Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość598

nie mam po co żyć

Polecane posty

Gość gość598

:( nie widzę żadnego sensu w moim życiu, nic mnie nie cieszy. Wszystko sprowadza się do tego że jestem sama i zawsze tak było :( Jeden człowiek obok mnie odmieniłby całe moje życie, ale wiem że nigdy nie spotykam kogoś kto mnie pokocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dokladnie to samo, cale zycie bylam sama... jestem przerazona, juz jest tak pozno, mam 28 lat, i jeszcze czytam tutaj o tych oszustach na portalach randkowych... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
ja już nawet nie wierzę że mogę kogoś spotkać :( tylko po co żyć samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka wyszła za mąż w wieku 36 lat i urodziła 2 córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz wytrwala, zobaczysz de spotkasz kogoś. Na to trzeba czasu i trochę szczęścia ale jest takie przysłowie : każda potwora znajdzie itd. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała "co przeznaczone w lesie do domu przyniesie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
ale ja chyba nie mam szczęścia, zresztą jak do tej pory z nikim nie byłam to już tak pewnie zostanie :( ciężko wierzyć że to może się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce chlopakaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzilam za ładna nie jestem troche nerwowa i zakompleksiona ale znalazłam męża z którego jestem zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiSzu
Zycie samemu nie ma sensu, bo czlowiek niejest do tego stworzy zarowno biologicznie jak i z punktu widzenia filozofii i religii :) Tak wiec to naturalna reakacja ze czlowiek sie zalamuje. Kobiety jednak maja z gorki bo czasami wystarzy jedno kobiece slowo i juz ma 20 chetnych. Wasze zadanie to wybrac tylko odpowiedniego :) [A tu niestety kobiety czesto popelniaja blad..] Tak wiec glowa do gory. Samotne kobiety statystycznie prawie sie nie zdarzaja, najlepiej to pokazuje odesetek bezdomnych: Na 100 mezczyzn przypada moze jedna bezdomna kobieta. To wlasnie dlatego, bo kobiecie BAAARDZO latwo znalezsc sobie milosc :) Powodzenia! Jak ktos chce popisac to zapraszam: szogun.szogun@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość598 a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdomnych kobiet jest mniej, ale samotnych wcale nie mniej ;) To zupełnie inne zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
tylko gdzie poznać ? mieszkam w małym mieście, nie mam znajomych i do tego jestem nieśmiała. Nie mam szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet wiem dlaczego jesteście same. Zamierzam popełnić o tym temat kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań marudzic jedna z drugą tylko wejdź na jakiś poratal randkowy i poumawiaj sie choćby na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
gość dziś no to powiedz dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnych facetów też jest dużo i oczywiście nie myśle o takich z portali rantkowych dużo jest wartościowych chłopców którzy są sami z braku czasu czy właściwie nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtyhyt
Myślę, że każdy ma szansę, co nie znaczy że każdemu się trafi szczęście. Najłatwiej jest się smucić, zwalić na małe miasto i na nieśmiałość, wiem, bo też tak robię ;) A inni w tym czasie biorą sprawy w swoje ręce, chociażby poprzez osławione portale randkowe i nie każdy z nich urodził się odważny. I nawet jak coś im się nie uda, to przynajmniej w życiu się nie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
to nie wiem gdzie oni się ukrywają bo większość których ja spotykam ma obrączkę na palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego są sami ? z tego samego powodu co założycielka topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat to naprawdę jeszcze wcale nie jest powód żeby wpadać w rozpacz. Teraz dziewczyny wychodzą za mąż po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
gość dziś to chyba w dużych miastach tak jest, bo u mnie praktycznie wszystkie dziewczyny które znam kogoś mają. Moja bratowa ma 23 lata, większość koleżanek ze szkoły już mam męza, albo są zaręczone, a ja całe życie sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zawsze byłaś sama? Czy tak się czułaś w nieudanych związkach? Czy absolutne zero związków? Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 27 lat, zero zwiazkow hmm i coz poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
zero związków :( dla facetów nie istnieję :( a jestem z kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yguyu
ja mam 2 dzieci i to trzyma mnie przy życiu...a mogłam tyle osiągnąć...spieprzyłam sobie życie wracając do człowieka, który mnie zniszczył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeoooeoeo
Kurczę, nie szukaj wartości życia tylko i wyłącznie w cudzych oczach i w odbiciach cudzych żyć. Inni mają, a ty nie, bo tak jest, że zawsze musi zostać ktoś, kto nie ma. Ty pytasz gdzie się pochowali "normalni" faceci, a oni pytają gdzie są "normalne" kobiety i trudno na siebie trafić, bo większość z nas sporo czasu spędza po prostu w domu, a drogę na trasie praca-sklep-dom pokonuje się szybko i beznamiętnie. Poza tym ludzie wstydzą się poznawać innych, czasem nawet tego unikają, pomimo że tego chcą, inni z kolei są zbyt nachalni w poszukiwaniu znajomości i ich też się unika, takim dzikim jesteśmy społeczeństwem ograniczonym niby cywilizowanymi zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
eeeeoooeoeo dziś ale ja nie chcę sama być :( po co mi takie życie? nawet na wakacje nie pojadę bo nie mam z kim, w ogóle nie ma sensu takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×