Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam czasu zeby o siebie zadbac

Polecane posty

Gość gość

Nie, nie chodze zapuszczona, jednak nie mam czasu by utrzymywac sie w takiej formie jak kiedys. Czesto brakuje mi chwili zeby polozyc sobie henne, wywoskowac dokladnie cale cialo czy chociazby zrobic sobie maske na twarz i na wlosy. Kiedys mialam na to sporo czasu, mniej pracowalam i mialam wiecej motywacji bo moja praca wymagala zeby jakos sie prezentowac. Obecna praca pozostawia mi tylko tyle czasu zeby sie wyspac i nie zapuscic domu do stanu chlewika. Mam dosc, czasem nie chce mi sie patrzec na siebie w lustrze. Zawsze bylam pogodna osoba, ostwtnio coraz czesciej lapie sie na tym ze zdarzaja mi sie "dolki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ludzie nakladaja wosk na siebie? Mysoalem ze to auta sie woskuje. To jakies wariactwo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O depilacji woskiem mowilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poco sie depilujesz jak niemasz czasu? Pewnie z ciupciania tez niekozystasz bo i kiedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam, na 7 dni tygodnia 5 jest z ciupcianiem :D wole sie nie wyspac niz zrezygnowac z seksu. Czesto sypiam po 4 godziny na dobe. Mam dosc spore libido, kochalabym sie codziennie tylko czasem musze odespac jednak... brakume mi za to czasu na zabawe w seksie... nie mam czasu na przebieranki np, albo na to zeby troszke pouwodzic partnera :( seks mam wspanialy, ale wiem ze gdybhm miala wiecej czasu dla siebie bylby jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×