Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam juz sily by zyc... Nie wiem co robic

Polecane posty

Gość gość

Mam 27 Lat i nie wiem czy mam sile dalej żyć. Rok temu rozstałam sie z mężem z którym mam dziecko z powodu jego zdrady. Kochałam go nas zycie ale to co zrobił było potworne i wyrachowane. Nie chce do tego wracać ale nie moge z nim już byc. nie mam rodziny, mam tylko znajomych. Nie mam siły na nic, czasami nie mam siły wstać z łóżka. Mam depresje, leczyłam sie z marnym efektem. Wstaje zajmuje sie dzieckiem ale najchętniej bym tylko spała. Jestem ładna - kazdy tak mowie ale ja tego nie widzę. Zawsze czuje sie brzydka, gorsza, pusta. Faceci gownie chcą mnie przelecieć, nie wiem czemu tak jest... Nie prowokuje, ubieram sie skromnie i klasycznie, nie nosze dużo make upu mam naturalne włosy. Jestem nieśmiała wiec trudno mi prowadzić rozmowę z kimś kogo nie znam. Czuje, ze już nic mnie w zyciu nie czeka. Kazdy facet chce tylko jednego, moj kazdy dzien wyglada tak samo, mam problemy finansowe i inne. Nie potrafię przestać myślec, ze na nic nie Zasługuje. Tak bardzo bym chciała kogoś miec, bez tego nie umiem żyć. Spodobał mi sie ktoś po jakimś czasie wyladowalismy w łożku. On nie chce sie wiązać z powodu złamanego serca. Widujemy sie raz w Tyg. Gadamy godzinami, uprawiamy sex, zasypiamy przytuleni. On całuje mnie w czoło, robi sniadanie. Potem nie odzywa sie tydzień a ja sie chyba zakochałam. Nie wiem czemu wszyscy traktują mnie nie powaznie, Nie jestem latwa. Mam juz tego dosc. Dlaczego on daje mi tyle czulosci i zludnej milosci a potem nic. Mozecie mnie nazwac szmata ale bez tego tygodniowego spotkania juz dawno bym Ze soba skonczyla. Wiem Ze mam dziecko i powinnam zyc dla niego ale czasami mysle, Ze niszcze je Ze musi ogladnac smutna mame, ktora nigdy sie Nie smieje. Z Tata by mialo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,że trafiasz na takich facetów bo jak sama o sobie źle myslisz,ze nie zaslugujesz na milosc,nie kochasz siebie to jak mozesz trafic na kogos kto Cie pokocha i pokaze,ze jednak zaslugujesz na milosc? takich pewnie odrzucasz musisz sama w to uwierzyc,traktowac sie łagodniej skoro Ci mówią,że jesteś ładna to nie kłamią :) młoda jesteś,na pewno ułożysz sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak trzeby dobrze poznać faceta a dopiero pchac sie do łóżka.Jak Ci faceci maja Was szanować skoro dostają czego chcą ...bo Wam się podobają? Eee...Twoj facet ma złamane serce ale to nie przeszkodza mu spac z Tobą? A po co ma sie wiazać?Ma za darmochę to co chce mieć. Kobiety,szanujcie sie jesli chcecie żeby facet Was szanował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamierzasz żyć tylko dla dziecka to robisz mu krzywdę. Masz wobec niego obowiązek i żadnej łaski nie robisz. Zamiast się nad sobą użalać idź do psychologa bo może masz początki depresjii. Niska samoocena nie wpływa dobrze na Ciebie ani dziecko. Facet cię zdradził i wiem że to boli. Bardzo. Jednak świat nie zaczyna się i nie kończy na facetch. Obecnego kochanka odstaw bo nic z tego nie masz oprócz dobrego seksu i jeśli tylko tego oczekujesz. Goście powyżej mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam początku depresji tylko kliniczna depresje jakbyś czytal/czytała ze zrozumieniem to byś wiedzial/la, ze sie leczę. Nie sypiam z byle kim brakowało mi bardzo bliskości obojętnie jakiej. Łaski dziecku nie robię masz racje, moze faktycznie nic nie wnoszę do jego życia i lepiej ze sobą skończyć... Po co tak trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz dlaczego on jest taki. Przecież powiedział Ci wprost że nie chce się wiązać (powód który podał jest idiotyczny i nieprawdziwy, bo gdyby mu na Tobie zależało, nie przeszkadzałoby mu że miał niedawno złamane serce - prawdopodobnie albo nie chce się wiązać z samotną matką albo nie pasujesz mu charakterem). Dlaczego kobiety pytają "czemu on taki jest?", podczas gdy facet jasno dał odpowiedź. Czego się spodziewałaś po facecie który mówi że nie chce być z Tobą? Wniosek: wybierasz złych facetów. Poszukaj jakiegoś "miłego chłopca", nieśmiałego, z małym doświadczeniem. Ale weź pod uwagę że mało który facet chce kobietę z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz podac gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś przede wszystkim skorzystać z terapii http://psycholog-ms.pl/poradnia/ I to chodzić tam regularnie. To raz a dwa iść do psychiatry po leki na polepszenie nastroju. To naprawdę pomaga przy takich stanach. Masz dziecko - musisz się starać. A to co się stało nie odstanie się, olej totalnie męża. Walcz o swoje życie bo masz je tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique11

Nie ma co się przejmować facetami - oni przychodzą i odchodzą, aż w końcu znajdzie się ten jedyny. Coś o tym wiem, bo w życiu miałam wiele niewypałów i również byłam zdołowana ale dopiero Aplan zmienił moje nastawienie swoimi przemysleniami na temat życia na blogu teksty-aplana.pl i wiem, że niektórzy mają gorzej, a ja oprócz tego, że nie mam faceta to jestem silną i ambitną kobietą, która jest w stanie wiele osiągnąć. Polecam znaleźć w życiu motywację bądź jakiś cel i nie patrzeć na innych tylko na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×