Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem facetów że potrafią skreślić kobietę za to że za szybko był SEX

Polecane posty

Gość gość

Są tacy co potrafią skreślić kobietę tylko dlatego bo ona się zakochała i poszła na całość po 2 miesiącach. Rozumiem że skreślają te co poszły na pierwszej randce bo według mnie to tez jest nienormalne, no ale żeby skreślić kogoś za to że po 2 miesiącach znjamości? Sama zostałam tak potraktowana i teraz zastanawiam się ile mam czekać następnym razem-rok? :-( Jak można tylko z takiego powodu kogos skreślić, co siedzi w głowach takich facetów? Nie jestem łatwą panienką, mimo że mam swoje lata to był to dopiero drugi partner w łóżku, no ale widać według niego jestem szmata, d***** i k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej za długo. Już pomijam, że te tępe bolce chyba raczej nie są zmuszane, do pieprzenia się po tych 2 miesiącach, czy ilu tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy faceci to albo: - hipokryci - wymagają od kobiety czegoś innego niż od siebie i nie warto się z nimi wiązać albo - niezainteresowani - zależy im tylko na seksie, później mają pretekst, żeby rozstać się z kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam długo w związku, zwyczajnie się w nim zakochałam jak małolata i mimo że czułam podskórnie że to za szybko poddałam się chwili. To był błąd, dla niego jestem dziwką:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to nie chodzi o seks .. Zwyczajnie koleś dostał czego chciał i uciekł chodzilo mu tylko o seks , typowy róucchacz pospolity zaliczyć jak najwiecej panienek.. Wiec to nie ma znaczenia czy dasz mu po tygodniu czy po miesiącu i tak odejdzie jak dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze że w tym wszystkim mam pretensję nie do niego a do siebie. Obwiniam siebie że przez to straciłam fajnego faceta, że mogłam go bardziej rozkochać i że nie potrzebnie się spieszyłam. On olał mnie bardzo szybko, zaraz po seksie widziałam że on już był inny-tak jakby gardził mną, patrzył z takim obrzydzeniem a nie uwielbieniem jak przed seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaką znowu dziwką? Tobie się wydaje, że tylko oni mogą zaliczać na lewo i prawo? Nie, my też możemy wykorzystywać te tępe bolce, które do niczego innego się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 nigdy nikogo nie wykorzytywałam i seks traktuję bardzo serio. To był mój drugi facet w łóżku a młodziutką panienką już nie jestem. Było to dla mnie ogromne zaskoczenie ze facet z cudownego czułego i zakochanego zmienił się zaraz po seksie w bezdusznego typa. Byłam skrępowana po seksie a tak nie powinno przecież być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ale po pierwsze: Seks pisze sie w Polsce przez: "ks" a nie przez "x", od tego zacznijmy, bo to dziwnie brzmi, gdybym miala to tlumaczyc wyszlo by: Nie rozumiem facetow ze potrafia skreslic kobiete za to ze za szybko byla PLEC", pisz po polsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Z tego co piszesz, to facet miał albo schizofrenię albo bardziej poważną chorobę umysłową. Zaiste... fajny. Faktycznie, mogłaś poczekać z seksem. Za 3-5 lat doczekalibyśmy się tematu "Ma do mnie pretensje, że rozmawiałam z listonoszem, a zdradza mnie z kioskarką". Mam pytanie, zawsze miałaś problem z odróżnieniem normalnych relacji i zachowań od chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajecie dopy na prawo i lewo, to się was traktuje odpowiednio. Facet pewnie myślał że ty dziewica jesteś, a pieprzyłaś sie jak zawodówka - to cie pogonił. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inascessib czemu piszesz że miał schizofrenię czy inną chorobę psychiczną? Nie wiem, wydawał mi się wartościowym facetem takim który szuka miłości i wartości. Wiem natomiast że są mężczyzni którzy mają w głowie zakodowane że szybki seks to znaczy że kobieta daje na lewo i prawo i potrafią sobie odpuścić taką dziewczynę. Dla mnie to niepojęte że poznejesz faceta, spędzacie wielogodzinne randki , łapiecie niesamowity kontakt, macie tysiące tematów do rozmów jest magia pocałunków a tego nie da się udawać i on zmienia się w jednej minucie tylko dlatego bo za szybko według niego się zgodziłam na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Dla mnie seks tez jest serio,autorko, i dlatego nigdy nie poszlabym z facetem po dwoch miesiacach do lozka, ale to sprawa indywidualna, kazdy ma inne podejscie do zycia, jak mnie zapraszali na randke jacys kolesie to ja z nimi od razu obracalam sie na piecie i odchodzilam gdy widzialam, ze nie zalezy im na mojej milosci, na przyjazni, milemu spedzaniu czasu, ogladaniu ulubionych filmow tylko na seksie, ja bardziej jestem nastawiona na zwiazek z przyjaznia, z seksem bym raczej poczekala do slubu, lecz to serio kwestia mentalnosci danej osoby, wracajac do tematu, tez bym sie zle z tym czula, ale raczej probowalabym sie najpierw do niego dodzwonic, odwiedzilabym go i zapytala co jest, bo moze nie w tym rzecz?(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tacy faceci to albo: - hipokryci - wymagają od kobiety czegoś innego niż od siebie i nie warto się z nimi wiązać albo - niezainteresowani - zależy im tylko na seksie, później mają pretekst, żeby rozstać się z kochanką. " x DOKŁADNIE. Bo z kim ten seks uprawiałaś? Z NIM SAMYM :D Więc co trzeba mieć w czerepie by owszem, zamoczyć (wybacz wyrażenie) a potem porzucić bo dało się zamoczyć. Ja rozumiem jakby olać laskę bo z kimś innym była - ok, ktoś ma swoje wymagania, zasady - może niekoniecznie zrozumiałe, ale przynajmniej sam się do nich stosuje. Jednak gdy sam z nią sypia a potem olewa bo z nim spała to nie świadczy o tym, że jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybysmy się ledwo co znali, gdyby to była pierwsza randka czy druga to naprawdę nie miałabym żadnych pretensji. A tak czuję się okropnie, zdążyłam się w nim zakochać i pomimo tego że tak postąpił ja wciąż nie potrafię wybaczyć nie jemu a sobie bo wydaje mi się że to ja zniszczyłam wszystko przez głupi seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
a ty myslisz ze jakbys dała mu po 4 miesiącach to by ciebie nie rzucił ? Tak samo byś dostała kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - facet sam Ci pokazał, że jest żenującym hipokrytą a Ty jeszcze przezywasz? Naprawdę, sama też widac masz nie pokolei w głowie. Ewentualnie jesteś głupawa i nie widzisz prostych zalezności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Autorko,a moze on ma jakies problemy rodzinne? Poznal jakas inna kobiete? Sproboj sie dowiedziec, bo byc moze sama wymyslasz przyczyne, przelam sie i go zapytaj, porozmawiaj szczerze dlaczego tak sie zachowuje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena problemy rodzinne nagle wychodzą po seksie? Wierz m że on się zmianił zaraz po wspólnie spędzonej nocy, ja byłam skrepowana i wiedziałam że zrobiłam błąd. Czy tak powinien się zachowywać facet po wspólnie spędzonej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo Gdybym się wstrzymała 4 miesiące być może że nie uznałby mnie za łatwą. Ja myślę że skreślił mnie tylko z tego powodu bo taką mi łatkę przyczepił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Dlatego, że człowiek zdrowy psychicznie nie skreśla potencjalnego partnera, osoby, która mu się podoba, za sprawienie mu przyjemności, której sam chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACET CHCIAŁ CIĘ PRZELECIEĆ I TYLE. Jezu, tak ciężko to zrozumieć? Tak, rozmawiaj z nim i płaszcz się przed nim :D Może drugi raz Cię bzyknie na pocieszenie. Jesteście żenujące kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Wiesz co? Tak szczerze mowiac to mam wrazenie, ze rzeczywiscie zostalas wykorzystana i ze on mogl Cie jednak uznac za latwa, ale kto w zyciu nie popelnoa bledow? Takie sa moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY facet boi sie trypla i AIDSa! I wychowywania NIE SWOICH bachorów. Ma to zakodowane genetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybym się wstrzymała 4 miesiące być może że nie uznałby mnie za łatwą. Ja myślę że skreślił mnie tylko z tego powodu bo taką mi łatkę przyczepił . " A on to się szanował, idiotko? Tak? on był w porządku, żył w celibacie a Ty się puściłaś? Tak? No nie k****, więc co Ty wymyśliasz sobie w tym swoim łebku? No ręce mi opadają, jak można tak w ogóle myśleć i siebie obwiniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Tak, problemy rodzinne zawsze wychodzą po seksie. Zawsze po tym, jak budzę się po wspólnej nocy obok zarąbistego ciacha, moja pierwsza myśl to wspomnienie, jak mama zlała mnie pasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Istnieje tez mozliwosc, ze on rzeczywiscie lepiej by zareagowal, gdybys z nim wczesniej o seksie rozmawiala( chyba ze tak bylo), przygotowala, byla pewna na 100% ze ten mezczyzna jest okej, ale jakby zignrowalas juz wszystko, to,ze on moze chcial sprawdzic po jakim czasie sie mezczyznom "oddajesz" i oblalas test, ja na prawde poromawialabym, jak Ci na nim zalezy to chyba warto chociaz sie dowiedziec dlaczego stal sie oziebly, jednak jak dla mnie to sprawa jest jasna, tylko nie bierze tego do siebie, znajdziesz innego (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×