Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabezpracy

nie moge znalezc pracy

Polecane posty

Gość tabezpracy

skonczylam filologie angielska, bylam pol roku za granica, odlozylam troche pieniedzy i wrocilam do polski w grudniu. od tego czasu nie mam pracy, zarejestrowalam sie w urzedzie z nadzieja na staz, nawet znalazlam pracodawce (Biuro tlumaczen) ktore chce mnie na ten staz przyajc, jednak w urzedzie pracy urzednicy mnie zwodzili przez miesiac, ze bedzie nabor wnioskow o staz a dzisiaj dowiedzialam sie, ze naboru nie bedzie. W biurze zaproponowali mi, zebym zameldowala sie czasowo w miescie wojewodzkim i ztego urzedu na 80% dostane ten staz, tylko to pewnie tez zajmie okolo 30dni zanim urzednicy rozpatrza moj wniosek. Czuje, ze juz zaczynam sie poddwac. Po drodze mialam kilka spotkan w sprawie pracy, jedno szczegolnie wzbudzilo moje nadzieje, ale zeryzgnowalam w nadziei na ten staz (tak samo doradzali mi znajomi i mama) czuje sie sfrystrowana, bo za chwile wydam oszczednosci, ktore uzbieralam za granica a z drugiej strony juz brakuje mi sil na szukanie, czekanie na telefon, chodzenie na rozmowy, usmiechanie sie do potencjalnego pracodawny gdy w glebi duszy czuje, ze sie zalamuje. nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staż niekoniecznie prowadzi do etatu. etat to wyższa wypłata oraz czas do zasiłku i emerytury. w moim urzędzie pracy odhaczają przybycie i chcą, żeby patrzeć na tablice ogłoszeń. możesz skorzystać z ogłoszeń w internecie (także na stronach pup).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłaś jakieś specjalizacji żeby pracować jako nauczyciel? Czy szukasz pracy tylko i wyłącznie jako tłumacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabezpracy
tak, szukam tylko pracy w swoim zawodzie nie po to skończyłam studia aby robic fizycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizycznie? Chodziło i o prace nauczycielki angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wysoko szukasz ,moze w gastronomi i wsklepach itd poszukasz niedlugo urzednicy i biurowcy sie nie pomieszcza a kto ma pracowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tak jak 90% studentów po humanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×