Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pitopanterka

Nie mogę kontynuować edukacji, ponieważ profesorowie nie żyją

Polecane posty

nikt mądry na tym świecie nie pozostał, a jeśli został to nie wykłada, nie uczy tylko pogrąża się w fanaberiach swoich rozważań, nie chce sie nimi dzielić, bo z kim się dzielić, nie ma wskazówki z kim warto rozmawiać a z kim nie nalezy , sa czasem mędrcy, najczęściej śmierdzą odstraszają , są uznawani za dziwaków! uwielbiam medytatorów miastowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje, studia są bez sensu, kretyńska książkowe wiedza której i tak nie wykorzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy psycholog, o której piszesz w innym temacie, nie proponowała Ci leczenia zamkniętego :P ? Bo jakoś nie wierzę, że pomoże Ci w ramach normalnej terapii :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiatra mi proponował i cały czas to rozważam, trochę boję się wariatów, leków, poza tym nie mam powodu, jestem zdrowa, ale z ciekawości mogłabym pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam wszyscy są zdrowi :P. x A poważnie, to siedzą na takich środkach, że o żadnym niebezpieczeństwie mowy nie ma. x Są specjalistyczne ośrodki, gdzie przebywasz przez pół roku i stajesz się zupełnie innym człowiekiem. x Myślę, ze mogłabyś spróbować. x Psychiatra poda Ci adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być innym człowiekiem :) dobrze mi ze sobą, nie mogę być kimś innym, muszę się męczyć ze sobą, uczuć mnie tam nie nauczą najwyżej zwariuję, oszaleję jeszcze bardziej na co to poza tym mam jeszcze misję od Boga, z ośrodka jej nie wypełnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×