Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna______

Nie rozumiem jak można lizać facetowi odbyt ;/

Polecane posty

Gość normalna______

Naprawdę nie mieści mi się to w głowie. Seks oralny ok, penisa można pieścić ustami. Ale odbyt? Przecież to jest siedlisko bakterii, a kobiety jeszcze to liżą i wsadzają tam głęboko język :O Ja nawet palca bym facetowi tam nie włozyła. Dupa jest od srania. Naprawdę seks w dzisiejszych czasach zaczyna być obrzydliwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
W ustach jest więcej bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna______
i dlatego na znak protestu wyrzuciłam dzisiaj wszystkie swoje wibratory i dilda. Dodatkowo pozbylam się bezecnych warzyw z lodówki, które mogłabym wkładać sobie w dupę. A jutro pójdę się zgłosić do klasztoru i zostanę cnotliwą siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tez kiedys byli zboczency, tylko sie od tym nie mówiło... Czasy nie mają tu nic do rzeczy... jak to mówią dupa do srania nie do ruchania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna______
A wiesz co to są bakterie kałowe? Lizać odbyt, to jak jeść gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy to nie pozywienie
a mnie w ogóle brzydzi seks oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
Nigdy nie liżę brudnego tylka idiotko :o Wymyty, czysty i pachnący :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna______
lizać nie lubię, ale uwielbiam wyskubywać bobki z jego tyłka po czym chrupię je ze smakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterka17
uwielbiam zbierac winogrona z tylka facetów sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy lubi co lubi
ale pamiętajcie, ze nie da się odbytu tak umyć, by nie było w nim bakterii kałowych pachniec może sobie żelem, czy czym tam, ale bekterie kałowe zawsze będą no chyba, że by wyparzył wrzatkiem i potem jeszcze środkiem odkażającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy lubi co lubi
serio piszę. mam w życiu tyle zaliczonych odbytów, że nie uwierzycie. liżę każdy odbyt, który rzuci mi się w oczy. oczywiście nie tylko ludzki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
Regularnie uprawiam ATM i żyję ;) A powyższym pomarańczom współczuję takich brudasów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia isia
wiadomo, że bakterie są, bo przeciez w środku nie umyje a tylko powierzchu a wystarczy językiem lekko przycisnąc i już wchodzi lekko do środka a zresztą bakterii z odbytu do czysta nie wymyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmbmm
a ja chce sie umowic z Coralick:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
A lewatywę to już nie łaska zrobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
preferuję raczej odbyty nieboszczyków. nie ruszają się, nie uciekają i są wyszorowane, a czasem zaszyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy lubi co lubi
"Regularnie uprawiam ATM i żyję A powyższym pomarańczom współczuję takich brudasów" czemu niby masz nie żyć? KAŻDY LUBI TO CO LUBI a co mają brudasy do tego? znasz trochę fizjologię człowieka? żadne mycie nie zmywa z nas bakterii, które na nas żyja a nawet odwrotnie - po ciepłej wodzie bakterie mnożą się jeszcze szybciej a nikt sie przecież spirytusem nie myje i wrzątkiem nie wyparza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna______
ale to jest w ogóle obrzydliwe :O lizać dupę, odbyt :O miejscie, którym wychodzi gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
"a co mają brudasy do tego? znasz trochę fizjologię człowieka?" Tyczyło się pomarańczy, które pisały o wyjadaniu winogron :p Żyję, w tym sensie, że nic mi nie jest. Słynne bakterie kałowe mi jak do tej pory nie zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy lubi co lubi
lewatywa wypukuje masy kałowe a nie czyści ze wszystkich bakterii to fizycznie niemożliwe i byłoby szkodliwe, bo bakterie żyjące w jelicie są nam potrzebne do trawienia natomiast niekoniecznie smaczne do wylizywania nie chcę nikogo zniechęcać, bo seks to seks i róbmy to co lubimy, tylko się nie oszukujmy, że gówna to perfumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy lubi co lubi
"ale to jest w ogóle obrzydliwe lizać d**ę, odbyt miejscie, którym wychodzi gówno" nie myśl, że w jamie ustnej jest tak dużo bardziej higienicznie u niektórych jest wręcz gorzej :D to może być całe siedlisko różnych bakterii heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie... w kranowie tez mozna znalezc bakterie kalowe.... smacznego :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilo-di luka.
normalna______ ja ci moge tylek wylizac chcesz gwarantuje ci odłot na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmiol;k,po;l
kurczę a ja to lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_Maria
Ja też tego nie rozumiem i nigdy nie zrobię. :) Przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna .ludzie . każdy lubi to co lubi . a jesli sie kocha i jest sie wiernym i wasz jest wasz , to wszystko dozwolone w granicach rozsadku . dlaczego to tylko my mamy byc podniecane w miejscach o których w gazetach i podrecznikach nie piszą . z facetami jest gorzej ,bo oni maja ochote . ale nawet sie boja ,że jak im kochana kobieta zrobi 'inaczej " dobrze ,to rano będa sie czuli jak geje.i to jest nie w porzadku . jesli my od nich wymagamy ,lub pozwalamy (w ramach cichych zyczeń) ,niech oni tez maja do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihhihihihihihihihi
dokłądnie! Wyliżmy naszym facetom odbyty i wcale nie muszą czuc się jak geje, przecież widomo że tego chcą. A jak tego nie będziecie robić to was rzucą taka prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znacie się.
Ja akurat lubię pieścić chłopakowi odbyt. Tak fajnie wtedy pokazuje, że mu jest dobrze. Wkładałam mu już nawet taki specjalny wibratorek i był zachwycony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×