na koniec chciałem ci podziękować Drogi Michale, ponieważ to twoje tematy zainspirowały mnie do rozpoczęcia aktywności na tym forum. Odwalasz kawał dobrej roboty. Pamiętaj nie poddawaj się, bo takich jak my jest więcej takich normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś I tak powinno być. Dziewica dla prawiczka, cudzołożnica dla cudzołożnika. Masz szczęście że masz męża, bo w przeciwnym razie Islamiści by ci łeb obcieli za cudzołóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli miałam jednego przed mężem ale sam mi to wyłączył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was wszystkich :D Jestem dziewicą i brzydzę się wami Już prędzej skoczę pod pociąg niż spojrzę na któregoś z was, wiecznych prawiczków, którzy przegrali życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz przestan wszystkich zanudzac swoimi kompleksami i nie zawracaj Wisły kijkiem. Dla wiekszosci osob w 21 wieku ani dziewictwo noe jest wartoscia ani slub nie jest aspiracja. Idz do psychologa bo najwyrazniej cie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna dziewczyna, dziewica , czy nie , i tak nie zechce chama i idioty typu autor, wiec jedgo rozwazania i tak nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To ty przegrałaś życie z takimi poglądami. Zapewne trafisz na jakiegoś k****arza, który nie szanuje kobiet i skończysz jak większość takich co tak piszą. Zostanie samotną matko, albo starą panną wykorzystaną przez jakiegoś s********a. To przykre ale niestety prawdziwe. Obyś kiedyś zmądrzała i zaczęła myśleć normalnie. Zmień się zanim nie będzie za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zdanie zapewne jest dla mnie świętością :D Jeszcze tego brakowało, żeby jakiś kafeteryjny psychol mówił mi jak mam żyć :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Radzę tobie i takim ludziom jak ty się pilnować, bo Islam depcze wam po piętach, a argument o XXI wieku jest po prostu żałosny. Sam masz kompleksy skoro w twoim tekście widać tyle frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli miałam jednego przed mężem ale sam mi to wybaczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeśli o tym wiedział i to zaakceptował, to ja nie widzę problemu. Sytuacja byłaby dramatyczna jeśli byś go okłamała. Jeżeli twój mąż był prawiczkiem to trochę źle świadczy o jego chonorze, ale jak wspomniałem jest ok. Choć jeżeli uprawialiście z mężem seks przed ślubem, to nie wróże waszemu małżeństwu świetlanej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był sex przed ślubem ale jesteśmy już 9 lat po ślubie i nadal kest wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat kobiety na temat nieprawiczków "Pozwol ze zamiast prawiczkow ja cie oswiece jesli pozwolisz. Mam 37 lat i 2 synow 9 i 15 lat i widze co sie dzieje wsrod mlodziezy. Seks seks seks i jeszcze raz seks. Jak ktos przed slube zalicza kolejne dziewczyny to dlaczego po slubie nagle mialby przestac. Nie jestem fanka barona pancernego ale w wielu kwestiach szczegolnie nt. rodziny ma racje jak malo kto. Nie jestem tez zadna moherka ale nie chce by moi synowie zachowywali sie jak psy na baby. Jak tobie nie przeszkadzalo miec wiele zwiazkow i z kazdym uprawiac seks to gratuluje. Niech zgadne jestes nadal niezamezna nie z wyboru prawda?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wątpię abyś była w stanie być wierną swojemu mężowi za wszelką cenę i niezależnie od okoliczności [kryzys małżeński]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże! Ten wyżej to jakiś stary pierdziel po zawodówce, który nawet pisać dobrze nie umie Ja pierdole.... "Chonor" :D :D :D Kurwa, co się dzieje z tą kafeterią Ja jestem dziewicą i zamierzam zostać lesbijką, skoro wszyscy faceci to tacy zboczeńcy i fetyszyści 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie inni sie nie liczą bo jest mi.z nim dobrze, a kryzysy już były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks po ślubie gwarancja zadowolenia ze związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Brawo! Brawo! Oto słowa prawdziwie mądrej kobiety z wartościami. Takich powinno być więcej. Takie kobiety powinno się klonować dla dobra społeczeństwa a puszczalskie bydło jak każe Bóg kamienować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nadzieje ze tego zyeba wyzej ktos ukamieniuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te kobiety co mają ok 40 lat mają jakieś wartości i były dobrze wychowane w porównaniu do tych dzisiejszych kobiet co uważają czystość za zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×