Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie mogę odgonić się od kobiet

Polecane posty

Gość gość

To mnie zaczyna już wkurzać. Wcześniej byłem zakompleksiony i tego nie dostrzegałem, że jakakolwiek mogłaby się mną interesować. Teraz to wszystko widzę i to się staje dla mnie uciążliwe. I to w dodatku mężatki i zaręczone albo zajęte, które dobrze wiedzą, że ja wiem że one są zajętę ale i tak mnie podrywają. I to jeszcze byłby nie problem gdyby nie to że kilka się już we mnie zakochało i dzisiaj właśnie chyba kolejna, też zajęta. I jak zaczynam rozmawiać z jedną to widzę te spojrzenia innych, które by chciały wydłubać im oczy. Czy ja mam sobie kupić obrączkę? Mam coś w sobie co nawet facetom się podoba, bo każdy chce się ze mną przyjaźnić, już mam taką zchizę, że co drugiego faceta podejrzewam o homoseksualizm. Co ja mam robić z takimi kobietkami. Nie jestem z tych co biorą kobietę na jedną noc itd. Kiedyś nie byłem atrakcyjny, miałem sporo nadwagi, kobiety mi tego nie okazywały, zaczeło się w liceum, kiedy to jeszcze miałem sporo nadwagi a już miałem powodzenie. Teraz jest to nie ma co mówić. Kiedyś myślałem sobie jak to być najlepszą dupą w szkole, teraz chyba właśnie mogę tak o sobie powiedzieć i wcale mi to nie widzi. Najgorsza jest ta myśl że wiele kobiet musi cierpieć tylko dlatego że jestem. Przykro mi. Musiałem to napisać./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×