Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

nie robić mu nadzieji

Polecane posty

poradźcie coś, poznałam w niedzielę dużo osób i jeden chłopak namiętnie do mnie wypisuje, olewam go lekko ale mimo to dostaje smsy typu jesteś olśniewająca, nie mogę się napatrzeć na zdjęcie z Tb, to los mi Cię zesłał itp umówiliśmy się na ciastko na sobotę ale on nie zna mojej przeszłości... nie chcę mu robić nadziei na cokolwiek, on wgl myśli że jestem dużo młodsza od niego a tak nie jest, beznadziejna sytuacja bo chłopak myśli o mnie zbyt poważnie jak na taką krótką znajomość a ja myślałam że poznałam fajnych znajomych i tyle i że nie będę miała obiekcji z powiedzeniem o tym kim jestem a teraz jak mu powiem, On się załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci różne rzeczy mówią gdy pałka swędzi:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem,że temat o Bronku,bo on też lubi pisać o Bulu i NADZIEJI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do miłosierdzia, dlaczego bóg jahwe rozkazywał zabijać bez litości dzieci i niemowlaki i nie mieć wobec nich miłosierdzia? I tylko nie pisz gdzie tak pisze bo to słaba linia obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myslalam ze bedzie o bronku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co za tajemnice skrywasz ze on bedzie zalamany :O facetem bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nic nie rozumiesz dlatego jesteś katolicką tępaczką? Nic nie ma, jahwe rozkazywał nie okazywać miłosierdzia nie tylko wobec dzieci ale wobec wszystkich i wszystkiego od starców po osły. Jak mam to rozumieć pani katoliczko? Jakieś konstruktywne rozwiązania? Czy jahwe był zdrowy psychicznie aby rozkazywać zabijać osły za to że w niego nie wierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona za dużo amfy :D opanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się poznaliście, że on nic o tobie nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do miłosierdzia, dlaczego bóg jahwe rozkazywał zabijać bez litości dzieci i niemowlaki i nie mieć wobec nich miłosierdzia?" x a ty zawsze wszystko bierzesz tak dosłownie? biblia to jedna wielka metafora, napisana przez wielu autorów. dlatego pełna sprzeczności. w pewnych momentach (które zapewne są zwykłymi bzdurami) w ogóle nie trzymająca się kupy. akurat kk skupia się na naukach jezusa raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ma sie zalamac? Kim niby jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjasz1989
A kim jesteś? zakończ to szybciej niż dasz mu rozwinąć skrzydła chyba , że lubisz uśmiechać a później śmiać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjasz1989
Persefona co ty dobrego jesz?:- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jaką przeszłością? Kiedyś byłaś innej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam innej płci, on myśli że jestem nastolatką a tak nie jest, jestem dojrzałą kobietą z przeszłością, czyli powiedzieć mu że nie mogę jutro przyjść bo jestem chora i zakończyć to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty bredzisz to on nie widzi że nie jesteś nastolatką tylko starą raszplą ?! :O każdy ma jakąś przeszłość co w tym dziwnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjasz1989
Ja tam wole starsze od siebie :-)) on pewnie by się zdziwił , ale i ucieszył jeśli masz zalążek ochoty by spróbować spróbuj koniecznie moja wyższa wypowiedź była nie przemyślana :-) co z tego , że miałaś męża lub partnera i kilka długów nie byłaś kobietą do towarzystwa nie masz czego się wstydzić mogę wnioskować , że się w ogóle nie widzieliście skoro myli cię z nastolatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieliśmy się a jak niby byśmy się poznali?? młodo wyglądam a już na pewno nie na taką co ma "duże" dzieci... on napisał mi dziś że jest bardzo szczęsliwy że mnie poznał i wiem że jak mu powiem to czar pryśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaj się z nim i jak dojrzała kobieta porozmawiaj. Lepiej żeby usłyszał prawdę i sam zdecydował, czy żebyś go olała? Potraktowała bez szacunku nagle urywając kontakt bez słowa wyjaśnień? Jak myślisz, jak on się wtedy poczuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
bulu też mu nie sprawiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprosiłaś nowego typa do domu? Głupia jesteś a jak to sie okaże jakiś świr i będzie Cię potem nękał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×