Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam szczescia do facetow.

Polecane posty

Gość gość

Szkoda gadac,moje kolezanki wszystkie powychodzily zamaz, tylko tylko nie ja, jest mi okropnie przykro i smutno.Nie powiem ,bo jakis tam adoratorow mialam, bylo ich moze z 15 jak sie nie pomylilam, i co z tego ale albo mu jaja smierdzialy, skarpetki mial dziurawe, kolejny rozwodnik lat 45 nigdy mi nic bezinteresownie nie klupil, a sobie klupowal buciki po 400zl ,a swoim dzieciom placil alimentow tylko 180zl. nastepny pracowal z motorem ale mial klupe dlugow, kredytow. Kolejny starszy o 22lata stary i brzydki ,poprzednio byl alkoholikiem ale z tego wyszedl,niech bogu dziekuje. Kolejny z domu dziecka ale wszystko robil tak jak mu mamusia powiedziala i nie mial 20zl zeby przyjechac do mnie pociagiem ,nastepny k***s 400zl odemnie pozyczal na wczasy a na fajki to mial,ale zeby miec nad morze to mial sponsorke mnie .eh dlaczego mam takiego pecha, inne kobiety pochodza z 5-6lat z chlopakiem i biora slub, to ja przez 15lat nazmienialam i ciagle nic ciagle sama, sama, sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie zalosne,ze az smieszne.fajnie,ze mimo wszystko humor cie nie opuszcza.zycze ci powodzeniai oby nastepny to byl juz ten jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdek
nie klupil, a sobie klupowal buciki po 400zl mial klupe dlugow, kredytow. Kolejny starszy o 22lata stary i brzydki ,poprzednio byl alkoholikiem ale z tego wyszedl,niech bogu dziekuje. Kolejny z domu dziecka xx nie klupil, a sobie klupowal buciki po 400zl mial klupe dlugow, kredytow. xx patologiczna kobieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak no posmiac sie mozna, ale co mam zrobic, jak jednemu jaja smierdzialy ,skarpetki mial dziurawe a inny na wczasy pieniadze odemnie pozyczal a pracowal. ja to bym mogla ksiazke o tym wszystkim napisac. jak sie ma pecha ,to to nic ani niczego nie zmieni, wiec stare panny popatrzcie na mnie, czy tez byscie tak zmienialy jak ja ,bo nic nie mozna wybrac z tego towaru co mialam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34lata stara baba,zamaz juz nigdy nie wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34lata stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiście słabo. Ja mam 33, jestem lekarzem, nie układa mi się z kobietami z racji braku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a żadnych młodszych od siebie adoratorów nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;26Acha rozumiem, ale na pewno masz wieksze szanse na poznanie kobiety niz ja. Jestes madry, wyksztalcony i na pewno nie brzydki ,kobiety takich lubia.Zycze ci powodzenia i duzo szczescia, bo ja juz stracilam nadzieje na wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze tylko starsi mi sie trafiali i nigdy nie probowalam robic cos na sile, po 30 dopiero mi samotnosc zaczela dokuczac i to obrzydliwie. Pozostaje sie pogodzic, smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po przejściach jakichś jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przejscia to mam. szukam, poddaje sie, dalej nie szukam i czekam i tak na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 21:26, miałem przejścia też jak autorka. Było kilka miesięcy przed ślubem w wieku 27 lat, moja kochana zabiła się samochodem na autostradzie. od tamtej pory jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o adoratorach, a co z facetami którzy się tobie podobali? Ilu ich było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilu zainteresowanych odrzuciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden mi sie podobal moze dwoch , trzech, no ale niestety poszedl na ksiedza i jeden z nich juz byl ksiedzem i mogla mnie laczyc z nim tylko przyjazn, a ja i tak sie w nim podkochiwalam ale to ukrywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowanych mna na powaznie to bylo moze trzech, a reszta to nie wiem chyba predzej chodzilo im o seks ze mna niz cos powaznego ciezko mi bylo wyczuc faceta ktoremu chodzi powaznie o zwiazek ze mna .predzej to chyba widzieli we mnie kochanke, a nie partnerke na zone, bylo kilka spotkan rozmow a potem kontakt sie urywal ,tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;14Sam jestes patologia ja nie pije, nie pale.Pracuje a to ze takich facetow trafilam to moja wina i w ogole ich niechcialam jakis rozwodnikow alkoholikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×