Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam ochoty spotykać się z włąsną dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

znamy się 8 miesięcy ale kompletnie nie chce mi się z nia spedzać czasu, męczy mnie. Nie czuję między nami chemii. Starałem siebie przekonać do tego żeby do niej coś poczuć ale nie potrafię. Ona ma wspaniały charakter ale ja juz dłużej tak nie mogę. Miał ktoś z was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerżnij ją w o***t bez prezerwatywy a potem rzuć. Wyprodukujesz kolejną wredną ździrę, ale w naszym kraju nikt nawet nie zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jestem typem aspołecznym i nieśmiałym. nie mam znajomych a tak to miałem przynajmniej z kim pogadać ale teraz to nie wiem czy dobrze zrobiłem. Ona mi sie nie podoba, oglądam się za innymi dziewczynami, wolałem nawet ex od niej. Chciałem być z kimkolwiek byle nie sam. No i wyszło najgorzej jak mogło bo tylko ją skrzywdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I chuj! Nieciekawa jest ta twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścierwo i kutafon połamany. Rozstań się z nią, bo ją tylko krzywdzisz i zdechnij w samotności, fałszywa szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Ci nieśmiali, aspołeczni to częstokroć takie same bezduszne roszczeniowe złamasy jak wielokrotnie wyzywani tu na kafe bad boye. IDENTYCZNA MENTALNOŚĆ TYLKO MOŻLIWOŚCI ZGOŁA ODMIENNE. Przekonałam się o tym na własnej skórze i bardzo się zawiodłam na takich typach. Faceci, brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×