Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge spac bo nic mi sie ostatnio nie uklada

Polecane posty

Gość gość

Facet mnie chyba zdradza, nie przylapalam go, ale tak sadze :O Do tego moje kompleksy... Nie wiem jak to wszystko bedzie ale problemy mnie przytlaczaja. Jak zostane sama to nie wiem jak sobie z tym poradzę na tą chwile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się układa i spać też nie mogę. Pewnie z nadmiaru szczęścia ;-) Ty za dużo myślisz i za dużo się domyślasz. To jest przyczyna. przestań za dużo myśleć i trzymaj się faktów. To pomaga. Uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie nie myslec, ale... ciezko mi ostatnio. Nie wiem jak to wszystko bedzie,ale narazie nie jest rozowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie mnie zdradza bo... Ostatnio dzwoni gdzies potajemnie, wczoraj caly dzien nie odbieral choc byla niedziela. Chowa komorke i komputer. Wiec tak mi sie wydaje :( Nie zlapalam go za reke, ale widze, ze cos ukrywa i pewnie tak jest. Moze byloby mi latwiej, ale przez ostatnie 2 lata popadłam w jakies kompleksy i tym ciezej bedzie mi znieść rozstanie. Tzn przez ten czas kilku facetow co prawda sie mna interesowalo, ale mam jakies wewnetrzne przekonanie, ze po ewentualnym rozstaniu nikt mnie juz nie zechce, ze nic dobrego mnie nie czeka.Ludzie mowia czasem, ze jestem ładna, ale popadłam jak pisałam w jakies mega kompleksy i czuje sie nieraz gorsza od innych. Mam nadzieje, ze ten etap w moim zyciu sie niedluo skonczy bo ciezko zyc z takimi kompleksami, 2 lata temu bylam inna dziewczyna, pełną życia, a potem cos sie stalo, ze stracilam poczucie wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spicie czy już nie spicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własciwie to juz nie spie :) Obudziłam się około 2 w nocy i nie zasne juz chyba... zawsze jak mam problemy to nie moge spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja codziennie wstaje z mysla ze moje zycie nie ma sensu i cos mi podpowiada zebym sie wybrala na "wycieczke w glab ziemii". Bez urazy ale to sa problemy ktore naprawde moga przytloczyc a to tylko ich namiastka. Takze docen to ze jestes w miare optymistycznym czlowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×