Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ACE

nie ma to jak cudowny początek końca tygodnia

Polecane posty

no nie, ktoś mi zakroił torebkę z połową mojej wypłaty i telefonem na który pół roku chorowałam zanim go kupiłam... do tego nie umiałam odmówić sobie wczoraj piwska rozpaczy po pracy i teraz nie mogę się uczyć bo katz na to nie pozwala, zresztą nie tylko katz, pogoda również... jescze bym sobie trochę pomarudziła ale chyba nawet na to siłów nie mam ;) jest poprostu cudownie:O jedyny plus to taki, że w takich chwilach jak ta wiem, że żadne problemy mi nie straszne, bo jutro może przynieść jeszcze większe, przy których te dzisiejsze okażą sie błachostką...więc po co się nimi przejmowac :D :D no, to mi juz ulżyło :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acegf
to moje przezwisko, bywa gorzej główka do góry, pozdrawiam trzymaj się ciepło kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie owłosiona - jak jest źle to znaczy, że musi być lepiej... a nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej :D :D tylko cholera będę musiała nieźle pasa przycisnąć a jutro to chyba czeka mnie 24 godziny porządnego rycia - trza płacic za swoją głupotę i lenistwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoootka
Ace 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo było pyszne :D :D dzięki migotka ech, chyba wezmę sie powoli za książki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×