Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świetny dzień mężczyzn

Nie nawidzę warszawy

Polecane posty

Gość Świetny dzień mężczyzn

Dzś rano wyszedłem z pracy w Warszawie i jechałem do biura na jakieś zad.upie gdzie nawet wrony nie dolatują. Taka firma :O Oczywiście w okolicy Torwaru i Rozdroża jak to bywa z pechowymi dniami złapało mnie sranie. Kur.wa 15 minut czekałem na autobus, żeby dojechać do Politechniki i tam w spokoju się wysrać i podetrzeć. Czemu? Bo nigdzie indziej bliżej nie ma kibla i poapieru. Juz nie wytrzymywałem i wysiadłem na Rozdrożu, szukałem Toy -Toy. NIgdzie, ale to nigdzie nie było. To alet publicznych wiadomo w warszawce nie ma od lat. Knajpa zamknieta :O W końcu kur.wa popuściłem bo już nie mogłem tyle czasu. Szedłem od Rozdroża w stronę Torwaru, w końcu przy moście się wysrałem i musiałem podcierać dokumentami. markowe gacie do wyrzucenia, spodnie przybrudzone. Musiałem wracać do domu autobusem ponad godzinę. Dodatkowo oczywiście w Warszawce objazdy i zamkniete główne droghi :O Kur.wa ścisk, same laski jadą na studia, a ja capię. Dawno nie czułem się taki upokorzony. Powinienem ta kur.ę, złodziejke Gronkiewicz - Walc podać do sądu i zarządać 50 tys. zadośćuczynienia za upokorzenie i nie załatwienie ważnej sprawy. Jedyne co załatwiłem to kupe na schodach byłego szaletu, a obecnie jakiegoś sklepiku z napojami. szmata Gronkiewicz wydała prawie 60 milionów złotych na premię dla siebie i 4 swoich wiceprezesów o raz dyrektorów i reszty podległych jej urzędasów. Mogła szmata postawić za te olbrzymie pieniądze Toy - Toye w całej Warszawie. Gdzie ja mieszkam? W trzecim świecie? W kraju samych złodziei? Dodam, że jestem do kur.wy nedzy rodowitym Warszawiakiem i co rok płacę podatki, a ta złodziejka mnie okrada. Za jej kadencji Warszawa zamieniła się w najwiekszą wieś, najwiekszy burdel, największy syf i dziura w ulicy dziurę pogania. a człowiek nie ma gdzie się wysrać. Juz wracając do domu widziałem jak taksówkarz koło przystanku niczym nie skrępowany i nie zasłoniety lał na trawniku, przy wszystkich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania jest żydówką
nie wolno Gronkiewiczowej pani krytykowąc bo to podpada pod antysemityzm głupolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Scary
1. Proszę nie obrażać urzędnika państwowego . 2. Toalet publicznych nie ma już od dawna , nawet z jednego zrobiono pizzerię :) (tzn jest ich kilka ale nie tyle co kiedyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki z Ciebie warszawiak, jak z koziej dupy wór na mąkę. Trzeba było z tym sraniem podejść do Pięknej, przy Alejach Ujazdowskich przy parku stoi toi-toi. A nie mordę wydzierać od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
ja tam nawidze warszawę. Co do kibli to sie nie dziw - produkują nikły dochód to się je zamyka. Rzekłbym nawet że generują straty np. wymagaja wody i zasilania papierem toaletowym oraz obsługi myjąco-dezynfekującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
musztarda Taki z Ciebie warszawiak, jak z koziej d**y wór na mąkę. Trzeba było z tym sraniem podejść do Pięknej, przy Alejach Ujazdowskich przy parku stoi toi-toi. A nie mordę wydzierać od rana. Myślisz musztarda, że mam plan Toy - Toyów? Rozdroże jest dużym skrzyzowaniem i tam powinny być kible. Na Agrykoli tak samo, to chyba logiczne nie? Myślisz, że jeszcze miałem siłę latać po bocznych uliczkach i śródmieściu? Prędzej dojechałbym do Politechniki. Tak, zebyś wiedziała, jestem rodowitym Warszawiakiem, ale niewiele razy w życiu miałem potrzebę szukać Toy - Toya. Przy okazji jak na złość, cipy lazły tam gdzie ja , a starałem się w autobusie być na uboczu i z dala od ludzi. I tak stawały koło mnie i musztarda Taki z Ciebie warszawiak, jak z koziej d**y wór na mąkę. Trzeba było z tym sraniem podejść do Pięknej, przy Alejach Ujazdowskich przy parku stoi toi-toi. A nie mordę wydzierać od rana. Myślisz musztarda, że mam plan Toy - Toyów? Rozdroże jest dużym skrzyzowaniem i tam powinny być kible. Na Agrykoli tak samo, to chyba logiczne nie? Myślisz, że jeszcze miałem siłę latać po bocznych uliczkach i śródmieściu? Prędzej dojechałbym do Politechniki. Tak, zebyś wiedziała, jestem rodowitym Warszawiakiem, ale niewiele razy w życiu miałem potrzebę szukać Toy - Toya. Przy okazji jak na złość, cipy lazły tam gdzie ja , a starałem się w autobusie być na uboczu i z dala od ludzi. I tak stawały koło mnie i jeszcze się przeciskały :O Dla mnie to zenujące, że jak byłem obsrany to do mnie leciały, choć później autobus był luźny i nie przeszkadzało im to, ze chyba ,coś było lekko czuć, choć, fakt, że sam nie czułem. ale chodzi mmi o to, że w związku z tym dziwnym odkryciem, wygląda na to, że jest nadzieja dla stulejarzy z fekala na znalezienie dziewczyny. Widocznie nie wszystkim g.. przeszkadza :P Dziki karaj, dzikie miasto, dziwni ludzie :(jeszcze się przeciskały :O Dla mnie to zenujące, że jak byłem obsrany to do mnie leciały, choć później autobus był luźny i nie przeszkadzało im to, ze chyba ,coś było lekko czuć, choć, fakt, że sam nie czułem. ale chodzi mmi o to, że w związku z tym dziwnym odkryciem, wygląda na to, że jest nadzieja dla stulejarzy z fekala na znalezienie dziewczyny. Widocznie nie wszystkim g.. przeszkadza :P Dziki karaj, dzikie miasto, dziwni ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawiak z urodzenia, a nie wie, że wysrać trzeba się rano przed wyjściem z domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
ja to myślę ja tam nawidze warszawę. Co do kibli to sie nie dziw - produkują nikły dochód to się je zamyka. Rzekłbym nawet że generują straty np. wymagaja wody i zasilania papierem toaletowym oraz obsługi myjąco-dezynfekującej. One nie maja przynosić dochodu. W kazdym cywilizowanym mieście na świecie sa toalety, oraz można wejść do każdego lokalu. W Warszawie to jest koszmar. Pieniadze na Warszawę znikają w kieszeni złodzieii pod przywództwem Gronkiewicz Waltz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to facet
trza wyjechać na wieś :):):) ja to już zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Klon_ Warszawiak z urodzenia, a nie wie, że wysrać trzeba się rano przed wyjściem z domu .... Nie umiesz ciołku czytać? Napisałem, ze po nocy jechałem z pracy. Nie miałem czasu siedzieć dłuzej w pracy i czekać, czy może zachce mi się srać. a zachciało mi się, bo myłem w pracy zęby skarzoną, śmierdzącą wodą z kranu :O i dostałem rozstroju żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Trzeba tych żydów wywalić na zbity ryj, a wcześniej nasrać jej w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
trzeba było wczoraj zjeść coś pozywnego, to żołądek by nie bolał. Ciekawe w jakim innym miście co 50 m stoją publiczne toalety. Na Rozdrożu masz dwie kawiarnie. Jedna przy Agrykoli, druga w przejściu podziemnym. Obie zamknięte? I na Torwar szedłeś na piechotę? "Miły" spacerek w taka pogodę. Zamiast biegać w tę i spowrotem trzeba bylo do metra podjechać. W końcu z Rozdroża to tylko 1 przystanek. I byłoby po sprawie. Traba z ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
kada recepta ważna jest trzeba było wczoraj zjeść coś pozywnego, to żołądek by nie bolał. Ciekawe w jakim innym miście co 50 m stoją publiczne toalety. Na Rozdrożu masz dwie kawiarnie Bardzo madre rady :O O 7:30 kawiarnie są zamkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Jak szedłem z Rozdroża, to juz częściowo było po sprawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi pen drive
Powiem ci ze jestes nie pierwsza osoba ktora nie lubi warszawy. Znam kuoe ludzi ktorzy nie trawia tego miasta. Co do toalet to tak jest w wiekszosci miast w Polsce. Za to Polski nie lubie. W UK kibelek jest nawet w ksiegarni! To samo w Usa. U nas chyba jeszcze daleko zeby tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
no to miałeś chłopie pecha, że tak rano cię złapało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Wszyscy tacy mądrzy :O Zobaczymy jak wam sie kidyś przydaży o 7:30 na zadupiu taka sytuacja, gdzie nie ma toalet, na autobus trzeba czekać 15 minut i są korki. Kawiarnie pozamykane i wieje tegim ch..... NIe ma gdzie wejść. Wiesz ile się jedzie do metra? Gdybym tam dojechał, to i na Politechnikę mógłbym podejść z tego przystanku, albo zejść do kibla w metrze. Choć do metra ryzyko, bo często kible są zamkniete rano i wieczorem, a do tego nie wiem jak tam z papierem. Gdzie niegdzie jest wydzielany mały kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Póki będzie złodziejstwo na miliardy, to nic nie będzie w Polsce. Niedługo będziecie głosować na Euro posłów ( świnie chcące się dorwać do złotego koryta). To wy zadecydujecie kto miesięcznie na głowe będzie sobie brał za nic do kieszeni kilkanaście tysięcy z naszych pieniędzy. Euro świń ma być 50 i każdy dostanie miesięcznie około 120 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
oj przestań, metra z Rozdroża jest 5 minut truchcikiem Al. Wyzwolenia. Ale lepiej zwalić na Gronkiewicz, że dostałeś sraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wynocha z Warszawy!!!!!!!!!!!!!!!!! pewnie z jakiegoś zadupia przyjechałeś a teraz narzekasz !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Magda nie przeginaj. Lepiej wygoń prusaki z mieszkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto by pomyślał, że zwykła sraczka jest w stanie wyzwolić takie pokłady negatywnej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Pojedź sobie w ciąży z tych swoich Bielan do rembertowa w godzinach szczytu o 7:20. Dodam, że 520 nie dojeżdża do Wólczyńskiej, bo go kur.wy skasowali na krótrza trasę. Zajączka jest zamknięta. na twoje szczęście masz blisko do metra, ale nie każdy ma tak jak ty. Tak czytałem Cie wczoraj, wiec wiem gdzie mieszkasz. Znam dobrze twoje okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Klon_ Kto by pomyślał, że zwykła sraczka jest w stanie wyzwolić takie pokłady negatywnej energii Sranie jest gorsze od terrorysty. Nikt z nim jeszcze nie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prusaków też coś masz? :) Rozumiem, że do Żydów, masonów, ale do prusaków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
I jeszcze do karaluchów. Pełno ich w mieszkaniach na Wawrzyszewie. Ogólnie jest tam syf i smród na klatkach. Człowiek jak tam wchodzi do bloku, to brzydzi się nawet przycisk do windy dotknąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
...Iwaaa.... Trzeba było tyle mieszac do zyci Nic nie mieszałem, to od wody z kranu. zostało już to wcześniej sprawdzione. W pracy jest jakaś trefna, jakby szambo do niej przeciekało z jakiejś rury. Biurowce są budowane bardzo prowizorycznie. Po 4 latach to są juz wraki, z popekanymi garazami, fundamentami, zaciekami na ścianach i cieknącymi rurami w garażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×